Valdade spordijuhid

 Omavalitsus  Spordijuht  Telefon  E-mail
 1.  Kihelkonna  Monica Kallas  56 254 304  monica.kallas@gmail.com
 2.  Kuressaare  Kalev Kütt  50 651 61  kalev@kuressaare.ee
 3.  Laimjala  Taimo Antsaar  56 716 040  taimo21@gmail.com
 4.  Leisi  Arvo Lepp  56 902 008  arvo@leisi.oesel.ee
 5.  Lääne-Saare    vald@laanesaare.ee
 6.  Muhu  Anneli Tamm  50 374 07  anneli.tamm@muhu.ee
 7.  Mustjala  Kalle Kolter  53 430 624  kalle.kolter@mail.ee
 8.  Orissaare  Andla Rüütel  53 401 046  orissaare.sport@gmail.com
 9.  Pihtla  Riina Allik  45 30 281  riina@pihtlavv.ee
 10.  Pöide  Krista Riik  53 453 772  kristariik@gmail.com
 11.  Ruhnu  Jaan Urvet  50 76 590  vallavanem@ruhnu.ee
 12.  Salme  Imbi Arge  52 532 48  iarge@hot.ee
 13.  Torgu    torgu@torgu.ee
 14.  Valjala  Pirgit Nuut  56 296 255  pirgit@valjala.ee

 

Järgmised sündmused

apr
22
P
12:00 Südamekuu üritus „ Karujärve dua... @ Karujärve
Südamekuu üritus „ Karujärve dua... @ Karujärve
apr 22 @ 12:00 – 16:00
Pühapäev, 22. aprill 2018.a start kell 12.00 Saaremaa Karujärve TSK suusamaja stardiväljak. Võistluse eesmärgiks on elavdada triatlonielu. Anda võimalus kestvusalade sportlastel ja tervisesportlastel oma võimed proovile panna Saaremaal vähetuntud spordialal. Võistlus on jagatud kolme etappi....
apr
23
E
18:00 JK Sarma seeriajooks – 10 000 m @ Kuressaare Linnastaadion
JK Sarma seeriajooks – 10 000 m @ Kuressaare Linnastaadion
apr 23 @ 18:00 – 19:00
Hooaja koondarvestus. Hooaja jooksul läheb arvesse igal võistlejal kuus edukamat võistlust. Hooaja lõpus iga vanusegrupi kolm kiiremat saavad diplomi ja auhinna. Võitjatele karikas. 2 euro täiskasvanutele seoses tasulise staadioni kasutamisega. Lastele tasuta. Registreerimine toimub kohapeal....
apr
27
R
21:00 Südamenädala üritus – „Leisi Ööo... @ Stardipaik Leisi kooli mänguväljaku asfaltplatsil
Südamenädala üritus – „Leisi Ööo... @ Stardipaik Leisi kooli mänguväljaku asfaltplatsil
apr 27 @ 21:00 – 22:00
Saare maakonna südamekuu 2018 ürituse raames on osalemine kõigile tasuta. Pealambid kaasa ja julgelt rajale!
apr
28
L
10:30 Angla Tuuliku Jooks 2018 @ Angla Pärandkultuurikeskus ja Tuulikumägi
Angla Tuuliku Jooks 2018 @ Angla Pärandkultuurikeskus ja Tuulikumägi
apr 28 @ 10:30 – 15:00
FB üritus Ajakava: 10:30 – Osavõtjate registreerimine 11:30 – Laste jooksu start – 500 m ja 1,4 km 12:00 -Põhijooksu (10,1km) ja rahvajooksu (4,5km), kõnni ning kepikõnni (4,5km) start Vanusegrupid: 10,1 km – mehed 19-39...
11:00 Südamekuu üritus: Orienteerumisp... @ Orissaare terviserajal
Südamekuu üritus: Orienteerumisp... @ Orissaare terviserajal
apr 28 @ 11:00 – 12:00
Aprill on südamekuu. Tänavune südamekuu keskendub looduses liikumisele. Orienteerumispäev Orissaare terviserajal on jõukohane isegi algajale maastikul liikujale. Ootame kõiki, vanu ja noori, suuri ja väiksemaid – südame tervise heaks! Kell 11:00-14.00

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg