Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 pirgit@valjala.ee
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Kuressaare Mati Mäetalu 5 278 139 mati.maetalu@kuressaare.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Marden Muuk 58 79 4086 marden.muuk@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

aug
18
L
11:00 Muhu Jooks @ Liiva staadion
Muhu Jooks @ Liiva staadion
aug 18 @ 11:00 – 15:00
Muhu Jooks @ Liiva staadion | Liiva | Saare maakond | Eesti
13:00 Rukkimaarjapäeva seiklusrännak S... @ Mihkli Talumuuseumi õuel
Rukkimaarjapäeva seiklusrännak S... @ Mihkli Talumuuseumi õuel
aug 18 @ 13:00 – 19:00
Info ürituse kohta SIIN
aug
20
E
11:00 REINU KAPP XXII @ Reinu Ratsatalu
REINU KAPP XXII @ Reinu Ratsatalu
aug 20 @ 11:00 – 18:00
Üritust saab lugeda SIIT Ka sel aastal 20.augustil toimub Kõrusel Reinu Ratsatalus Reinu Kapp. Kavas on takistussõidud kõrgusel 75-120cm, tünnisõit ja palju muud põnevat. Avatud on lastenurk ja kohvik. Tule kogu perega võistlust nautima! Pühapäeval,...
18:00 Ketasgolfi esmaspäevak @ Pöide terviserada
Ketasgolfi esmaspäevak @ Pöide terviserada
aug 20 @ 18:00 – 21:00
Juba kümnes. Formaat sama. Tasu 3+1. Holaritopsik kogub ja on ootel. Täna juba 79 Iga klassi parim saab märgitud. Päevakute kokkuvõte septembris. Olete oodatud!
aug
23
N
18:00 Liikudes Tervemaks – Kergejõusti... @ Kuressaare Linnastaadion
Liikudes Tervemaks – Kergejõusti... @ Kuressaare Linnastaadion
aug 23 @ 18:00 – 20:00
Liikudes Tervemaks - Kergejõustiku õhtu ( hüpped ) @ Kuressaare Linnastaadion | Kuressaare | Saare maakond | Eesti
Kutsume spordisõpru teisele kergejõustiku õhtule, kus seekord, 23. augustil on kavas kergejõustiku hüppealad: kaugus-, kõrgus- ja kolmikhüpe. Alad läbitakse jooksvalt. Võisteldakse 3 arvestuses (mehed-naised ikka eraldi): * veteranid – naised 35+ (sünd. 1983 ja varem) ja...
aug
25
L
14:00 Saarte Investeering – Saaremaa 2... @ Kuressaare linnastaadionil
Saarte Investeering – Saaremaa 2... @ Kuressaare linnastaadionil
aug 25 @ 14:00 – 16:00
Saarte Investeering - Saaremaa 2018.aasta jalgpallimeistrivõistlused - FC TARITU vs. KAARMA @ Kuressaare linnastaadionil | Kuressaare | Saare maakond | Eesti
Saarte Investeering – Saaremaa 2018.aasta jalgpallimeistrivõistlused (Põhiturniiri tabel) Koht Meeskond Võidud Viigid Kaotused Väravate vahe Punktid 1 FC TARITU 4 0 0 16:1 12 2 KAARMA SK 2 0 2 6:13 6 3 TORGU      ...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg