NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2019. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • Lisett Alt (kergejõustik)

    Eesti murdmajooksu KV 2000m - III koht
    15. Eestimaa Suvemängud 1500m - I koht
    Viljandimaa lahtised MV maanteejooksus 5000m - I koht
    Jõulumäe 35. metsajooks ja MV N16 9,8km - I koht
    Kadrijooks 5km naised - I koht


  • Grete Gull (tennis)

    Riga Open, paarismäng - I koht
    Ukraina Jr Open, paarismäng - II koht
    Oslo Open, üksikmäng - III koht
    Mallorca Open, paarismäng - III koht
    Tallinn GP/Tallink, üksikmäng ja paarismäng - I koht
    Eesti U14 noortekoondise liige


  • Õnnely Rahu (kergejõustik)

    Eesti U16 MV 1500m - III koht
    Eesti U16 MV 800m - II koht
    Balti võistkondlikud MV 1500m - 5. koht
    Eesti KV murdmaajooksus U16 2000m - II koht
    46. Saaremaa Kolme Päeva Jooks, noortejooks - I koht
    Eesti U16 noortekoondise liige


  • Liis-Marii Kangur (laskmine)

    Noorte MV 3x20 lasku, tüdrukud - 8. koht
    Eesti MV 60 lasku lamades, naisjuuniorid - 6. koht
    Eesti MV 3x40 lasku, naisjuuniorid - 8. koht
    15. Eestimaa Suvemängud, 3x40 lasku - 7. koht
    15. Eestimaa Suvemängud 60 lasku lamades - 7. koht


  • Kätriin Põld (võrkpall, rannavolle)

    Eesti MV (Saaremaa naiskonnaga) - III koht
    Balti Matš (2002/2003 koondisega), võistkonna parim mängija - I koht
    Saare maakonna MV naised - II koht
    Saare maakonna MV U20 - II koht
    Eesti noortekoondise liige
    Kuulub rahvuskoondisesse


  • Marilis Remmel (kergejõustik)

    Koolide Maailmameistrvõistlused, odavise 48.83 - III koht
    Eesti täiskasvanute MV, odavise 49.57 - III koht
    Rahvusvaheline U20 maavõistlus 5-v. 3590p. - 6. koht
    Balti U20 talvised võistkondlikud MV mitmevõistluses, 5-v. 3660p. - III koht
    Balti U20 võistkondlikud MV, kolmikhüpe 12.25 - II koht
    Eesti U20 noortekoondise liige


  • Karola Soe (golf)

    Vuosaari Golf Audi PGA Finnish Tour kvalifikatsioon 2020 - II koht
    Eesti MV löögimängus SGCC, täiskasvanud arvestuses - II koht
    Kuressaare Open 79 - I koht
    Estonian Junior Open - III koht
    Kullo Golf Fujitsu Finnish Junior Tour - 6. koht


  • Kristina Teern (jalgpall)

    U15 Eesti MV - I koht
    Rahvusvaheline turniir "Summer Cup" - I koht
    15. Eestimaa Suvemängud - I koht
    Nike Cup U17 jalgpalliturniir 4. koht
    Saare maakonna MV - I koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Luise Vevers (ratsutamine)

    Eesti MV seeniorid (täiskasvanud), kolmevõistlus - I koht
    Eesti MV juuniorid, kolmevõistlus - I koht
    Eesti edetabeli võitja kolmevõistluses - I koht
    Eesti U18 noortekoondise liige


  • Victoria Vihman (jalgpall)

    U15 Eesti MV - I koht
    Rahvusvaheline turniir "Summer Cup" - I koht
    15. Eestimaa Suvemängud - I koht
    Nike Cup U17 jalgpalliturniir - 4. koht
    Saare maakonna MV - I koht
    Eesti noortekoondise liige


Täname!
Vastanute arv: 1 731
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Nov
30
T
19:15 Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Nov 30 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
4
L
11:00 Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Dec 4 @ 11:00 – 15:00
Laupäeval, 4. detsembril kl 11 toimub Laimjala mõisahoones 2021. aasta maakonna meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses (välkmale, välkkabe, koroona, lauatennis). Kavas meeste ja naiste üksikmäng. Kaasa võtta reket, kii, vahetusjalatsid ja 3 eurot. Nõutud on ka koroonaviiruse...
Dec
7
T
19:15 Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 7 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald