Spordipedagoogid

Kool Õpetaja Telefon E-mail
1. Aste Põhikool Kai Vahter 53 308 217 kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool Rainer Helde 45 911 43 saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool Henno Rüütel 55 864 11 henno.ryytel@mail.ee
4. Kaarma Põhikool Indrek Rüütel 53 737 684 indrek.ryytel@mail.ee
5. Kallemäe Kool Liivia Rifk kallemae.kool@mail.ee
6. Kihelkonna Põhikool Monica Kallas 56 254 304 monica.kallas@gmail.com
7. Kuressaare Gümnaasium Endel Tustit 51 468 47 endel@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium Annely Oolup annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium Gabriel Sepp 52 562 30 gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium Inge Jalakas inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium Johannes Kaju 50 928 03 johka@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium Sirje Metsküll sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium Tiina Käen 58 450 993 tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool Ivar Metsküll 52 135 20 ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool Maret Arge 45 420 30 teram03@hot.ee
16. Leisi Keskkool Toivo Lepp 56 699 395 toivo@leisi.oesel.ee
17. Lümanda Põhikool Urve Vakker 53 443 956 vakkerurve@gmail.com
18. Muhu Põhikool Mati Rüütel 53 402 086 embakumba@yahoo.com
19. Mustjala Põhikool Ly Haandi 56 483 664 ly.haandi@gmail.com
20. Orissaare Gümnaasium Kateriin Kuusk 56 937 577 kateriin.pani@oris.edu.ee
21. Orissaare Gümnaasium Margo Rüütel margo.ruutel@oris.edu.ee
22. Pihtla Lasteaed-Algkool Marika Kirs 45 956 18 mari.kirs@mail.ee
23. Salme Põhikool Andre Anis 52 207 59 andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium Aime Metsmaa 56 657 147 aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium Enn Laanemäe 52 782 05 enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium Ivar Tamm 53 328 090 ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium Ly Haandi 56 483 664 ly.haandi@syg.edu.ee
28. Saaremaa Ühisgümnaasium Tiiu Haavik 56 603 108 tiiu.haavik@syg.edu.ee
29. Saaremaa Ühisgümnaasium Virge Treiel 53 446 996 virge.treiel@syg.edu.ee
30. Tornimäe Põhikool Margo Rüütel 56 487 359 margo.ruutel@gmail.com
31. Valjala Põhikool Andre Kuntsel 52 966 39 andrekuntsel@hot.ee
32. Kuressaare Vanalinna Kool Edgar Haavik 55 287 64 edgar.haavik@mail.ee
33. Kuressaare Vanalinna Kool Tiiu Haavik 56 603 108 tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

aug
18
L
11:00 Muhu Jooks @ Liiva staadion
Muhu Jooks @ Liiva staadion
aug 18 @ 11:00 – 15:00
Muhu Jooks @ Liiva staadion | Liiva | Saare maakond | Eesti
13:00 Rukkimaarjapäeva seiklusrännak S... @ Mihkli Talumuuseumi õuel
Rukkimaarjapäeva seiklusrännak S... @ Mihkli Talumuuseumi õuel
aug 18 @ 13:00 – 19:00
Info ürituse kohta SIIN
aug
20
E
11:00 REINU KAPP XXII @ Reinu Ratsatalu
REINU KAPP XXII @ Reinu Ratsatalu
aug 20 @ 11:00 – 18:00
Üritust saab lugeda SIIT Ka sel aastal 20.augustil toimub Kõrusel Reinu Ratsatalus Reinu Kapp. Kavas on takistussõidud kõrgusel 75-120cm, tünnisõit ja palju muud põnevat. Avatud on lastenurk ja kohvik. Tule kogu perega võistlust nautima! Pühapäeval,...
18:00 Ketasgolfi esmaspäevak @ Pöide terviserada
Ketasgolfi esmaspäevak @ Pöide terviserada
aug 20 @ 18:00 – 21:00
Juba kümnes. Formaat sama. Tasu 3+1. Holaritopsik kogub ja on ootel. Täna juba 79 Iga klassi parim saab märgitud. Päevakute kokkuvõte septembris. Olete oodatud!
aug
23
N
18:00 Liikudes Tervemaks – Kergejõusti... @ Kuressaare Linnastaadion
Liikudes Tervemaks – Kergejõusti... @ Kuressaare Linnastaadion
aug 23 @ 18:00 – 20:00
Liikudes Tervemaks - Kergejõustiku õhtu ( hüpped ) @ Kuressaare Linnastaadion | Kuressaare | Saare maakond | Eesti
Kutsume spordisõpru teisele kergejõustiku õhtule, kus seekord, 23. augustil on kavas kergejõustiku hüppealad: kaugus-, kõrgus- ja kolmikhüpe. Alad läbitakse jooksvalt. Võisteldakse 3 arvestuses (mehed-naised ikka eraldi): * veteranid – naised 35+ (sünd. 1983 ja varem) ja...
aug
25
L
14:00 Saarte Investeering – Saaremaa 2... @ Kuressaare linnastaadionil
Saarte Investeering – Saaremaa 2... @ Kuressaare linnastaadionil
aug 25 @ 14:00 – 16:00
Saarte Investeering - Saaremaa 2018.aasta jalgpallimeistrivõistlused - FC TARITU vs. KAARMA @ Kuressaare linnastaadionil | Kuressaare | Saare maakond | Eesti
Saarte Investeering – Saaremaa 2018.aasta jalgpallimeistrivõistlused (Põhiturniiri tabel) Koht Meeskond Võidud Viigid Kaotused Väravate vahe Punktid 1 FC TARITU 4 0 0 16:1 12 2 KAARMA SK 2 0 2 6:13 6 3 TORGU      ...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg