Spordipedagoogid

Kool Õpetaja Telefon E-mail
1. Aste Põhikool Kai Vahter 53 308 217 kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool Rainer Helde 45 911 43 saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool Henno Rüütel 55 864 11 henno.ryytel@mail.ee
4. Kaarma Põhikool Indrek Rüütel 53 737 684 indrek.ryytel@mail.ee
5. Kallemäe Kool Liivia Rifk kallemae.kool@mail.ee
6. Kihelkonna Põhikool Monica Kallas 56 254 304 monica.kallas@gmail.com
7. Kuressaare Gümnaasium Endel Tustit 51 468 47 endel@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium Annely Oolup annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium Gabriel Sepp 52 562 30 gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium Inge Jalakas inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium Johannes Kaju 50 928 03 johka@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium Sirje Metsküll sirjem@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium Tiina Käen 58 450 993 tiina@oesel.edu.ee
14. Kuressaare Ametikool Ivar Metsküll 52 135 20 ivar@ametikool.ee
15. Kärla Põhikool Maret Arge 45 420 30 teram03@hot.ee
16. Leisi Keskkool Toivo Lepp 56 699 395 toivo@leisi.oesel.ee
17. Lümanda Põhikool Urve Vakker 53 443 956 vakkerurve@gmail.com
18. Muhu Põhikool Mati Rüütel 53 402 086 embakumba@yahoo.com
19. Mustjala Põhikool Ly Haandi 56 483 664 ly.haandi@gmail.com
20. Orissaare Gümnaasium Kateriin Kuusk 56 937 577 kateriin.pani@oris.edu.ee
21. Orissaare Gümnaasium Margo Rüütel margo.ruutel@oris.edu.ee
22. Pihtla Lasteaed-Algkool Marika Kirs 45 956 18 mari.kirs@mail.ee
23. Salme Põhikool Andre Anis 52 207 59 andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium Aime Metsmaa 56 657 147 aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium Enn Laanemäe 52 782 05 enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium Ivar Tamm 53 328 090 ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium Ly Haandi 56 483 664 ly.haandi@syg.edu.ee
28. Saaremaa Ühisgümnaasium Tiiu Haavik 56 603 108 tiiu.haavik@syg.edu.ee
29. Saaremaa Ühisgümnaasium Virge Treiel 53 446 996 virge.treiel@syg.edu.ee
30. Tornimäe Põhikool Margo Rüütel 56 487 359 margo.ruutel@gmail.com
31. Valjala Põhikool Andre Kuntsel 52 966 39 andrekuntsel@hot.ee
32. Kuressaare Vanalinna Kool Edgar Haavik 55 287 64 edgar.haavik@mail.ee
33. Kuressaare Vanalinna Kool Tiiu Haavik 56 603 108 tiiuhaavik@hot.ee

Järgmised sündmused

apr
22
P
12:00 Südamekuu üritus „ Karujärve dua... @ Karujärve
Südamekuu üritus „ Karujärve dua... @ Karujärve
apr 22 @ 12:00 – 16:00
Pühapäev, 22. aprill 2018.a start kell 12.00 Saaremaa Karujärve TSK suusamaja stardiväljak. Võistluse eesmärgiks on elavdada triatlonielu. Anda võimalus kestvusalade sportlastel ja tervisesportlastel oma võimed proovile panna Saaremaal vähetuntud spordialal. Võistlus on jagatud kolme etappi....
apr
23
E
18:00 JK Sarma seeriajooks – 10 000 m @ Kuressaare Linnastaadion
JK Sarma seeriajooks – 10 000 m @ Kuressaare Linnastaadion
apr 23 @ 18:00 – 19:00
Hooaja koondarvestus. Hooaja jooksul läheb arvesse igal võistlejal kuus edukamat võistlust. Hooaja lõpus iga vanusegrupi kolm kiiremat saavad diplomi ja auhinna. Võitjatele karikas. 2 euro täiskasvanutele seoses tasulise staadioni kasutamisega. Lastele tasuta. Registreerimine toimub kohapeal....
apr
27
R
21:00 Südamenädala üritus – „Leisi Ööo... @ Stardipaik Leisi kooli mänguväljaku asfaltplatsil
Südamenädala üritus – „Leisi Ööo... @ Stardipaik Leisi kooli mänguväljaku asfaltplatsil
apr 27 @ 21:00 – 22:00
Saare maakonna südamekuu 2018 ürituse raames on osalemine kõigile tasuta. Pealambid kaasa ja julgelt rajale!
apr
28
L
10:30 Angla Tuuliku Jooks 2018 @ Angla Pärandkultuurikeskus ja Tuulikumägi
Angla Tuuliku Jooks 2018 @ Angla Pärandkultuurikeskus ja Tuulikumägi
apr 28 @ 10:30 – 15:00
FB üritus Ajakava: 10:30 – Osavõtjate registreerimine 11:30 – Laste jooksu start – 500 m ja 1,4 km 12:00 -Põhijooksu (10,1km) ja rahvajooksu (4,5km), kõnni ning kepikõnni (4,5km) start Vanusegrupid: 10,1 km – mehed 19-39...
11:00 Südamekuu üritus: Orienteerumisp... @ Orissaare terviserajal
Südamekuu üritus: Orienteerumisp... @ Orissaare terviserajal
apr 28 @ 11:00 – 12:00
Aprill on südamekuu. Tänavune südamekuu keskendub looduses liikumisele. Orienteerumispäev Orissaare terviserajal on jõukohane isegi algajale maastikul liikujale. Ootame kõiki, vanu ja noori, suuri ja väiksemaid – südame tervise heaks! Kell 11:00-14.00

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg