Saare maakonna Aasta 2022 kohaliku spordielu edendaja on AIVI AUGA

Eestimaa Spordiliit Jõud Aasta 2022 kohaliku spordielu edendaja Saare maakonnas on AIVI AUGA.

Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustab igal aastal oma parimaid sportlasi ja spordiedendajaid. Traditsiooniliselt valivad kategooriates Aasta noortetreener, Aasta kohaliku spordielu edendaja ja Aasta piirkondlik spordisündmus oma parimad iga maakonna spordiliidud (Saare maakaonnas Saaremaa Spordiliit). 

 Foto: Allan Mehik

Aivi Auga on Saaremaa spordielu edendanud juba ligi 35 aastat. Tema on edukas tennise noortetreener ja võistluste korraldaja. Tal on omanimeline spordikool, kus töötab tegevjuhi ja treenerina.

Kui küsida, et kes tunneb kõige paremini Saaremaa spordivaldkonda ja kohalikke tegijaid, siis kindlasti on see Aivi Auga. Tema käes sujub kõik töö kiiresti, olgu see siis võistkondade kokku panemine Eestimaa spordimängudele, piirkonnamängude koordineerimine ja neis osalemine või tehes soojendusvõimlemist jooksuüritustel. Igal suvel, nüüdseks juba täitus 10 kord, korraldab ta lastele suvelaagreid, mis on sisustatud aktiivsete ja õpetlike tegevustega.

Eestimaa Spordiliidu Jõud spordiaasta pidulik lõpetamine toimub 10.detsembril Pärnus, Resort Hotel & Spa Estonia restoranis NOOT. 

Palju, palju edu!

Saaremaa Spordiliit 

SÜNDMUSED

Sep
22
R
19:00 JK Sarma seeriajooks – 800 m @ Kuressaare Linnastaadion
JK Sarma seeriajooks – 800 m @ Kuressaare Linnastaadion
Sep 22 @ 19:00 – 20:00
Info: www.saaremaajooks.ee
Sep
23
L
all-day SPORDINÄDAL @ Saare maakond
SPORDINÄDAL @ Saare maakond
Sep 23 – Sep 30 all-day
www.spordinädal.ee
11:00 28. SAAREMAA DUATLON @ Kuressaare Linnastaadion
28. SAAREMAA DUATLON @ Kuressaare Linnastaadion
Sep 23 @ 11:00
Laupäeval, 23.septembril 2023.a. toimub 28. Saaremaa Duatlon, mis alates 1995.aastat on Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistlus. 28. Saaremaa duatlonil selguvad ka Eesti meistrid duatlonis kõikides vanuseklassides ja võistlus on CREO Eesti Traitloni karikasarja viimane,...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald