Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 pirgit@valjala.ee
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Kuressaare Mati Mäetalu 5 278 139 mati.maetalu@kuressaare.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Marden Muuk 58 79 4086 marden.muuk@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

juuni
17
P
11:00 Saaremaa MV laskmises 50m püss @ Kaitseliidu Saaremaa Maleva lasketiirus
Saaremaa MV laskmises 50m püss @ Kaitseliidu Saaremaa Maleva lasketiirus
juuni 17 @ 11:00 – juuni 18 @ 13:00
Kavas on: juuni 11.00 (võistluslaskude algus) 3 x 20 lasku juuni 11.00 (võistluslaskude algus) 60 lasku lamades Võrdsete tulemuste korral määrab paremusjärjestuse viimane seeria
juuni
19
T
18:00 Coolbet Suvevolle Kuressaare II ... @ Kuressaare Rand
Coolbet Suvevolle Kuressaare II ... @ Kuressaare Rand
juuni 19 @ 18:00 – 21:00
Koduleht: Saaremaa Võrkpalli Liit Kõik vanuses 14+
juuni
21
N
16:00 Saaremaa NELJAPÄEVAK @ Paiküla
Saaremaa NELJAPÄEVAK @ Paiküla
juuni 21 @ 16:00 – 17:30
Info tulekul!
juuni
24
P
11:00 Saare mk karikavõistluste V etap... @ Kiratsi
Saare mk karikavõistluste V etap... @ Kiratsi
juuni 24 @ 11:00 – 13:00
Saaremaa parim petanki tulistamises.

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg