Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 525 3248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 503 8029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

okt
18
R
16:00 46. Saaremaa kolme päeva jooks @ Kuressaare ja Sõrve Säär
46. Saaremaa kolme päeva jooks @ Kuressaare ja Sõrve Säär
okt 18 @ 16:00 – okt 20 @ 14:00
Kolme päevaga maraton. Pikamaajooksjate hooajalõpu seltskondlik ja sportlik nädalalõpp! Reedel Kuressaare Roomassaare osas 10 km, laupäeval Sõrve säärel 16,195 km ja pühapäeval Kuressaare linnuse ümber ja Laheküla kandis 16 km. Kuni 18-aastastele on 1/5 distantsid...
18:00 Lahtised karikavõistlused lauate... @ Kärla Spordihoone
Lahtised karikavõistlused lauate... @ Kärla Spordihoone
okt 18 @ 18:00 – 21:00
Registreerida saab kuni kolm päeva enne või etapi toimumise päeval kohapeal. Võistluspäeval lõppeb registreerimine 15 minutit enne võistluste algust. OSAVÕTJAD: • Võistlustel võivad osaleda kõik, kes tunnevad ja austavad võistlus-määrust ning võistlusjuhendit. • Arvestust peetakse...
okt
19
L
14:00 Esiliiga kohtumised Kuressaares ... @ Kuressaare Spordikeskus
Esiliiga kohtumised Kuressaares ... @ Kuressaare Spordikeskus
okt 19 @ 14:00 – okt 20 @ 17:00
Saaremaa meeste esiliiga meeskonna 2019/2020 hooaja esimesed kodumängud toimuvad: 19.10.19 kl.14:00 Saaremaa vs Audentes SG/NK 20.10.19 kl.14:00 Saaremaa vs Tallinna Spordikool Tule aita omad võidule! FB info SIIN
14:00 Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Saaremaa meistrivõistlused naist... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
okt 19 @ 14:00 – 18:00
JUHEND 2019. AASTA SAARE MAAKONNA NAISTE JALGPALLI MEISTRIVÕISTLUSTELE I ÜLDINE 1.1 Käesolev juhend reguleerib Saaremaa naiste 2019. aasta meistrivõistlusi jalgpallis. II MEISTRIVÕISTLUSTE EESMÄRK 2.1 Selgitatakse Saaremaa meister, meistrivõistluste medaliomanikud ja paremusjärjestus. III MEISTRIVÕISTLUSTE ORGANISEERIMINE JA...
okt
26
L
10:00 Saaremaa MV ketasgolfi paarismängus @ Pöide Discgolfi park
Saaremaa MV ketasgolfi paarismängus @ Pöide Discgolfi park
okt 26 @ 10:00 – 16:00
Esimene ring liigume lühimat lendu lennutades ning teise ringi saame edasi liikuda parimalt positsioonilt. Juuniorid on sündinud aastal 2000 ja hiljem, seeniorid 1979 ja varem ning senioriitad 1984 ja varem. Põhiklass ongi põhiklass, kus võivad...
10:30 Saaremaa MV põhiturniir võrkpallis @ Kuressaare Spordihoone
Saaremaa MV põhiturniir võrkpallis @ Kuressaare Spordihoone
okt 26 @ 10:30 – okt 27 @ 17:00
Saaremaa meeste Meistrivõistluste põhiturniir võrkpallis peetakse 26. ja 27. oktoobril 2019.a. Võistlusest võtab osa 5 võistkonda: 1. Siimu Auto 2. Kaarma 3. Valjala 4. Saaremaa Spordikool 5. Klotoid Mängude ajakava: 26.10.2019 10:30 Siimu Auto –...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg