Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

juuni
28
R
18:00 Juku Jooks @ Taritu küla
Juku Jooks @ Taritu küla
juuni 28 @ 18:00 – 20:00
Juku Jooks @ Taritu küla
Jooksuvõistlus on pühendatud Johannes Raasukese mälestuseks. Jooksu pikkus 1 km. Eelkooliealistele lastele oma jooks lühemal distantsil. Jooks maastikul.
juuni
29
L
12:00 8.Kaarma Linnusejooks/Saaremaa K... @ Kaarma Maalinnus
8.Kaarma Linnusejooks/Saaremaa K... @ Kaarma Maalinnus
juuni 29 @ 12:00 – 19:00
Juhend asub SIIN Algus kell 13.00-lastejooksud,põhijooks 16.00 registreerimine jooksudele algab 12.00
19:00 Saaremaa Viljad esitleb: FC Kure... @ Kuressaare Linnastaadion
Saaremaa Viljad esitleb: FC Kure... @ Kuressaare Linnastaadion
juuni 29 @ 19:00 – 21:00
Kodumängu aeg! See fakt, et meeskonnal on hetkel raske aeg, ei ole ilmselt kellelegi enam mingi uudis. Aga! Meeskond saab alati megalt motti meie vingest kodupublikust, nii et kõik laupäevased plaanid cancelisse ja kell 7...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg