Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 525 3248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 503 8029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

aug
23
R
18:45 Thule Koda esitleb: FC Kuressaar... @ Kuressaare Linnastaadion
Thule Koda esitleb: FC Kuressaar... @ Kuressaare Linnastaadion
aug 23 @ 18:45 – 20:45
Kui üks klubi on omadega Saaremaises mudas, siis see on klubi nimega FC Kuressaare. Aga! Pole hullu, siinkohal kasutame meie kogukonnajuhi lemmikväljendit, et siit saab ainult edasi minna! Onju, mehed!? Mängupäeval toetab meie tegemisi Thule...
aug
24
L
14:00 Eesti meistrivõistlused 2019 Lei... @ Leisi staadion
Eesti meistrivõistlused 2019 Lei... @ Leisi staadion
aug 24 @ 14:00 – 15:30
Leisi JK poistel algas hooaja teine pool. Hetkel hoitakse tabelis tubli 3.kohta. 10 mänguga on kogutud 22 punkti. 24.augustil võõrustatakse Viljandi JK Tulevik Sinine võistkonda, kellega hooaja esimeses mängus viigistati 0:0. Seekord on aga jälle...
aug
25
P
08:00 Hommikumatk Kuressaares – suvi k... @ Kuressaares Kihelkonna mnt ringi juures kergliiklusteel
Hommikumatk Kuressaares – suvi k... @ Kuressaares Kihelkonna mnt ringi juures kergliiklusteel
aug 25 @ 08:00 – 11:00
Teatavasti on augustis kõige ilusamad ööd, aga… kohe kindlasti ei ole kehvemad augustihommikud. Need on mõnikord lausa maagilised. Kui on tuulevaikne ja kaste maas, ämblikuvõrgud tõusva päikese käes sillerdamas, aiad magusat õunalõhna täis… Kel pole...
aug
26
E
18:00 Ketasgolfi esmaspäevak. Pärtlipä... @ Pöide Discgolf park
Ketasgolfi esmaspäevak. Pärtlipä... @ Pöide Discgolf park
aug 26 @ 18:00 – 21:00
Esmaspäevak Pöide rajal, õhtune mäng ja üks ring. Vanuseklasse kuus. Põhiklass, seeniorid, noored. Tasu 3+1, holarid meil kerged tulema. FB info SIIN

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg