FitCamp 2012 Orissaares

When:
15. Jul 2012 – 22. Jul 2012 all-day
2012-07-15T21:00:00+03:00
2012-07-22T21:00:00+03:00
Where:
Orissaare

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu treeninglaager FitCamp 2012 toimub 16.-22.juuli Orissaares.

Tänase seisuga on oma nõusoleku laagris osalemiseks andnud 5 valitsevat euroopameistrit ja 3 käesoleva aasta EM medalisti, seega kokku aukartust äratav seltskond.

Nii on laagrisse oodata meie endi fitnessi ja kulturismitippe eesotsas: Oleg Anissimovi (euroopa ja maailmameister), Natalia Nazarenko – Kiivikas (absoluutne euroopameister ja MM hõbe), Mikk Raudsepp (juuniorite euroopameister), Kristina Koroljak (juuniorite absoluutne euroopameister).

Väliskülalistest nimekaim osaleja on rootslanna käesoleva aasta euroopa meister ja eelmise aasta maailmakarikavõistluste hõbemedalist athletic fitnessis Helena Forsen (muideks naisterahavas kes teeb jõunäitajates silmad ette enamusele meestele! Nii on Helena teinud lõuatõmbeid 34 kordust! ja rööbaspuudel surumisi 60 kordust!).

Lisaks Helenale saabub Rootsist kohale selle aasta EM -hõbe athletic fitnessis Kristjan Sewen ja soome klassikalise kulturismi esinumber ja EM -pronks Peter Wilenius koos oma treeningpartneri (põhjamaade meistri klassikalises kulturismis) Utti Hietalaga.

Laagri peakorraldaja kohuseid täidab meie kulturismi esinumber Ott Kiivikas, kes samuti käimasoleval aastal EM pjedestaali hõbedasele astmele astus.

Fitcampi selle aasta suunitlus on Athletic fitness ja sellega seoses toimuvad nädala jooksul erinevad koolitused, mida viib läbi Ott Kiivikas, kes oli ka kevadel esimestel Euroopameistrivõistlustel Zagrebis peakohtunik. Laagrinädal kulmineerub Saaremaa Open Cup nimelise võistlusega. Lisaks koolitustele ja võistlustele, toimuvad ühistreeningud, meeskonnamängud ja palju muud põnevat.

Jooksev reportaaz laagris toimuvast tuuakse teieni portaali fitness.ee vahendusel.

Fitcamp on ametlikult ka rahvusvahelise alaliidu IFBB kalendris ja leiab äramärkimist 180 liikmesriigis loetavat UNIVERS ajakirjas: http://www.ifbb.com/ifbb_universe/7/, ühtlasi saab samast numbrist lugeda kõikide nimekate laagris osalejate võistlushooajast ja tulemustest lähemalt.

Rohkem infot: Orissaare Sport kodulehel

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald