Eesti
Contact:
Saaremaa Võrkpalli Liit

Saaremaa meeste Meistrivõistlused võrkpallis peetakse 2018.a. sügisel.

Meeste turniiril on osavõtmas 6 võistkonda, kes on jaotatud kahte alagruppi. Alagruppide võitjad pääsevad poolfinaalidesse ja teise ning kolmanda koha omanikud mängivad veel veerandfinaal kohtumised. Kõik need mängud peetakse “kolmest” geimist parem. Finaalkohtumised peetakse 24.novembril.

N
15:00 Jalutuskäik “Kuressaares ajalool... @ Algus Kuursaali esine väljak, Kõlakoja ees
apr. 18 @ 15:00 – 16:30
Kuressaare Ametikooli loodusgiidid kutsuvad jalutuskäigule Kuressaare linnas. Saame kokku Kuressaare Kuursaali esisel väljakul, Kõlakoja ees. Jalutuskäik kestab ca 1,5 tund.
17:00 Jalutuskäik “Tori-kalurikülast k... @ Algus Tolli tn. 7
Jalutuskäik “Tori-kalurikülast k... @ Algus Tolli tn. 7
apr. 18 @ 17:00 – 18:00
Kuressaare Ametikooli loodusgiidid kutsuvad jalutuskäigule Kuressaare linnas. Saame kokku Tolli tn. 7 või kes mäletab nimega Sõrve turg. Jalutuskäik kestab ca 1 tund.
apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
Koolivaheajal, 23.-25. aprillil ootame 7-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma Kuressaare Spordikeskusesse. Päevalaagrid kestavad 12:00-14:00. Vajalik eelregistreerimine HILJEMALT 22. aprilliks! Registreerimise link: REGISTREERI Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! PS! Osalemiseks ei pea Sa tulema kolmel...