Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans  sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 5845 0993  tiina@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Juhan Kolk 523 4062  kolkjuhan@gmail.com
14. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
15. Leisi Keskkool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
18. Lümanda Põhikool  Sander Viira  sander.viira@fckuressaare.ee
19. Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee
32. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll  521 3520  ivar@ametikool.ee

SÜNDMUSED

sept
25
R
18:00 “VAADELDES LOODUSERAAMATUT” – ma... @ Pöide terviserada
“VAADELDES LOODUSERAAMATUT” – ma... @ Pöide terviserada
sept 25 @ 18:00 – 19:30
Sel kaunil sügisehaku reedesel päeval teeme tervistava matka Pöide terviserajal. Vaatleme liigirikast saaremaist taimestikku. Arutleme, miks ei tasu metsaaluseid kultuurpargialuse taoliseks pügada. Mõtiskleme, mis hoiab ja kaitseb meie hiiepuid. Matkaga alustame õhtupoolikul kell 18.00. Pärast...
sept
26
L
11:00 Saare maakonna MV rattaorienteer... @ Karujärve suusamaja
Saare maakonna MV rattaorienteer... @ Karujärve suusamaja
sept 26 @ 11:00 – 13:00
Saare maakonna rattaorienteerumise MV toimuvad 26. septembril Karujärvel. Võistluskeskus Karujärve suusamaja juures. Startide algus 11:00 Juhend: https://docs.google.com/document/d/1FfKNzyRPVIJ3tQ8x-raPGrED8vRdW8QX62XkN1WyT-k/edit?usp=sharing
sept
27
P
12:00 “Tule seene- ja marjamatkale!” –... @ Karujärve terviserada
“Tule seene- ja marjamatkale!” –... @ Karujärve terviserada
sept 27 @ 12:00 – 14:00
Terviseradade sarja ja spordinädala raames toimub Karujärve terviseradel lustakas seene ja marja matk. Teeme tutvust Karujärve terviserajaga ja seda ümbritseva loodusega. Saame teada, mis aitab loodusest korjata ja mida mitte. Seda kõike oskab meile lahti...
okt
3
L
00:00 Saaremaa piirkondade mängud 2020... @ Kuressaare
Saaremaa piirkondade mängud 2020... @ Kuressaare
okt 3 @ 00:00 – 23:45
Taas on aeg välja selgitada välja Saaremaa parimad sportlased ning sportlikumad piirkonnad! Kaheteistkümnes etapp – male! Piirkonna mängudest võivad osa võtta inimesed, kes on kas kantud Saaremaa valla elanike registrisse, on sündinud Saaremaal või kelle...
10:00 Saare maakonna lahtised MV ketas... @ Pöide discgolfipark
Saare maakonna lahtised MV ketas... @ Pöide discgolfipark
okt 3 @ 10:00 – 15:00
Saaremaa meistrivõistluste 2020 võistlusjuhend Korraldaja – PÖIDE SPORDISELTS Rada Mängitakse Pöide terviserajal http://www.discsport.e e/rajad/159-poeide-disc-golfi-park Formaat Mängitakse 2 ringi, grupid lähevad korraga rajale. Esimeses voorus moodustuvad grupid juhuslikkuse alusel, teises voorus tulemuste ja divisjonide alusel. Ajakava (orienteeruv) 03.oktoober,...
okt
4
P
12:00 Orissaare “Sügismatk ja sügisjooks” @ Orissaare alev
Orissaare “Sügismatk ja sügisjooks” @ Orissaare alev
okt 4 @ 12:00 – 15:00
4. OKTOOBRIL 12.00 toimub juba taas Orissaare sügismatk ja sügisjooks, millest oodatakse osa võtma kõiki spordisõpru lastest vanavanemateni. Start 10 km pikkusele põhidistantsile antakse keskpäeval. Võistlus/Retk toimub looduskaunil rajal, start alevi keskelt/bussijaama eest, läbides Orissaare...

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ
  • SAAREMAA SPORDIUUDISED

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald