Valdade spordijuhid

Omavalitsus Spordijuht Telefon E-mail
1. Kihelkonna Monica Kallas 56 254 304 monica.kallas@gmail.com
2. Kuressaare Kalev Kütt 50 651 61 kalev@kuressaare.ee
3. Laimjala Taimo Antsaar 56 716 040 taimo21@gmail.com
4. Leisi Arvo Lepp 56 902 008 arvo@leisi.oesel.ee
5. Lääne-Saare vald@laanesaare.ee
6. Muhu Anneli Tamm 50 374 07 anneli.tamm@muhu.ee
7. Mustjala Kalle Kolter 53 430 624 kalle.kolter@mail.ee
8. Orissaare Andla Rüütel 53 401 046 orissaare.sport@gmail.com
9. Pihtla Riina Allik 45 30 281 riina@pihtlavv.ee
10. Pöide Krista Riik 53 453 772 kristariik@gmail.com
11. Ruhnu Jaan Urvet 50 76 590 vallavanem@ruhnu.ee
12. Salme Imbi Arge 52 532 48 iarge@hot.ee
13. Torgu torgu@torgu.ee
14. Valjala Pirgit Nuut 56 296 255 pirgit@valjala.ee

 

Järgmised sündmused

juuni
24
L
10:30 Golf – Saare Kapp 2017 @ Saare Golf
Golf – Saare Kapp 2017 @ Saare Golf
juuni 24 @ 10:30 – 16:00
JUHEND
12:00 Jooks Suvesse @ Loode Tammik
Jooks Suvesse @ Loode Tammik
juuni 24 @ 12:00 – 13:00
INFO
juuni
25
P
10:00 Karu Ketas 2017 @ Karujärve discgolfi park
Karu Ketas 2017 @ Karujärve discgolfi park
juuni 25 @ 10:00 – 18:00
1. Võistlus toimub 25. juuni Karujärve Discgolfi Pargi 24 korviga A asetusel. 2. Mängitakse 2 ringi. 3. Ajakava: 9.00-10.00 Check-In, kohapealne registreerimine 10.00 Avasõnad 10.10 I ringi poolide teatavaks tegemine 10.30 I ringi algus 13.30...
juuli
1
L
16:00 Orissaare 11. triatlon @ Orissaare
Orissaare 11. triatlon @ Orissaare
juuli 1 @ 16:00 – juuli 2 @ 22:00
Facebooki info

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg