Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 45 91 143  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Sirje Metsküll  sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 58 45 0993  tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll 521 3520  ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.oesel.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.oesel.ee
18. Lümanda Põhikool  Urve Vakker 534 43956  vakkerurve@gmail.com
19. Muhu PK / Orissaare KK  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

nov
21
N
19:00 Karikavõistluste 1/2 finaal: Saa... @ Kuressaare Spordikeskus
Karikavõistluste 1/2 finaal: Saa... @ Kuressaare Spordikeskus
nov 21 @ 19:00 – 21:00
Selle hooaja seni oluliseimas kohtumises sõidab meile külla Aadu Luukase nimelise Eesti Karikavõistluste poolfinaalis Selver Tallinn! See on mäng kuhu ootame kõiki meie armasid sõpru, et üheskoos esimese finaali poole sammuda. Mängu algus 21. novembril...
nov
23
L
12:00 Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
nov 23 @ 12:00 – 15:00
JUHEND 2019. AASTA SAARE MAAKONNA NAISTE JALGPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELE I ÜLDINE 1.1 Käesolev juhend reguleerib Saaremaa naiste 2019. aasta meistrivõistlusi jalgpallis. II MEISTRIVÕISTLUSTE EESMÄRK 2.1 Selgitatakse Saaremaa meister, meistrivõistluste medaliomanikud ja paremusjärjestus. III MEISTRIVÕISTLUSTE ORGANISEERIMINE JA...
nov
24
P
11:00 Pühapäev Spordiga 12. hooaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga 12. hooaeg @ Kuressaare Spordikeskus
nov 24 @ 11:00 – 13:30
2019/20. aastal toimub laste spordisari Pühapäev Spordiga juba 12. hooaega! Esimene etapp toimub juba 24. novembril algusega kl 11:00 Kuressaare Spordikeskuses, kus lastele sünniaastatega 2013-2018 on võistlusaladeks 60m jooks ja kaugushüpe. Vanematele lastele ehk 2009-2012...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg