Heategevuslik teatejooks Muhu- ja Saaremaal

Kolmapäeval anti start 15. heategevuslikule teatejooksule, mis tõi üle Eesti 28 linnas ja asulas koolinoored parkidesse, staadionitele ja linnakeskustesse. Jooksust võttis osa üle 11 000 lapse. Tegu oli Eesti suurima koolinoorte spordiürituse ja üleeuroopalise spordinädala avaüritusega Eestis.

Heategevuslik Teatejooks avas Spordinädala ka Saare maakonnas. Kokku jooksis päikeselisel sügispäeval Saare- ja Muhumaal 624 last 13-st koolist, osalejateks olid 4. – 9. klasside õpilased. Tiimis oli 8 liiget ja iga osaleja läbis 200 meetri pikkuse distantsi. Kuressaare Linnastaadionile kogunes 544 last 11-st koolist ja Muhu Liivale 80 last 3-st koolist. Võitjaid välja ei selgitatud vaid oluline oli osavõtt.

Kuressaares, päevajuht Alver Kivi juhtimisel said reeglid selgeks ning soojendusvōimlemine Marili Otstavel (Fitlife) juhendamisel tehtud. Vallavanem Mikk Tuisk jagas häid soovitusi ja andis avapaugu soojendusringiks, mida juhtisid vōrkpallurid Keith Pupart ja Johan Vahter.

IMG_0905

 

Pildil: Johan Vahter, Mikk Tuisk ja Keith Pupart.

Muhus avas jooksu Muhu Vallavanem Raido Liitmäe ja soojendusjooksu viis lapsed Muhu Vallavolikogu esimees Ain Saaremäel.

Teatejooksu heategevuslik aktsioon kutsub inimesi üles annetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskusesse rajatava mängulise terviseraja loomise toetuseks. Sellest tuleb Eesti esimene patsientidele suunatud terviserada haiglas. Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse mängulise terviseraja loomist toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on seitse eurot)  või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks.

IMG_0937

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald