Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 pirgit@valjala.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

veebr
17
P
11:00 Sasku üksikmängus juubeliturniir... @ Sandla
Sasku üksikmängus juubeliturniir... @ Sandla
veebr 17 @ 11:00 – 16:00
 Osalustasu liikmel 4 euror ja mitteliikmel 6 eurot ( 9 vooru ) http://www.saaremang.ee/
19:00 Semiiri 21. sünnipäeva suur gala... @ Kuressaare Spordikeskus
Semiiri 21. sünnipäeva suur gala... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 17 @ 19:00 – 20:30
Tantsukooli SEMIIR 21.SÜNNIPÄEVA SUUR GALAKONTSERT KURESSAARE SPORDIHOONES 17. veebruaril kell 19:00 Meenutame Semiiri ajalugu ja laval kõik Semiirikad nii uute kui vanade tantsudega Külalisesinejad: LAURI PIHLAP https://youtu.be/nwC3KL6Es8Y MERILIN MÄLK (superstaar Merilin esitab oma uut singlit...
veebr
18
E
19:15 Saaremaa MV 50+ korvpallis SO3K ... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa MV 50+ korvpallis SO3K ... @ Kuressaare Spordikeskus
veebr 18 @ 19:15 – 21:00
http://www.saarekorvpall.ee/seniors50.php
veebr
20
K
19:15 Saaremaa MV 40+ korvpallis ORISS... @ Orissaare Spordihoone
Saaremaa MV 40+ korvpallis ORISS... @ Orissaare Spordihoone
veebr 20 @ 19:15 – 21:00
http://www.saarekorvpall.ee/seniors.php

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg