Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme
Valjala Pirgit Nuut 56 29 6255 valjala.sport@saare.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saare.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saare.ee
Laimjala
Torgu
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

SÜNDMUSED

jaan
19
P
10:00 Saaremaa KV koroona üksikmängus ... @ Orissaare Spordikeskus
Saaremaa KV koroona üksikmängus ... @ Orissaare Spordikeskus
jaan 19 @ 10:00 – 15:00
Kodulehe info SIIT
12:00 JÄÄB ÄRA!! Liikudes tervemaks 20... @ Kuressaare Terviserada
JÄÄB ÄRA!! Liikudes tervemaks 20... @ Kuressaare Terviserada
jaan 19 @ 12:00 – 13:00
Hetkel on ilmataat küll muutliku meelega, ent loodame, et lumepäevaks saab maapind ikka lumevaiba alla, et liikuda tervemaks lumisel nõlval ja jäisel tiigil. Nii et hoia pilk toimumisinfol, et mitte magada maha Liikudes tervemaks 2020...
17:00 Credit24 Meistriliiga: Saaremaa ... @ Kuressaare Spordikeskus
Credit24 Meistriliiga: Saaremaa ... @ Kuressaare Spordikeskus
jaan 19 @ 17:00 – 19:00
Kohtume liiga liidri Bigbank Tartuga, kelle nappi paremust pidime tunnistama karikavõistluste finaalis. Tuleb teha vigade parandus! Ja et see õnnestuks vajame me oma fännide tuge! Tule saali ja aitame omad üheskoos võidule! Mängu algus 19....
jaan
22
K
18:00 Liikudes tervemaks 2020 III etap... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks 2020 III etap... @ Kuressaare Spordikeskus
jaan 22 @ 18:00 – 19:00
2020. aasta III Liikudes tervemaks etapi saab mööda saata tantsurütmis, sest sel korral on teemaks FitLife´i treening FITDANCE, treeneriks Ly-Sandra Tohter. NB! ET ME TEAKSIME SINUGA ARVESTADA, PALUN ANNA ENDAST MÄRKU E-MAILI TEEL kadri.pulk@kuressaare.ee või...

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg

Saaremaa vald