2021 Aasta klubi Saare maakonnas on Võimlemisklubi PÄRL

Eesti Olümpiakomitee tunnustab 29. detsembril Spordiaasta Tähed 2021 galal parimaid spordiklubisid, kelle valivad välja maakondlikud spordiliidud, Saare maakonnas valis Saaremaa Spordiliit Aasta klubiks VÕIMLEMISKLUBI PÄRL.

Võimlemisklubi Pärl on 2015. aastal südamesoojuse ja sügava sisemise motivatsiooniga loodud klubi, mis aasta aastalt vastavalt võimalustele on kasvanud ning arenenud. Klubi liikmeskond on kuue aastaga kolmekordistunud. Klubi asutajast, treenerist Kadri Rõõmust ja 40 tüdrukust on saanud pisut enam kui 120 pärlit ja kolm treenerit. Kaheksa võimlemisrühma on kõik omanäolised ja kannavad kõlavaid nimesid. Klubi on astunud jõudsad sammud võistlusvõimlemise arendamisel Saaremaal, tänu tugeva võistlusvõimlemise taustaga treeneri Marjana Tõnissoni ning balletitantsija- ja õpetaja Aylin Quintosa Cala liitumisele klubi treenerite ridadesse.

Harrastusvõimlejatest kõige pisemad said alles 3 aastaseks ning klubi vanimad piigad on 14 aastased Roosinupud, kes Kadri Rõõmu juhendamisel alustasid treeningutega juba 10 aastat tagasi. Võimlemisklubis Pärl saab selgeks kauni rühi saladused, spagaadid ja sillad, palli- ning kurikatrikid, aga veelgi olulisemaks peavad treenerid tugeva rühmatunde loomist, väärtuskasvatust ja üksteisest hoolimist. Selle nimel näevad vaeva ka vanemad, et lapsi toetada, neid motiveerida ning vajadusel ka esinemisriiete sättimisel aidata. Suuremad lapsed on eeskujuks pisikestele ning võistlusvõimlejad harrastajatele. Klubi esimesed neli kasvandikku on pääsenud õppima Tallinna Balletikooli. 

Klubil võimlemisetendused pakuvad silmailu ning tugevate traditsioonidega suvised laagrid on laste seas väga oodatud. Lastele ja treeneritele ulatavad abikäed ja aitavad süstida uut motivatsiooni ka treenerid Stiina Sevostjanova, Mariliis Vipp ja Ellen Mardi.

Klubil on oma pisike, kuid soe ja armas kodusaal, kuid suur- suur unistus on päris oma avarast, kõrge lae ja vaipadega kaetud võimlemissaalist, kus harjutada ja areneda.

PALJU ÕNNE JA TEGUSAID AASTAID!

Saaremaa Spordiliit

SÜNDMUSED

May
27
R
11:00 Liise jooks Ruhnu saarel 2022 @ Ruhnu saar
Liise jooks Ruhnu saarel 2022 @ Ruhnu saar
May 27 @ 11:00 – May 29 @ 17:00
www.liisetalu.ee FB info SIIN 
11:00 Saaremaa Merispordi Seltsi regat... @ Roomassaare
Saaremaa Merispordi Seltsi regat... @ Roomassaare
May 27 @ 11:00 – May 29 @ 17:00
https://saaremaamerispordiselts.ee/sms-regatt/
May
29
P
12:00 Liikudes Tervemaks: Kuressaare k... @ Kudjape discgolfipark
Liikudes Tervemaks: Kuressaare k... @ Kudjape discgolfipark
May 29 @ 12:00 – 14:00
Ootame kõiki osalema Liikudes Tervemaks sarja kevadmatkale! Start kell 12.00 Kudjape Discgolfipargist. Raja pikkus ca 5km. Liikumise marsruut Kudjape-Upa-Kudjape suunal. Vihmase ilmaga võivad teed olla porised. Matka lõpus pakutakse sooja jooki ja pirukaid. Kõigi osalejate...
Jun
2
N
all-day III Saaremaa Coop malefestival @ Hotell Meri
III Saaremaa Coop malefestival @ Hotell Meri
Jun 2 – Jun 5 all-day
III Saaremaa Coop malefestival toimub 2. kuni 5. juunini 2022 Kuressaares. Festivali organiseerib Treeningpartner/Pühajärve Maleklubi koostöös Saaremaa vallavalitsusega, Saaremaa Spordiliiduga, Eesti Maleliiduga ja sponsoritega. 2. juunil toimub simultaan, 3. juunil välkturniir ning 4.-5. juunil kiirturniir....
Jun
4
L
04:30 SunRun 2022 elamusjooks @ Kuressaare - Sõrve - Orissaare
SunRun 2022 elamusjooks @ Kuressaare - Sõrve - Orissaare
Jun 4 @ 04:30 – 23:00
JUHEND www.sunrun.ee  

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald