Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 pirgit@valjala.ee
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Kuressaare Mati Mäetalu 5 278 139 mati.maetalu@kuressaare.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Marden Muuk 58 79 4086 marden.muuk@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

okt
19
R
15:00 Saaremaa kolme päeva jooks @ Kuressaare Gümnaasium
Saaremaa kolme päeva jooks @ Kuressaare Gümnaasium
okt 19 @ 15:00 – okt 21 @ 16:00
NELJAPÄEV: 17:00-19:00 Registreerimine ja materjalide väljastamine Kuressaare Gümnaasiumis (Nooruse 1) REEDE: 09:00-16:30 Registreerimine ja materjalide väljastamine Kuressaare Gümnaasiumis (Nooruse 1) 10:15 Võistlusbuss väljub Tallinnast Kuressaarde Rahvusraamatukogu eest Tõnismäel 16:00 Noortejooksu start Kuressaares Kuressaare Gümnaasiumi kõrvalt 16:30...
okt
20
L
10:00 Muhu sügismatk @ Lõetsa-Lalli teelt, Püssina teatetahvli juurest
Muhu sügismatk @ Lõetsa-Lalli teelt, Püssina teatetahvli juurest
okt 20 @ 10:00 – 18:00
Sügisene Muhu ootab meid 20. oktoobril mõnusale jalgsimatkale! Piirkond: Lõetsa, Lehtmetsa ja Lalli kant ning Rannnaniidi pankade maatikukaitseala. Giidiks on meile lubanud tulla piirkonda hästi tundev Kirsten Lillepuu. Kuressaarest sõidame välja kell 10, koguneme Auriga...
13:00 Premium liiga 33. voor FC Kuress... @ Kuressaare Linnastaadion
Premium liiga 33. voor FC Kuress... @ Kuressaare Linnastaadion
okt 20 @ 13:00 – 15:00
KODUMÄNG: Selle hooaja eelviimane kodumäng. Väga suure tähtsusega mäng FC Kuressaarele, kes on langenud väljalangemisohuga tsooni, aga läbi hooaja on näidatud südikaid võitlusi. Tallinna Kaleviga on olnud mängud alati põnevad ja kindlasti minnakse mängule võidupunkte...
14:00 Saaremaa naiskonna kodumängud TL... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa naiskonna kodumängud TL... @ Kuressaare Spordikeskus
okt 20 @ 14:00 – 17:00
Saaremaa naiskond mängib Eesti 2018/2019 MV-l esmakordselt kodusaalis, kui laupäeval, 20. oktoobril kell 14:00 minnakse vastamisi Tallinna Ülikooli naiskonnaga. Tulge Kuressaare Spordikeskusesse omadele kaasa elama! Sissepääs tasuta!
17:00 Credit24 Meistrilliiga – Saarema... @ Kuressaare Spordikeskus
Credit24 Meistrilliiga – Saarema... @ Kuressaare Spordikeskus
okt 20 @ 17:00 – 20:00
Laupäeval kell 17:00 kohtume Credit24 Meistrilliiga raames liiga liidri RTU /Roeržardzega, kes seni veel kaotuskibedust tundnud ei ole. Pühapäeval kell 18:00 on meie vastaseks aga VK Biolars/Jelgava meeskond, samuti Lätist. Tule ja ela omadele kaasa!...
okt
21
P
18:00 Credit24 Meistrilliiga – Saarema... @ Kuressaare Spordibaasid
Credit24 Meistrilliiga – Saarema... @ Kuressaare Spordibaasid
okt 21 @ 18:00 – 20:00
Pühapäeval kell 18:00 on meie vastaseks aga VK Biolars/Jelgava meeskond, samuti Lätist. Tule ja ela omadele kaasa! Pilet 4.- € Õpilastele ja pensionäridele 3.- € Alla 12 aastased lapsed tasuta.

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg