NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2018. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • Gendra Allikmaa (kergejõustik)

    Balti MV U18 kuulitõuge 4. koht
    Eesti MV U18 kuulitõuge II
    Eesti MV U18 kettaheide III


  • Lisett Alt (kergejõustik)

    Maraton Eesti 100 21,1km (neiud) I
    Mispo Talvemaraton 14km I
    Võidupüha maraton 21,1km (tüdrukud) I


  • Grete Gull (tennis, Eesti noortekoondise liige U12)

    Aastalõpu Masters tenniseturniir kuni 12 aastased II
    Eesti noorte KV paarismängus I
    Eesti noorte MV paarismängus II


  • Kätriin Põld (võrkpall, Eesti noortekoondise liige)

    Eesti naiste I liiga II
    Balti Matš II
    Euroopa MV kvalifikatsiooniturniir III


  • Õnnely Rahu (kergejõustik)

    Eesti MV U14 1000m I
    Saare mk meister murdmaajooksus I
    Ultima Thule 10km üldarvestus N I


  • Marilis Remmel (kergejõustik, Eesti noortekoondise liige)

    Balti MV U18 7-võistlus III, maailmas U18 12. koht
    Euroopa MV U18 odaviskes 5. koht, maailma U18 13. koht
    Balti sise MV 60m tõkkejooks III


  • Lota Sagor (judo)

    Eesti MV judos I


  • Karola Soe (golf)

    Finnish Junior Touri I
    Eesti MV II ja Eesti parim noorsportlane golfis 2018
    Saaremaa Open 2018 naised klassis I


  • Kristina Teern (jalgpall, Eesti noortekoondise liige U15)

    Eesti noorte MV U15 III
    Rahvusvaheline turniir "Summer Cup" III
    Rahvusvaheline turniir "Saaremaa Cup" I


  • Luise Vevers (ratsutamine, Eesti juunioride koondise liige)

    Põhjamaade MV juuniorid 8. koht
    Eesti MV kolmevõistluses I
    Spot Eventing (POL), avatud klass III


  • Victoria Vihman (jalgpall, Eesti noortekoondise liige U15)

    Eesti noorte MV U15 III
    Rahvusvaheline turniir "Summer Cap" III
    Rahvusvaheline turniir "Saaremaa Cup" I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Oct
7
R
16:00 55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
Oct 7 @ 16:00 – Oct 8 @ 19:00
 
Oct
8
L
all-day ÖÖ looduses @ Eestimaa
ÖÖ looduses @ Eestimaa
Oct 8 – Oct 9 all-day
 
12:00 Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Oct 8 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Valjala terviserajal @ Valjala terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
15:00 Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Oct 8 @ 15:00 – 16:00
Kepikõnni treening Leisi terviserajal @ Leisi terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
Oct
9
P
12:00 Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Oct 9 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Karujärve terviserajal @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald