Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans  sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 5845 0993  tiina@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Juhan Kolk 523 4062  kolkjuhan@gmail.com
14. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
15. Leisi Keskkool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
18. Lümanda Põhikool  Sander Viira  sander.viira@fckuressaare.ee
19. Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee
32. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll  521 3520  ivar@ametikool.ee

SÜNDMUSED

sept
18
L
08:00 Saare maakonna MV jahilaskmises @ Kalamaja lasketiir
Saare maakonna MV jahilaskmises @ Kalamaja lasketiir
sept 18 @ 08:00 – 17:00
Võistluste JUHEND ja TULEMUSED
08:45 Jalgsimatk Saaremaa Südamerajal
Jalgsimatk Saaremaa Südamerajal
sept 18 @ 08:45 – sept 19 @ 20:30
Veel enne sügise algust teeme ühe ilusa kahepäevase jalgsimatka matkaklubi loodud Südamerajal. 1. PÄEV 8:45 Kuressaare bussijaamast, buss nr 2205 Kuressaare – Kihelkonna või 9:30 Kihelkonna COOPi poe Südamematka kaardi juures Esialgne orienteeruv päevateekond: Kihelkonna...
10:00 Saare maakonna MV golfis @ Saare Golf
Saare maakonna MV golfis @ Saare Golf
sept 18 @ 10:00 – 17:00
www.saaregolf.ee Registreerimine Hiljemalt 17. septembriks kell 12.00 Golfboxis, tel. 45 33502 või booking@saaregolf.ee Golfi juhend
sept
23
N
14:00 Heategevuslik teatejooks Kuressa... @ Kuressaare Linnastaadion ja Muhu Liiva
Heategevuslik teatejooks Kuressa... @ Kuressaare Linnastaadion ja Muhu Liiva
sept 23 @ 14:00 – 15:00
Spordinädala avasündmuseks on 23. septembril üle Eesti toimuv heategevuslik Teatejooks, mis toob Eesti 28 linnas ja asulas koolinoored parkidesse, staadionitele ja linnakeskustesse. Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitada. Siin õpivad...

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ
  • SAAREMAA SPORDIUUDISED

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald