Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Tarvo Pihlas 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 karla.spordihall@saare.ee
Laimjala Taimo Antsaar 53 47 2513 laimjala.sport@saare.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Sander Viira 54 53 4304 sander.viira@saare.ee 
Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Mustjala Monika Põld 53 41 3653 mustjala.sport@saare.ee
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pihtla Raili Rüütel 55 59 0282 pihtla.sport@saare.ee
Pöide Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Salme Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Torgu Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Valjala Pirgit Nuut  5629 6255 valjala.sport@saare.ee
Kuressaare
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 516 3630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

SÜNDMUSED

Dec
7
T
19:15 Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 7 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
8
K
18:00 Liikudes Tervemaks: Tund spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes Tervemaks: Tund spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 8 @ 18:00 – 19:00
Õhtud on pimedad ja ilmad on külmad. Kutsume teid kergejõustikuhalli jooksutrenni. Trenni viib läbi Saaremaa Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja KOIT SIMSO. Trenn on jõukohane kõigile olenemata vanusest ja jooksukilometraažist. Riietus sportlik ja võta kaasa ka...
Dec
11
L
10:00 Saaremaa lahtised karikavõistlus... @ Kuressaare Spordikeskus
Saaremaa lahtised karikavõistlus... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 11 @ 10:00 – 14:00
Saaremaa lahtised karikavõistlused lauatennises 2020/2021 @ Kuressaare Spordikeskus
 Jätkuvad Saaremaa lahtised karikavõistlused lauatennises! 2020. aastal algasid karikavõistlused lauatennises ning peetud sai kaks etappi. Tulenevalt keerulisest olukorrast tervisevaldkonnas lükati ülejäänud kahe etapi toimumine edasi.  IV etapp – 11. detsember Kuressaare spordikeskuses (algusega kell 10.00)....

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald