KUTSE: Teatejooks Kuressaares ja Muhus

Head koolijuhid ja õpetajad!       

Olete oodatud oma kooli 4.- 9. klassidega osalema reedel, 22. septembril 2023.a. spordinädala avaüritusel koolinoorte heategevuslikul Teatejooksul. Üritus toimub 18. korda 28 eripaigas üle Eesti.

Saare maakonnas toimuvad jooksud kahes kohas:

  • Kuressaares toimub teatejooks Kuressaare Linnastaadionil kell 13.00.
  • Muhus toimub teatejooks Liiva keskuses kell 14.00. Stardipaik kiriku ees oleval kergliiklusteel. Muhusse ootame jooksma ka Ida-Saaremaa koolide võistkondi.

Registreerimiseks palun täitke juuresolev tabel ning saatke 8. septembriks tagasi e-posti aadressile: info@saaresport.ee.

Osavõtt on TASUTA! Iga kool saab välja panna piiramatul arvul 8-liikmelisi võistkondi. Väiksemad koolid saavad moodustada ka kahe klassi õpilastest ühise võistkonnana. Osalema on oodatud 4.-9. klasside õpilased. Iga osaleja peab läbima ca´ 200 meetri pikkuse distantsi.

Igas meeskonnas on kaheksa jooksjat. Näiteks neli poissi ja neli tüdrukut. Et oleks võrdsem ja huvitavam joosta, võib tiimis olla kuni neli poissi (aga mitte rohkem) ning vähemalt neli tüdrukut (aga mitte vähem). Nii võib teha kasvõi ainult tüdrukute võistkonna. Jooksjate järjekorra määrab iga meeskond ise. NB! Väiksemates koolides teeme erandeid.

Võitjaid välja ei selgitata, vaid oluline on osavõtt. Teatejooksu eesmärk on pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal annab Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

Täiskasvanud saavad Teatejooksul osalevate laste panust ning Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse tegevust toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks. Rohkem infot kodulehel www.hnrk.ee/toetusfond

Teatejooksu korraldab MTÜ Tallinnmeeting, mis on ellu kutsutud spordiürituste korraldamiseks. Teatejooksu suurtoetaja on Kalevi Mesikäpp, toetaja Spordinädala läbiviija SA Liikumisharrastuse kompententsikeskus, lisaks panustavad Rademar, Kultuurkapital, Tallinna linn, Tartu linn ja Eesti Kergejõustikuliit. 

Registreerimisleht

Lisainfo:

Kalev Kütt, tel: 5065161

Kaie Järvelaid, tel: 5163630

E-post: info@saaresport.ee

www.teatejooks.ee

SÜNDMUSED

Sep
23
L
all-day SPORDINÄDAL @ Saare maakond
SPORDINÄDAL @ Saare maakond
Sep 23 – Sep 30 all-day
www.spordinädal.ee
11:00 28. SAAREMAA DUATLON @ Kuressaare Linnastaadion
28. SAAREMAA DUATLON @ Kuressaare Linnastaadion
Sep 23 @ 11:00
Laupäeval, 23.septembril 2023.a. toimub 28. Saaremaa Duatlon, mis alates 1995.aastat on Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistlus. 28. Saaremaa duatlonil selguvad ka Eesti meistrid duatlonis kõikides vanuseklassides ja võistlus on CREO Eesti Traitloni karikasarja viimane,...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald