Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans  sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 5845 0993  tiina@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Juhan Kolk 523 4062  kolkjuhan@gmail.com
14. Kärla Põhikool  Roland Kütt 56 99 9783  roland.kutt@kpk.edu.ee
15. Leisi Keskkool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
18. Lümanda Põhikool  Sander Viira 54 53 4304  sander.viira@fckuressaare.ee
19. Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee
32. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll  521 3520  ivar@ametikool.ee

SÜNDMUSED

Dec
7
T
19:15 Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 7 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
8
K
18:00 Liikudes Tervemaks: Tund spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes Tervemaks: Tund spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 8 @ 18:00 – 19:00
Õhtud on pimedad ja ilmad on külmad. Kutsume teid kergejõustikuhalli jooksutrenni. Trenni viib läbi Saaremaa Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja KOIT SIMSO. Trenn on jõukohane kõigile olenemata vanusest ja jooksukilometraažist. Riietus sportlik ja võta kaasa ka...
Dec
11
L
10:00 Saaremaa lahtised karikavõistlus... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa lahtised karikavõistlus... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 11 @ 10:00 – 14:00
Saaremaa lahtised karikavõistlused lauatennises 2020/2021 @ Kuressaare Spordikeskus
 Jätkuvad Saaremaa lahtised karikavõistlused lauatennises! 2020. aastal algasid karikavõistlused lauatennises ning peetud sai kaks etappi. Tulenevalt keerulisest olukorrast tervisevaldkonnas lükati ülejäänud kahe etapi toimumine edasi.  IV etapp – 11. detsember Kuressaare spordikeskuses (algusega kell 10.00)....

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald