Pühapäev Spordiga IV etapp.

When:
12. Sep 2021 @ 11:00 – 14:00
2021-09-12T11:00:00+03:00
2021-09-12T14:00:00+03:00
Where:
Kuressaare Linnastaadion
Staadioni 6
Contact:
Saaremaa Spordikool
527 5340 Ulvi Moks
Vihmase ilma korral toimub võistlus Kuressaare Spordikeskuses (Vallimaa 16a)! Ilusa ilmaga Kuressaare Linnastaadionil (Staadioni 6).
Registreerimine avatud alates 10:30. Kell 11.00 alustame soojendusvõimlemisega.
Oodatud on osalema lapsed, kes on sündinud 2010 ja hiljem ning nende vanemad, vanavanemad.
Neljandal etapil on lastele võistlusaladeks 60m jooks, kaugushüpe ja pallivise. Lapsevanemad saavad üksteiselt mõõtu võtta saapaviskes.
PS! Alad läbitakse jooksvalt, kindlat ajakava pole.
Pärast võistlust, enne autasustamist toimub teise spordiala (nt korvpall, võrkpall jt) näidistreening, tutvustavate harjutuste tegemine.
Igal etapil saavad kõik noored sportlased šokolaadi ning diplomi oma tulemustega.
Lisaks autasustatakse võistlusalade iga vanusegrupi kolme parimat poissi ja kolme parimat tüdrukut Pühapäev Spordiga medaliga.
Ühtlasi toimub kõikidel etappidel loosiauhindade loosimine:
1) kõigi sportinud poiste vahel
2) kõigi võistelnud tüdrukute vahel
NB!!! STAADIONILE SISENEMISEKS PEAVAD KÕIK 18-AASTASED JA VANEMAD ESITAMA COVID TÕENDI VAKTSINEERITUSE, LÄBIPÕDEMISE VÕI VARASEMALT TERVISHOIU TEENUSE OSUTAJA POOLT TEHTUD NEGATIIVSE TESTI TULEMUSE.
Pühapäev Spordiga traditsiooni jätkavad Saaremaa Spordikool koostöös lasteaedade liikumisõpetajate, kehalise kasvatuse õpetajate ja kergejõustiku treeneritega.
Sarja peamine idee on tekitada lasteaia- ja algkooliealistes lastes huvi sportimise vastu ning suunata neid seeläbi juba varakult sellega tegelema.
Sarja raames on neil võimalus lähemalt tutvuda erinevate kergejõustikualadega, põgusalt ka teiste spordialadega (nt korvpall, võrkpall, judo, jalgpall jt).
Sarjast osavõtt tuleb kasuks eriti eelkooliealistele lastele, kuna kooli minekuks on neil alad juba tuttavad ning kehalise kasvatuse tundides on head tulemused kergemini saavutatavad.
Jälgi reklaami ja ole kohal, et veeta üks tore pühapäev perega sportides!

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald