Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Tarvo Pihlas 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 karla.spordihall@saare.ee
Laimjala Timo Antsaar 53 47 2513 laimjala.sport@saare.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Sander Viira 54 53 4304 sander.viira@saare.ee 
Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Mustjala Monika Põld 53 41 3653 mustjala.sport@saare.ee
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pihtla Raili Rüütel 55 59 0282 pihtla.sport@saare.ee
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Torgu Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Valjala  
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 516 3630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee
Rasmus Tüüts 45 25 074 rasmus.tuuts@saaremaavald.ee

SÜNDMUSED

aug
8
L
10:30 Saaremaa Avatud Meistrivõistluse... @ Kaubi külaplats
Saaremaa Avatud Meistrivõistluse... @ Kaubi külaplats
aug 8 @ 10:30 – 17:00
08.08.2020 kell 10.30 Registreerimine kuni 06.08 kell 20.00 tarvopihlas@gmail.com ( võistkonna nimi ja mängijad ) Osavõtutasu 10 eurot võistkond
15:00 XIV Karlala Mõõkklala jooks @ Karala, Roopa rand
XIV Karlala Mõõkklala jooks @ Karala, Roopa rand
aug 8 @ 15:00 – 18:00
XIV Karlala Mõõkklala jooks @ Karala, Roopa rand
Mõõkkala Josefiine ootab jooksusõpru 08.augustil kell15.00 Karalasse Roopa randa mälestusristi jalamilt startima nii rahvajooksule kui sportlaste mõõduvõtule, Sel aastal korraldab üritust MTÜ Kodukandi Sport Urmas Kask eestvedamisel.

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ
  • SAAREMAA SPORDIUUDISED

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald