Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 308 217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 45 911 43  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 737 684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 254 304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 643 893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 52 562 30  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium Sander Suurhans sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Sirje Metsküll  sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 58 450 993  tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll 52 135 20  ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 420 30  maret.arge@hotmail.com
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 699 395  toivo@leisi.oesel.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp  arvo@leisi.oesel.ee
18. Lümanda Põhikool  Urve Vakker 53 443 956  vakkerurve@gmail.com
19. Muhu PK / Orissaare KK  Mati Rüütel 53 402 086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 937 577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 52 207 59  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 657 147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 52 782 05  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 483 664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 487 359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 52 966 39  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 55 287 64  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 603 108  tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

veebr
17
P
11:00 Sasku üksikmängus juubeliturniir... @ Sandla
Sasku üksikmängus juubeliturniir... @ Sandla
veebr 17 @ 11:00 – 16:00
 Osalustasu liikmel 4 euror ja mitteliikmel 6 eurot ( 9 vooru ) http://www.saaremang.ee/
19:00 Semiiri 21. sünnipäeva suur gala... @ Kuressaare Spordikeskus
Semiiri 21. sünnipäeva suur gala... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 17 @ 19:00 – 20:30
Tantsukooli SEMIIR 21.SÜNNIPÄEVA SUUR GALAKONTSERT KURESSAARE SPORDIHOONES 17. veebruaril kell 19:00 Meenutame Semiiri ajalugu ja laval kõik Semiirikad nii uute kui vanade tantsudega Külalisesinejad: LAURI PIHLAP https://youtu.be/nwC3KL6Es8Y MERILIN MÄLK (superstaar Merilin esitab oma uut singlit...
veebr
18
E
19:15 Saaremaa MV 50+ korvpallis SO3K ... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa MV 50+ korvpallis SO3K ... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 18 @ 19:15 – 21:00
http://www.saarekorvpall.ee/seniors50.php
veebr
20
K
19:15 Saaremaa MV 40+ korvpallis ORISS... @ Orissaare Spordihoone
Saaremaa MV 40+ korvpallis ORISS... @ Orissaare Spordihoone
veebr 20 @ 19:15 – 21:00
http://www.saarekorvpall.ee/seniors.php

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg