Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 45 91 143  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Sirje Metsküll  sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 58 45 0993  tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll 521 3520  ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.oesel.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.oesel.ee
18. Lümanda Põhikool  Urve Vakker 534 43956  vakkerurve@gmail.com
19. Muhu PK / Orissaare KK  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee

SÜNDMUSED

juuli
18
L
09:30 Karjamaa kümnevõistlus 2020 @ Muhu
Karjamaa kümnevõistlus 2020 @ Muhu
juuli 18 @ 09:30 – 22:00
Karjamaa kümnevõistlus on eksperimentaalne, mõnusalt ekstreemne ja maalähedane tõlgendus traditsioonilisest kergejõustiku kümnevõistlusest. AEG JA KOHT IV Karjamaa kümnevõistlus toimub 18. juulil 2020 (ühel päeval), Muhu saarel, Pallasmaa külas, Tüi talu karjamaal. Algus kell 10.00. OSAVÕTT...
10:30 Saare maakonna avatud MV mölkkys... @ Kaubi küla väljak
Saare maakonna avatud MV mölkkys... @ Kaubi küla väljak
juuli 18 @ 10:30 – 17:00
18.07 Kaubi küla väljak, kell 10.30 Mänguviis trio ( 3 mängijat ) Registreerimine kuni 16.07 kell 20.00 aadressile tarvopihlas@gmail.com ( võistkonna nimi ja mängijad ) Osavõtutasu 15 eurot võistkond.
11:00 Liikudes tervemaks, Fotojaht Kur... @ Kuressaare linn
Liikudes tervemaks, Fotojaht Kur... @ Kuressaare linn
juuli 18 @ 11:00 – 13:00
Liikudes tervemaks FOTOJAHT stardib 18. juulil kl 11:00 KURESSAARE SPORDIKESKUSEST. Ka sel korral tuleb erinevaid Kuressaare linna paikasid otsida jalgratastel 2-5 liikmeliste võistkondadena. Kohale jõudes jäädvusta võistkond koos otsitava objektiga PILDILE ning pärast kõikide punktide...
juuli
19
P
10:00 Saaremaa MV jalgpallis naistele @ Leisi murustaadion
Saaremaa MV jalgpallis naistele @ Leisi murustaadion
juuli 19 @ 10:00 – 16:00
Turniir toimub pühapäeval, 19. juulil 2020 Leisis murustaadionil. Oodatud on võistlema Saaremaa, Hiiumaa ja Läänemaa naiskonnad sünniaastaga 2006 ja varem sündinud. Väljakul 6+1, edasi-tagasi vahetused. Võitja võistkond saab Saaremaa meistri nimetuse, medalid, diplomid ning karika....
juuli
23
N
17:00 Võhma jooksu- ja ohutuspäev @ Võhma külamaja hoov
Võhma jooksu- ja ohutuspäev @ Võhma külamaja hoov
juuli 23 @ 17:00 – 21:00
Maanteeameti ohutuspäev,nii teoorias kui praktikas.Tulla võivad kõik kellel huvi.Ootame teid kell 17:00-19:00 Külamajas. Jooksu stardid antakse Võhma külamaja territooriumilt 23.07. 2020.a. Registreerimine jooksudele alustatakse kell 17.30 Lastejooksudega alustatakse kell 18.00.Põhijooksu start orienteeruvalt kell 19.30 Vanuseklassid...

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ
  • SAAREMAA SPORDIUUDISED

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald