NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2019. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • Artur Ader (jääpurjetamine)

    Juunioride MM Ice Optimist klassis - 7. koht
    Euroopa MV Ice Optimist klassis - 7. koht
    Saare maakonna MV Optimist klassis - I koht


  • Robin Alba (võrkpall)

    Credit24 Meistriliiga (Saaremaa VK meeskonnaga) - II koht
    Eesti MV (Saaremaa VK meeskonnaga) - III koht
    2018 Eesti KV - I koht
    Eesti MV esiliigas (Saaremaa meeskonnaga) - III koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Peeter Jürisson (laskmine)

    Euroopa MV Olympic Skeet juuniorid - 5. koht
    Eesti MV Olympic Skeet juuniorid - II koht
    Saaremaa MV jahilaskmises, juuniorid - I koht


  • Peeter Kaju (purjetamine)

    Ülemaailmsed Saarte Mängud, võistkondlik - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, Laser Standard klassis - III koht
    Tallinna Jahtklubi KV, Laser Radial - I koht
    Eesti MV Laser Radial klassis - II koht


  • Kaspar Lest (võrkpall)

    Balti Matš - 4. koht
    U18 Eesti KV - 4. koht
    U18 Eesti MV - 7. koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Tormi Joonatan Metsla (korvpall)

    Balti Matš - II koht
    U14 Eesti noortekoondise liige


  • Eerik Oolup (kergejõustik)

    Balti U18 võistkondlikud MV 400m tõkkejooksus 54,54 ja 4x100m 43,86 - II koht
    Eesti U18 MV 400m tõkkejooksus 55,82 - II koht
    Eesti täiskasvanute KV 400m tõkkejooksus 55,59 - II koht
    Rukkilillemängud U18 110m tõkkejooks 14,58 ja 400m tõkkejooks 58,29 I koht
    Eesi U20 KV 400m tõkkejooksus 56,23 - II koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Georg Paomees (jääpurjetamine)

    Juunioride MM Ice Optimist klassis - 4. koht
    Euroopa MV Ice Optimist klassis - III koht
    Eesti MV Ice Optimist klassis - I koht


  • Daniel Rüütel (jääpurjetamine, purjetamine)

    MM DN klassis - 5. koht
    Euroopa MV DN klassis - 5. koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, meeskondlik - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, individuaalne - III koht
    Eesti MV DN klassis II koht


  • Silver Vahstein (purjetamine)

    Eesti MV Laser Radial - I koht
    Ülemaailmsed Saarete Mängud, võistkondlik - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, Laser Radial5 klassis - II koht
    Tallinna Jahtklubi KV, Laser Radial klassis - III koht
    Saare maakonna MV - I koht


  • Romet Vahter (kergejõustik)

    Koolide Maailmameistrivõistlused, kõrgushüpe 1.92 - 10. koht
    Balti U18 talvised võistkondlikud MV 60m tõkkejooks 8,35 - II koht
    Balti U18 talvised võistkondlikud MV 7-võistlus 4891p. - II koht
    Eesti U18 talvised KV 60m tõkkejooks - I koht
    Eesti U18 talvised MV 60m tõkkejooks - III koht
    Eesti noortekoondise liige


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Oct
7
R
16:00 55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
Oct 7 @ 16:00 – Oct 8 @ 19:00
 
Oct
8
L
all-day ÖÖ looduses @ Eestimaa
ÖÖ looduses @ Eestimaa
Oct 8 – Oct 9 all-day
 
12:00 Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Oct 8 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Valjala terviserajal @ Valjala terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
15:00 Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Oct 8 @ 15:00 – 16:00
Kepikõnni treening Leisi terviserajal @ Leisi terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
Oct
9
P
12:00 Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Oct 9 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Karujärve terviserajal @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald