Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 45 91 143  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Sirje Metsküll  sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 58 45 0993  tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll 521 3520  ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.oesel.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.oesel.ee
18. Lümanda Põhikool  Urve Vakker 534 43956  vakkerurve@gmail.com
19. Muhu PK / Orissaare KK  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

aug
23
R
18:45 Thule Koda esitleb: FC Kuressaar... @ Kuressaare Linnastaadion
Thule Koda esitleb: FC Kuressaar... @ Kuressaare Linnastaadion
aug 23 @ 18:45 – 20:45
Kui üks klubi on omadega Saaremaises mudas, siis see on klubi nimega FC Kuressaare. Aga! Pole hullu, siinkohal kasutame meie kogukonnajuhi lemmikväljendit, et siit saab ainult edasi minna! Onju, mehed!? Mängupäeval toetab meie tegemisi Thule...
aug
24
L
14:00 Eesti meistrivõistlused 2019 Lei... @ Leisi staadion
Eesti meistrivõistlused 2019 Lei... @ Leisi staadion
aug 24 @ 14:00 – 15:30
Leisi JK poistel algas hooaja teine pool. Hetkel hoitakse tabelis tubli 3.kohta. 10 mänguga on kogutud 22 punkti. 24.augustil võõrustatakse Viljandi JK Tulevik Sinine võistkonda, kellega hooaja esimeses mängus viigistati 0:0. Seekord on aga jälle...
aug
25
P
08:00 Hommikumatk Kuressaares – suvi k... @ Kuressaares Kihelkonna mnt ringi juures kergliiklusteel
Hommikumatk Kuressaares – suvi k... @ Kuressaares Kihelkonna mnt ringi juures kergliiklusteel
aug 25 @ 08:00 – 11:00
Teatavasti on augustis kõige ilusamad ööd, aga… kohe kindlasti ei ole kehvemad augustihommikud. Need on mõnikord lausa maagilised. Kui on tuulevaikne ja kaste maas, ämblikuvõrgud tõusva päikese käes sillerdamas, aiad magusat õunalõhna täis… Kel pole...
aug
26
E
18:00 Ketasgolfi esmaspäevak. Pärtlipä... @ Pöide Discgolf park
Ketasgolfi esmaspäevak. Pärtlipä... @ Pöide Discgolf park
aug 26 @ 18:00 – 21:00
Esmaspäevak Pöide rajal, õhtune mäng ja üks ring. Vanuseklasse kuus. Põhiklass, seeniorid, noored. Tasu 3+1, holarid meil kerged tulema. FB info SIIN

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg