Saare maakonna Südamekuu võitjad 2018

Document-page- parem(3)

 

XXIII TALIOLÜMPIAMÄNGUD 2018 RAAMAT JA KALENDER – ARON VÄLI PIHTLA

SAAREMAA SPORDIKOOLI 10 EUR KINKEKAART – KAIDO EICHFUS SAAREMAA VALD

SAAREMAA SPORDIKOOLI 15 EUR KINKEKAART – ANNIKA ÕISNURM – SAAREMAA VALD

SAAREMAA VESKI KINKEKAART  20 EUR – KÜLLE ANDREAS KURESSAARE

SAAREMAA VESKI KINKEKAART  15 EUR – LIIS LEPIK SALME

SAAREMAA VESKI KINKEKAART  15 EUR – MIRELL MILLER MUSTJALA

SAAREMAA VESKI KINKEKAART  15 EUR – LAIDI LIIV KIHELKONNA

SUURE TÕLLU PUHKEKÜLA KINKEKAART 15 EUR – KADI LOODE KURESSAARE

SUURE TÕLLU PUHKEKÜLA KINKEKAART 15 EUR – KAIDO TAMBUR KURESSAARE

SUURE TÕLLU PUHKEKÜLA KINKEKAART 15 EUR – KAUR KUKKELA KIHELKONNA

GRAND ROSE SPA – SPA- JA SAUNAKESKUSE KÜLASTUS ÜHELE – MARKO ILUMETS SAAREMAA VALD

GRAND ROSE SPA – SPA- JA SAUNAKESKUSE KÜLASTUS ÜHELE – TAIMI KANGUR LEISI

GRAND ROSE SPA – SPA- JA SAUNAKESKUSE KÜLASTUS ÜHELE – VIKTORIA LÕHMUS SANDLA

GRAND ROSE SPA – SPA- JA SAUNAKESKUSE KÜLASTUS ÜHELE – KAI KALLAS KIHELKONNA

GOSPA KINKEKAART – BASSEINIDE JA SAUNADE KASUTUS KAHELE – KATRE HALLIK SAAREMAA VALD

GOSPA KINKEKAART – BASSEINIDE JA SAUNADE KASUTUS KAHELE – JÜRI LINDE PÖIDE

PRO CLEAN TEKSTIILIPESURI KINKEKAART  – RUTH LAHT KURESSAARE

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS KAHELE – MARGUS LIIGSOO

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS KAHELE – KATERIIN KUUSK LEISI

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS KAHELE – MARIANA LUIST KAALI

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS KAHELE – KRISTI SILLART KURESSAARE

ANGELA DECOR KINKEKAART – ALBUMI TÖÖTUBA ÜHELE – TAAVI AADU AIT KIHELKONNA

ANGELA DECOR KINKEKAART – ALBUMI TÖÖTUBA ÜHELE – KAIDO LAINE SAAREMAA VALD

KIIRE.EE – ELEKTROONILINE JALAVIIL USB LAADIJAGA JA KALENDER – MAIMO ARU KURESSAARE

KIIRE.EE – KINDAD AEDNIKULE (KÜÜNISTEGA KINDAD) – KRISTI STEINBERG KURESSAARE

KIIRE.EE – LIIKUMISANDURIGA LAMP LIGHT ANGEL – AINA RÕÕM SAKLA

KIIRE.EE – ARBUUSILÕIKUR JA KALENDER – ETI NÕGU PIHTLA

KIIRE.EE – 60 SEKUNDIGA SALATI VALMISTAJA – REET TEPASKIND LÜMANDA

KIIRE.EE – VIRTUAALREAALSUSE PRILLID VR BOX 2.0 – JOOSEP LONKS KIHELKONNA

KIIRE.EE – KÖÖGILÕIKUR CLEVER CUTTER 3IN1 JA KALENDER – PIRET PAOMEES KAALI

KIIRE.EE – SILIKOONIST PYRAMID KÜPSETUSMATT – ANNE MÄGI VALJALA

KUNINGUSTE TALUPOOD JA KOHVIK – ÕUNAÄÄDIKAS JA KALENDER – LUISE MÄGI LEISI

KUNINGUSTE TALUPOOD JA KOHVIK – ÕUNAÄÄDIKAS JA KALENDER – MARIO KULLAMA NASVA

KUNINGUSTE TALUPOOD JA KOHVIK – ÕUNAÄÄDIKAS JA KALENDER – ROBIN MALK VÄTTA

KUNINGUSTE TALUPOOD JA KOHVIK – ANGERVAKSA SIIRUP JA PUHV – VEEVE KAASIK KÕLJALA

KUNINGUSTE TALUPOOD JA KOHVIK – ANGERVAKSA SIIRUP JA PUHV – VEIKO LAANEVÄLI MUHU

KUNINGUSTE TALUPOOD JA KOHVIK – ANGERVAKSA SIIRUP JA PUHV – CRISTYNA JAAMAN

SAAREMAA VALLA TASS – PÄRJE RAEV TORNIMÄE

SAAREMAA VALLA TASS – SIRJE KOLK SAAREMAA VALD

SAAREMAA VALLA TASS – BRETT NUUT VALJALA

SAAREMAA SPORDIKOOL LIIKUDES TERVEMAKS T-SÄRK  JA HELKUR – KRISTI AUS SAAREMAA VALD

EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2017 JA KALENDER – KATARINA LEMBER KURESSAARE

SAAREMAA VALD MARKERI HOIDJA JA HELKUR – RALF KUBJAS KUDJAPE

SAAREMAA VALD MARKERI HOIDJA JA HELKUR – MAILI ESKO VALJALA

SAAREMAA VALD MARKERI HOIDJA JA HELKUR – DANIEL PIHT SAAREMAA VALD

TEATEJOOKSU T-SÄRK, KALENDER JA SAAREMAA VALLA PASTAPLIIATS – PIRET LEIUMAA KAALI

TEATEJOOKSU T-SÄRK, KALENDER JA SAAREMAA VALLA PASTAPLIIATS – TIINA TUULMÄGI MUHU

TEATEJOOKSU T-SÄRK, KALENDER JA SAAREMAA VALLA PASTAPLIIATS – INGE SALU LEISI

TEATEJOOKSU T-SÄRK, KALENDER JA SAAREMAA VALLA PASTALIIATS – KERLI LEIDAS LEISI

Järgmised sündmused

nov
23
L
12:00 Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
nov 23 @ 12:00 – 15:00
JUHEND 2019. AASTA SAARE MAAKONNA NAISTE JALGPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELE I ÜLDINE 1.1 Käesolev juhend reguleerib Saaremaa naiste 2019. aasta meistrivõistlusi jalgpallis. II MEISTRIVÕISTLUSTE EESMÄRK 2.1 Selgitatakse Saaremaa meister, meistrivõistluste medaliomanikud ja paremusjärjestus. III MEISTRIVÕISTLUSTE ORGANISEERIMINE JA...
nov
24
P
11:00 Pühapäev Spordiga 12. hooaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga 12. hooaeg @ Kuressaare Spordikeskus
nov 24 @ 11:00 – 13:30
2019/20. aastal toimub laste spordisari Pühapäev Spordiga juba 12. hooaega! Esimene etapp toimub juba 24. novembril algusega kl 11:00 Kuressaare Spordikeskuses, kus lastele sünniaastatega 2013-2018 on võistlusaladeks 60m jooks ja kaugushüpe. Vanematele lastele ehk 2009-2012...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg