Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 pirgit@valjala.ee
 Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

apr
27
L
10:30 Angla Tuuliku Jooks 2019 @ Angla Pärandkultuurikeskus & Tuulikumägi
Angla Tuuliku Jooks 2019 @ Angla Pärandkultuurikeskus & Tuulikumägi
apr 27 @ 10:30 – 14:00
Aprillikuu viimasel laupäeval toimub traditsiooniline Angla Tuuliku Jooks. Kõikidele lastele on osavõtt tasuta, täiskasvanutele 5€. Distantsid: 500m, 1400m, 4,5km, 10,1km. Ajakava: 10.30 Osavõtjate registreerimine 11.30 Laste jooksude stardid – 500 m ja 1,4 km 12.00...
14:00 Eesti MV III-liiga Lääne tsoon: ... @ Kuressaare kunstmuru staadion
Eesti MV III-liiga Lääne tsoon: ... @ Kuressaare kunstmuru staadion
apr 27 @ 14:00 – 16:00
11.05.14.00 Saaremaa JK aameraaS vs. JK Kernu Kadakas 26.05.13.00 Saaremaa JK aameraaS vs. Pärnu Jalgpalliklubi II
16:00 Eesti MV U-12 VII jalgpallis: Sa... @ Kuressaare kunstmuru staadion
Eesti MV U-12 VII jalgpallis: Sa... @ Kuressaare kunstmuru staadion
apr 27 @ 16:00 – 18:00
04.05.12.00 Saaremaa JK aameraaS vs. FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 18.05.12.00 Saaremaa JK aameraaS vs. FC Kuressaare
19:00 Öselbirch esitleb: FC Kuressaare... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Öselbirch esitleb: FC Kuressaare... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
apr 27 @ 19:00 – 21:00
Premium liiga 8.voor toob esimest korda sel hooajal Saaremaale valitseva meistri Nõmme Kalju. Pall pannakse mängu 27. aprillil kell 19.00 ja sellest madinast ei tasu ilma jääda! Kuigi kuuldavasti sai Liliu eelmises voorus punni pealt,...
mai
2
N
13:00 Kevadmatk 2019 @ Häädemeeste
Kevadmatk 2019 @ Häädemeeste
mai 2 @ 13:00 – mai 5 @ 18:00
JALGSI JA RATTAL, KORRAKS KA ÜLE PIIRI 2. -5. mai 2019.a. Matkaüritus toimub Häädemeeste, Ainaži ja Nigula kandis. Ööbimiseks mereäärne puhkemaja sauna ja 2 korda päevas korraliku söögiga nii nagu tavaliselt. Avatud on ka maja...
mai
4
L
10:00 38. Kuressaare Linnajooks @ Kuressaare Tervisepargi ja Kuressaare Gümnaasiumi vahelisel alal
38. Kuressaare Linnajooks @ Kuressaare Tervisepargi ja Kuressaare Gümnaasiumi vahelisel alal
mai 4 @ 10:00 – 15:00
Linnajooksuga jätkatakse väljakujunenud traditsioone, tähistatakse Kuressaare linna sünnipäeva ja propageeritakse tervislikku liikumist. Linnajooks kuulub Kuressaare linna tervisespordi sarja Liikudes tervemaks. Linnajooks kuulub ka Selver Eeesti Linnajooksude sarja. REGISTREERIMINE 15. märts – 2. mai 2019 eelregistreerimine...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg