NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2017. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • Robin Alba (võrkpall/rannavolle)

    Balti matš II
    EM valikturniir II
    Ida-Euroopa MV II
    Saaremaa MV U18


  • Georg Paomees (jääpurjetamine)

    MM U16 I
    Eesti MV U16 I
    Eesti KV U16 I


  • Peeter Jürisson (laskesport)

    Kalamaja Cup I
    Eesti MV VJM-4 I
    Euroopa MV KOMB U20 V
    Eesti KV U20 II


  • Hendrik Lillemets (kergejõustik)

    Rahvusvahelise Koolispordiliidu MM kõrgushüpe II
    Eesti MV U20 kõrgushüpe III
    Eesti MV kümnevõistlus U20 III


  • Mairo Miil (jalgpall, FC Flora)

    Eesti MV I


  • Daniel Rüütel (jääpurjetamine, purjetamine)

    Ice Optimist MM U16 II
    Ice Optimist Eesti KV U16 II
    Eesti MV U18 Laser 4.7 I


  • Joosep Laus (jääpurjetamine/purjetamine)

    Euroopa MV U20 DN II
    MM U20 DN 15.
    Laser Radial Eesti MV U20 II


  • Siim Saat (motosport)

    Eesti KV U16 Quad hobi II
    Äksi Cup Quad Open I
    Korvikunnide Quad Open IV


  • Grat-Magnor Kuris (kergejõustik)

    Eesti KV 4x200m I
    Eesti teatejooksude MV 4x100m II
    Rukkilillemängud kaugushüpe II


  • Eerik Oolup (kergejõustik)

    Balti matš U16 300m tõkkejooks III
    Eesti MV U16 300m III
    Eesti MV U16 110m tõkkejooks III


Täname!
Vastanute arv: 759
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Järgmised sündmused

nov
14
K
09:00 Saare- ja Muhumaa lasteaedade sp... @ Orissaare Spordihoone
Saare- ja Muhumaa lasteaedade sp... @ Orissaare Spordihoone
nov 14 @ 09:00 – 14:00
SPORDIPÄEVA JUHEND Registreeruda saab MTÜ Orissaare Sport telefonil 53401046 või e-maili teel aadressil orissaare.sport@gmail.com Võistlus toimub 14. novembril 2018 kell 10.00-13.00 Orissaare Spordihoones (Orissaare, Kuivastu mnt 29/2) NB! Registratuur on avatud alates kella 9.00-st. Registratuurist saab täpse võistluste kirjelduse ja...
18:00 Liikudes tervemaks: Tund Spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks: Tund Spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
nov 14 @ 18:00 – 19:00
Sel etapil saab tunni jooksul tutvuda FitLife treeninguga Sh´Bam. Treener Inge Jalakas. SH’BAM™ on ideaalne moodus, et tõsta oma keha toonust, tehes lihtsaid, kuid samal ajal piisavalt intensiivseid tantsuliigutusi, millega vabastad iseendas asuva “sisetähe”, sõltumata...
nov
17
L
15:00 Kaabeltau-saalijalgpalli liiga 2... @ Salme
Kaabeltau-saalijalgpalli liiga 2... @ Salme
nov 17 @ 15:00 – 20:00
15.00 Salme SK vs. Fc Viiking 16.15 Torgu vs. Fc SÜG 17.30 Kaarma SK vs. Niidu Fc 18.45 Valjala SK vs. Fc Smuuli
nov
18
P
12:30 Liikudes tervemaks: Päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks: Päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
nov 18 @ 12:30 – 14:00
Käesoleva aasta Liikudes tervemaks novembri teiseks etapiks on Päev sulgpalliga, kus treener Kristo Kasela (Tondiraba Sulgpalliklubi) õpetab erinevaid reketi hoideid, lööke ning tutvustab reegleid, mida pärast mängus kasutada. Võta sõber kaasa ja tule veeda lõbusalt...
16:00 Eesti naiste 2018.a. karikavõist... @ Kuressaare Spordikeskus
Eesti naiste 2018.a. karikavõist... @ Kuressaare Spordikeskus
nov 18 @ 16:00 – 18:00
Karikavõistluste veerandfinaal.

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg