Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme
Valjala Pirgit Nuut 56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saare.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saare.ee
Laimjala
Torgu
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

SÜNDMUSED

mai
28
N
16:00 Neljapäevak “Riksu Kadaka eri” o... @ Muha Ranna Puhketalu
Neljapäevak “Riksu Kadaka eri” o... @ Muha Ranna Puhketalu
mai 28 @ 16:00 – 18:30
Olete oodatud Riksule kadaka eri päevakule. Start on avatud 16.00 – 18.30. Tule siis kui jõuad! Start 16.00-18.30 Osalustasu 3.- Lapsed ikka tasuta Võistluskeksus Muha ranna puhketalu karavani pargis. Huvilistel pärast raja läbimist pesu/sauna võimalus...
mai
30
L
10:00 Saaremaa petangi karikasari. Tul... @ Kaubi küla
Saaremaa petangi karikasari. Tul... @ Kaubi küla
mai 30 @ 10:00 – 17:00
Saaremaa karikasarja võistlused tulistamine / asetamine toimub 30. mail Kaubi küla, Eikla Mängud algavad kell 10.00. kohaloleku kinnitamine 20.min.enne võistluste algust. Osaleda saavad KÕIK huvilised! Osalustasu! Eelregistreerimine toimub 28.mai ( neljapäev) kell 22.00-ni oma osalusest...
16:00 Eesti MV U13 jalgpallis Saaremaa... @ Kuressaare Kunstmurustaadion
Eesti MV U13 jalgpallis Saaremaa... @ Kuressaare Kunstmurustaadion
mai 30 @ 16:00 – 18:00
www.saaremaajk.ee
juuni
20
L
10:00 Saare maakonna MV petangis – TRI... @ Kaubi muruväljak
Saare maakonna MV petangis – TRI... @ Kaubi muruväljak
juuni 20 @ 10:00 – 15:00
Korraldaja: Saaremaa Petanque Klubi Juhend asub SIIN

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald