Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme
Valjala Pirgit Nuut 56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saare.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saare.ee
Laimjala
Torgu
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

SÜNDMUSED

veebr
29
L
08:45 Talimatk Loona-Kärla @ Loona
Talimatk Loona-Kärla @ Loona
veebr 29 @ 08:45 – märts 1 @ 15:15
On aeg üheks tõsisemaks matkaks. Võtame ette ühe pikema jalgsimatka läbi Lääne-Saaremaa metsade, ööbime telkides imekauni Marissoo oja ääres (vt pilti). Otsige välja oma soojad magamiskotid ja telgid! Matka algusse ja lõpust tagasi Kuressaarde saame...
10:00 Petangi karikasari Saaremaa Kari... @ Uduvere petangihall
Petangi karikasari Saaremaa Kari... @ Uduvere petangihall
veebr 29 @ 10:00 – 15:00
Kavas tulistamine 1. ja asetamine 1.   Tule ise ja võta sõber kaasa!! Urmo Auväärt Saaremaa Petangiklubi Klubi juhataja +372 58 114 696
16:00 Eesti meeste I liiga võrkpallis:... @ Kuressaare Spordikeskus
Eesti meeste I liiga võrkpallis:... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 29 @ 16:00 – 18:00
Koduleht http://www.saarevolley.ee/
märts
1
P
14:00 Eesti meeste I liiga võrkpallis:... @ Kuressaare Spordikeskus
Eesti meeste I liiga võrkpallis:... @ Kuressaare Spordikeskus
märts 1 @ 14:00 – 16:00
Tule aita omad võidule! FB info SIIN
16:00 Suur Kure Heategevusshow @ Kuressaare Spordikeskus
Suur Kure Heategevusshow @ Kuressaare Spordikeskus
märts 1 @ 16:00 – 18:00
Ootame kõiki Kure sõpru pühapäeval, 1.märtsil Kuressaare Spordihoonesse, et maha pidada üks meeleolukas heategevusshow, mille pühendame meie armsa Saaremaa kahele suuremale heategevusorganisatsioonile – Meelespea MTÜ-le ja MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule. Üritusel võtavad omavahel mõõtu Kure...

View Calendar

Sündmus

  • Piirkondade Mängud 2020

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald