Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 45 91 143  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Sirje Metsküll  sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 58 45 0993  tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll 521 3520  ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.oesel.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.oesel.ee
18. Lümanda Põhikool  Urve Vakker 534 43956  vakkerurve@gmail.com
19. Muhu PK / Orissaare KK  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

okt
18
R
16:00 46. Saaremaa kolme päeva jooks @ Kuressaare ja Sõrve Säär
46. Saaremaa kolme päeva jooks @ Kuressaare ja Sõrve Säär
okt 18 @ 16:00 – okt 20 @ 14:00
Kolme päevaga maraton. Pikamaajooksjate hooajalõpu seltskondlik ja sportlik nädalalõpp! Reedel Kuressaare Roomassaare osas 10 km, laupäeval Sõrve säärel 16,195 km ja pühapäeval Kuressaare linnuse ümber ja Laheküla kandis 16 km. Kuni 18-aastastele on 1/5 distantsid...
18:00 Lahtised karikavõistlused lauate... @ Kärla Spordihoone
Lahtised karikavõistlused lauate... @ Kärla Spordihoone
okt 18 @ 18:00 – 21:00
Registreerida saab kuni kolm päeva enne või etapi toimumise päeval kohapeal. Võistluspäeval lõppeb registreerimine 15 minutit enne võistluste algust. OSAVÕTJAD: • Võistlustel võivad osaleda kõik, kes tunnevad ja austavad võistlus-määrust ning võistlusjuhendit. • Arvestust peetakse...
okt
19
L
14:00 Esiliiga kohtumised Kuressaares ... @ Kuressaare Spordikeskus
Esiliiga kohtumised Kuressaares ... @ Kuressaare Spordikeskus
okt 19 @ 14:00 – okt 20 @ 17:00
Saaremaa meeste esiliiga meeskonna 2019/2020 hooaja esimesed kodumängud toimuvad: 19.10.19 kl.14:00 Saaremaa vs Audentes SG/NK 20.10.19 kl.14:00 Saaremaa vs Tallinna Spordikool Tule aita omad võidule! FB info SIIN
14:00 Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
okt 19 @ 14:00 – 18:00
JUHEND 2019. AASTA SAARE MAAKONNA NAISTE JALGPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELE I ÜLDINE 1.1 Käesolev juhend reguleerib Saaremaa naiste 2019. aasta meistrivõistlusi jalgpallis. II MEISTRIVÕISTLUSTE EESMÄRK 2.1 Selgitatakse Saaremaa meister, meistrivõistluste medaliomanikud ja paremusjärjestus. III MEISTRIVÕISTLUSTE ORGANISEERIMINE JA...
okt
26
L
10:00 Saaremaa MV ketasgolfi paarismängus @ Pöide Discgolfi park
Saaremaa MV ketasgolfi paarismängus @ Pöide Discgolfi park
okt 26 @ 10:00 – 16:00
Esimene ring liigume lühimat lendu lennutades ning teise ringi saame edasi liikuda parimalt positsioonilt. Juuniorid on sündinud aastal 2000 ja hiljem, seeniorid 1979 ja varem ning senioriitad 1984 ja varem. Põhiklass ongi põhiklass, kus võivad...
10:30 Saaremaa MV põhiturniir võrkpallis @ Kuressaare Spordihoone
Saaremaa MV põhiturniir võrkpallis @ Kuressaare Spordihoone
okt 26 @ 10:30 – okt 27 @ 17:00
Saaremaa meeste Meistrivõistluste põhiturniir võrkpallis peetakse 26. ja 27. oktoobril 2019.a. Võistlusest võtab osa 5 võistkonda: 1. Siimu Auto 2. Kaarma 3. Valjala 4. Saaremaa Spordikool 5. Klotoid Mängude ajakava: 26.10.2019 10:30 Siimu Auto –...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg