Piirkondade spordijuhid

Saare maakonna piirkondade spordijuhid
Kaarma Boris Lehtjärv 56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 5 224 999 sphall@hot.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Urve Vakker 53 44 3956 vakkerurve@gmail.com
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 53 45 3772 kristariik@gmail.com
Salme Imbi Arge 5 253 248 iarge@hot.ee
Valjala Pirgit Nuut  56 29 6255 pirgit@valjala.ee
 Muhu  Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Piirkonnad, kus puudub spordijuht
Pihtla Tiit Rettau 5 066 193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 53 43 0624 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Laimjala Vilmar Rei 5 038 029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Torgu Marite Ringas 53 40 9472 marite.ringas@saaremaavald.ee
Saaremaa Spordiliit
Kaie Järvelaid 5 163 630 info@saaresport.ee
Saaremaa Vallavalitsus
Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee

Järgmised sündmused

dets
26
K
10:00 Pekist Priiks Saaremaa 2018 @ Mändjala, Saaremaa teedel
Pekist Priiks Saaremaa 2018 @ Mändjala, Saaremaa teedel
dets 26 @ 10:00 – 18:00
Teekond kokku ca 42 km, stardiga orienteeruvalt 10.00 Matk toimub erinevatel Saaremaa teedel. Täpsema rajakaardi avaldame juba lähiajal. Väga oluline on hoida suurematel teedel paremasse tee serva ja kuulata matkajuhtide soovitusi. Kanna kindlasti helkurit, soovitavalt...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg