Spordipedagoogid

Kool Õpetaja Telefon E-mail
1. Aste Põhikool Kai Vahter 53 308 217 kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool Rainer Helde 45 911 43 saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool Henno Rüütel 55 864 11 henno.ryytel@mail.ee
4. Kaarma Põhikool Indrek Rüütel 53 737 684 indrek.ryytel@mail.ee
5. Kallemäe Kool Liivia Rifk kallemae.kool@mail.ee
6. Kihelkonna Põhikool Monica Kallas 56 254 304 monica.kallas@gmail.com
7. Kuressaare Gümnaasium Endel Tustit 51 468 47 endel@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium Annely Oolup annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium Gabriel Sepp 52 562 30 gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium Inge Jalakas inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium Johannes Kaju 50 928 03 johka@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium Sirje Metsküll sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium Tiina Käen 58 450 993 tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool Ivar Metsküll 52 135 20 ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool Maret Arge 45 420 30 teram03@hot.ee
16. Leisi Keskkool Toivo Lepp 56 699 395 toivo@leisi.oesel.ee
17. Lümanda Põhikool Urve Vakker 53 443 956 vakkerurve@gmail.com
18. Muhu Põhikool Mati Rüütel 53 402 086 embakumba@yahoo.com
19. Mustjala Põhikool Ly Haandi 56 483 664 ly.haandi@gmail.com
20. Orissaare Gümnaasium Kateriin Kuusk 56 937 577 kateriin.pani@oris.edu.ee
21. Orissaare Gümnaasium Margo Rüütel margo.ruutel@oris.edu.ee
22. Pihtla Lasteaed-Algkool Marika Kirs 45 956 18 mari.kirs@mail.ee
23. Salme Põhikool Andre Anis 52 207 59 andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium Aime Metsmaa 56 657 147 aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium Enn Laanemäe 52 782 05 enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium Ivar Tamm 53 328 090 ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium Ly Haandi 56 483 664 ly.haandi@syg.edu.ee
28. Saaremaa Ühisgümnaasium Tiiu Haavik 56 603 108 tiiu.haavik@syg.edu.ee
29. Saaremaa Ühisgümnaasium Virge Treiel 53 446 996 virge.treiel@syg.edu.ee
30. Tornimäe Põhikool Margo Rüütel 56 487 359 margo.ruutel@gmail.com
31. Valjala Põhikool Andre Kuntsel 52 966 39 andrekuntsel@hot.ee
32. Kuressaare Vanalinna Kool Edgar Haavik 55 287 64 edgar.haavik@mail.ee
33. Kuressaare Vanalinna Kool Tiiu Haavik 56 603 108 tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

juuni
17
P
11:00 Saaremaa MV laskmises 50m püss @ Kaitseliidu Saaremaa Maleva lasketiirus
Saaremaa MV laskmises 50m püss @ Kaitseliidu Saaremaa Maleva lasketiirus
juuni 17 @ 11:00 – juuni 18 @ 13:00
Kavas on: juuni 11.00 (võistluslaskude algus) 3 x 20 lasku juuni 11.00 (võistluslaskude algus) 60 lasku lamades Võrdsete tulemuste korral määrab paremusjärjestuse viimane seeria
juuni
19
T
18:00 Coolbet Suvevolle Kuressaare II ... @ Kuressaare Rand
Coolbet Suvevolle Kuressaare II ... @ Kuressaare Rand
juuni 19 @ 18:00 – 21:00
Koduleht: Saaremaa Võrkpalli Liit Kõik vanuses 14+
juuni
21
N
16:00 Saaremaa NELJAPÄEVAK @ Paiküla
Saaremaa NELJAPÄEVAK @ Paiküla
juuni 21 @ 16:00 – 17:30
Info tulekul!
juuni
24
P
11:00 Saare mk karikavõistluste V etap... @ Kiratsi
Saare mk karikavõistluste V etap... @ Kiratsi
juuni 24 @ 11:00 – 13:00
Saaremaa parim petanki tulistamises.

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg