Valdade spordijuhid

Omavalitsus Spordijuht Telefon E-mail
1. Kihelkonna Monica Kallas 56 254 304 monica.kallas@gmail.com
2. Kuressaare Kalev Kütt 50 651 61 kalev@kuressaare.ee
3. Laimjala Taimo Antsaar 56 716 040 taimo21@gmail.com
4. Leisi Arvo Lepp 56 902 008 arvo@leisi.oesel.ee
5. Lääne-Saare vald@laanesaare.ee
6. Muhu Anneli Tamm 50 374 07 anneli.tamm@muhu.ee
7. Mustjala Kalle Kolter 53 430 624 kalle.kolter@mail.ee
8. Orissaare Andla Rüütel 53 401 046 orissaare.sport@gmail.com
9. Pihtla Riina Allik 45 30 281 riina@pihtlavv.ee
10. Pöide Krista Riik 53 453 772 kristariik@gmail.com
11. Ruhnu Jaan Urvet 50 76 590 vallavanem@ruhnu.ee
12. Salme Imbi Arge 52 532 48 iarge@hot.ee
13. Torgu torgu@torgu.ee
14. Valjala Pirgit Nuut 56 296 255 pirgit@valjala.ee

 

Järgmised sündmused

veebr
24
L
11:00 Kuressaare tervisepargipäev, Lii... @ Kuressaare tervisepark
Kuressaare tervisepargipäev, Lii... @ Kuressaare tervisepark
veebr 24 @ 11:00 – 14:00
Tule kohale ja kogume kilomeetreid Vabariigi terviseks!
13:00 Saaremaa MV Meeste korvpallis Te... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa MV Meeste korvpallis Te... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 24 @ 13:00 – 15:00
13:00 Tesman vs Estlant
16:00 Saaremaa MV Meeste korvpallis BC... @ Orissaare Spordihoone
Saaremaa MV Meeste korvpallis BC... @ Orissaare Spordihoone
veebr 24 @ 16:00 – 18:00
16:00 BC Käsa vs Orissaare Träx
veebr
25
P
12:00 Eesti Naiste saalijalgpalli Rahv... @ Kuressaare Spordikeskus
Eesti Naiste saalijalgpalli Rahv... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 25 @ 12:00 – 14:00
12:00 JK Saarepiiga vs Põhja-Tallinn JK
12:00 Saaremaa MV Meeste korvpallis BC... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa MV Meeste korvpallis BC... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 25 @ 12:00 – 13:45
12:00 BC Käsa vs Tesman
13:00 Kaabeltau saalijalgpalli liiga, ... @ Kuressaare Spordikeskus
Kaabeltau saalijalgpalli liiga, ... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 25 @ 13:00 – 15:00
13:00 Niidu FC vs Kaarma SK

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg