Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 45 91 143  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Sirje Metsküll  sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 58 45 0993  tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll 521 3520  ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.oesel.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.oesel.ee
18. Lümanda Põhikool  Urve Vakker 534 43956  vakkerurve@gmail.com
19. Muhu PK / Orissaare KK  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee

SÜNDMUSED

jaan
24
R
12:00 U18 noormeeste EVF KV I finaal @ Kuressaare Spordikeskus
U18 noormeeste EVF KV I finaal @ Kuressaare Spordikeskus
jaan 24 @ 12:00 – jaan 26 @ 16:00
U18 noormeeste 2020 EVF Karikavõistluste I finaalgrupi mängud peetakse Kuressaare Spordihoones 24.–26. jaanuaril 2020a. Võistlevad: 1)SK Tats Kiili 2) Selver Tallinn SK I 3) Olerex/Veski Mati Tartu 4) Saaremaa SK 5) NeemecoGerardosToys/Kohila vald 6) Võru...
jaan
26
P
10:00 2. Kaarma Spordimängude sari 202... @ Uduvere hall
2. Kaarma Spordimängude sari 202... @ Uduvere hall
jaan 26 @ 10:00 – 16:00
Süsteem Eelregistreerimine kuni 24.01.2020 kella 22.00 ni! Võistluste täpne süsteem selgub peale eelregistreerimist, kui on selge osalevate paaride/võistkondade arv. Peale võistluspäeva kohaloleku kontrolli toimub loosimine ja vastavalt sellele asetatakse paarid/võistkonnad tabelisse. Muu Võistlusel võib kasutada...
11:00 Pühapäev Spordiga II etapp @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga II etapp @ Kuressaare Spordikeskus
jaan 26 @ 11:00 – 13:30
2019/20. aastal toimub laste spordisari Pühapäev Spordiga juba 12. hooaega! Esimene etapp toimub juba 24. novembril algusega kl 11:00 Kuressaare Spordikeskuses, kus lastele sünniaastatega 2013-2018 on võistlusaladeks 60m jooks ja kaugushüpe. Vanematele lastele ehk 2009-2012...

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg

Saaremaa vald