Spordipedagoogid

   Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
   Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
   Kaali Kool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
   Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
   Kihelkonna Kool  Märten Opp 517 2154  oppmarten@gmail.com
   Kuressaare Hariduse Kool  Kadri Koivil 56 61 9713  kadri.koivil@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Hariduse Kool  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Hariduse Kool  Ülar Truu    ylar.truu@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Hariduse Kool  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Inge Jalakas    inge.jalakas@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Sander Suurhans    sander.suurhans@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Tiina Käen 5845 0993  tiina.kaen@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Siim Usin    siim.usin@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel.sepp@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
   Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  haaviktiiu@gmail.com
   Kärla Põhikool  Roland Kütt 56 99 9783  roland.kutt@kpk.edu.ee
   Leisi Kool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
   Leisi Kool  Mark Kristjan Pitk  59 05 0974  mkpitk@gmail.com
   Leisi Kool  Aivi Auga 506 5229  aivi.auga@gmail.com
   Luce Kool  John Kaju 53 47 4313  john@saaremaasurf.ee
   Lümanda Põhikool  Sander Viira 54 53 4304  sander.viira@fckuressaare.ee
   Muhu PK   Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
   Mustjala Põhikool  Jan Vazinski    jan@mustjala.edu.ee
   Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
   Orissaare Gümnaasium/Pöide Kool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
   Pihtla Lasteaed-Algkool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
   Saaremaa Toetava Hariduse Keskus  Liivia Aavik    liivia.aavik@sthk.edu.ee
   Saaremaa Gümnaasium  Linda Kivistik 53 32 1255  linda.kivistik@saaremaa.edu.ee
   Saaremaa Gümnaasium  Koit Simso 56 89 7081  koit.simso@saaremaa.edu.ee
   Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
   Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andrekuntsel@gmail.com

SÜNDMUSED

Sep
23
L
all-day SPORDINÄDAL @ Saare maakond
SPORDINÄDAL @ Saare maakond
Sep 23 – Sep 30 all-day
www.spordinädal.ee
Sep
30
L
12:00 Leisi piirkonna perespordipäev @ Leisi staadion
Leisi piirkonna perespordipäev @ Leisi staadion
Sep 30 @ 12:00 – 15:00
2023 on liikumisaasta ja 23.-30.09 kohe eriti tähtis nädal – EUROOPA SPORDINÄDAL, mille raames on ka Leisi piirkond ühe vahva üritusega spordiürtuste kaardil: https://spordinadal.ee/et/sundmuste-kalender?event_id=4058 Septembrikuu viimane päev pane endale nüüd ilusti kalendrisse kirja, sest just siis toimub...
12:00 Pickleball proovipäev @ Kuressaare Spordikeskus
Pickleball proovipäev @ Kuressaare Spordikeskus
Sep 30 @ 12:00 – 13:00
UUEL HOOAJAL UUE HOOGA!  Võta sõbrad kaasa ja tule proovima! Üritus on kõigile tasuta. Kui soovid täpsemat infot, kirjuta meile. Näeme juba 30. septembril! #pickleball #liikumisaasta2023#spordinädal
Oct
1
P
10:00 “Matk Laidunina majakani” @ Kahtla laid
“Matk Laidunina majakani” @ Kahtla laid
Oct 1 @ 10:00
"Matk Laidunina majakani" @ Kahtla laid
Saaremaa Spordiliit koostöös matkaklubiga Tõll ja Piret kutsub kõiki seiklushimulisi ilusale Kahtla laiu matkapäevale 1. oktoobril 2023.   Rada on umbes 8 km pikk ja läbitav matkasaapaga. Tee viib läbi kadakase karjamaa ja mööda mereäärt....

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald