Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 525 3248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 503 8029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

nov
23
L
12:00 Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
nov 23 @ 12:00 – 15:00
JUHEND 2019. AASTA SAARE MAAKONNA NAISTE JALGPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELE I ÜLDINE 1.1 Käesolev juhend reguleerib Saaremaa naiste 2019. aasta meistrivõistlusi jalgpallis. II MEISTRIVÕISTLUSTE EESMÄRK 2.1 Selgitatakse Saaremaa meister, meistrivõistluste medaliomanikud ja paremusjärjestus. III MEISTRIVÕISTLUSTE ORGANISEERIMINE JA...
nov
24
P
11:00 Pühapäev Spordiga 12. hooaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga 12. hooaeg @ Kuressaare Spordikeskus
nov 24 @ 11:00 – 13:30
2019/20. aastal toimub laste spordisari Pühapäev Spordiga juba 12. hooaega! Esimene etapp toimub juba 24. novembril algusega kl 11:00 Kuressaare Spordikeskuses, kus lastele sünniaastatega 2013-2018 on võistlusaladeks 60m jooks ja kaugushüpe. Vanematele lastele ehk 2009-2012...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg