SEENIORSPORTLANE (MEES)

VALI 2019. AASTA SEENIORSPORTLANE (MEES)

  • Rein Kirst (lauamängud)

    Eesti KV lauamängude 4-võistlus - II koht
    Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauamängude mitmevõistlus, mehed - I koht
    Saare maakonna MV, välkkabe - I koht
    Saare maakonna MV, tavakabe - I koht
    Järvamaa MV lauamängude mitmevõistlus - III koht


  • Tarmo Mändla (kergejõustik)

    Eesti Veteranide MV, poolmaraton M50 klass - I koht
    Eesti veteranide MV, 800m,1500m, 5000m - II koht
    15. Eestimaa Suvemängud, 800m ja 3000m - II koht
    Eesti Kaitseliidu MV, sangpomm -73kg - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, 800m ja 3000m - II koht


  • Arnold Nõmm (kergejõustik)

    Balti veteranide MV, 800m, 1500m ja 5000m - I koht
    Eesti veteranide MV, 800m, 1500m ja 5000m - I koht
    Eesti MV, poolmaraton M70 klassis - II koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud 800m - I koht
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks, M70 klassis - II koht


  • Anre Nõmme (parapurjetamine)

    MM parapurjetamises 2,4 MR klassis - 8. koht


  • Genro Paas (kergejõustik)

    Euroopa MV, kuulitõuge, raskus- ja vasaraheide M40 klassis - I koht
    Veteranide sise-maailma-MV, kuulitõuge M35+ klassis - II koht
    Veteranide sise-maailma-MV, vasar ja raskusheide M35+ klassis - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, kuulitõuge - I koht


  • Kent Puiestee (kergejõustik)

    Eesti Veteranide Spordimängud, 100m ja kaugushüpe - I koht
    Eesti Veteranide MV, kaugushüpe - I koht
    Eesti Veteranide Spordimängud, kuulitõuge - II koht
    Eesti Veteranide MV, teivashüpe - I koht
    Eesti koondises 100m teatejooks - 4. koht


  • Jüri Suluste (rattasport)

    Eesti MV maastikurattamaratonis SEN-4 klassis - II koht
    Eesti MV eraldistart SEN-4 klassis - II koht
    Eesti MV grupisõit - II koht
    Eesti MV mitmepäevasõit - II koht
    Eesti MV XCO kross - III koht


  • Neeme Truumees (purjelauasõit)

    Eesti MV üldarvestus (3 etappi) - III koht


  • Neeme Virveste (laskmine)

    Eesti MV, 60 lasku lamades, absoluut klass - III koht
    Eesti MV, 60 lasku lamades võistkondlik absoluut klass - II koht
    Saare maakonna MV, 60 lasku lamades - III koht
    Saare maakonna MV, õhkrelvad 40 lasku - II koht


  • Kalev Õisnurm (kergejõustik)

    Eesti MV maraton M45, parim saarlane - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, 3000m, M45 klass - I koht
    Kolme Päeva Jooks, M45 klass - I koht
    Jüri Jaansoni jooks, M45 klass - I koht
    Saare maakonna MV, staadionijooks 10000m ja 3000m - I koht


Täname!
Vastanute arv: 664
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Nov
30
T
19:15 Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Nov 30 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
4
L
11:00 Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Dec 4 @ 11:00 – 15:00
Laupäeval, 4. detsembril kl 11 toimub Laimjala mõisahoones 2021. aasta maakonna meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses (välkmale, välkkabe, koroona, lauatennis). Kavas meeste ja naiste üksikmäng. Kaasa võtta reket, kii, vahetusjalatsid ja 3 eurot. Nõutud on ka koroonaviiruse...
Dec
7
T
19:15 Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 7 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald