SEENIORSPORTLANE (NAINE)
VALI 2019. AASTA SEENIORSPORTLANE (NAINE)
- Janne Järvalt (võrkpall, rannavõrkpall)
Eesti MV (Saaremaa naiskonnaga) - III koht
Hiiumaa 62. võrkpalliturniir (turniiri parim mängija) - I koht
Ülemaailmsed Saarte Mängud, rannavõrkpall - 5.-8. koht - Ulvi Moks (kergejõustik, orienteerumine)
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, orienteerumine M35 - II koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kuulitõuge - 4. koht
Saare maakonna MV orienteerumine - III koht - Tiia Müürisepp (lauatennis, lauamängud)
Eesti MV lauamängude mitmevõistlus segapaarismäng - I koht
Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauamängude mitmevõistlus, naised - I koht
Saare maakonna MV lauamängude mitmevõistlus üksikmäng - I koht
Saare maakonna MV, paarismäng - I koht
Saare maakonna MV, üksikmäng - I koht - Piret Prangel (võrkpall)
Eesti MV (Saaremaa naiskonnaga) - III koht
Ülemaailmsed Saarte Mängud - 4. koht - Helina Pärn (kergejõustik)
VI Baltic Open Masters Athletics Championship 1500m - I koht
VI Baltic Open Masters Athletics Championship 3000m - II koht
Eesti veteranide MV, 800m ja 5000m - I koht
Saare maakonna MV staadionijooks 10000m - I koht
JK Sarma seeriajooksud üldarvestus- I koht - Raili Rüütel (kergejõustik)
Viimase ÖÖ Unistus 12 tunni jooks, 105km - II koht
MM Albis 24h 174,788km. Eesti kõigi aegade edetabeli 5. tulemus - Maarika Saks (orienteerumine, discgolf))
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, orienteerumine - II koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, meeskondlik discgolf - III koht
Saare maakonna MV orienteerumine M50 klassis - I koht
Saare maakonna MV discgolf naised - III koht - Aurika Vaho (koroona)
Maailmakarikaetapp Kadrinas, naispaarismäng - II koht
Eesti MV individuaalne - III koht
Saare maakonna MV segapaarismäng - I koht - Tiiu Vaiksaar (kergejõustik)
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, paigalt kaugus - I koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, odavise - I koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kettaheide - I koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kuulitõuge - I kohtt - Anne Valdna (kergejõustik)
15. Eestimaa Suvemängud, kaugushüpe (NV II) - II koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kaugushüpe - III koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kettaheide - II koht
Eesti Seeniorspordi Spordimängud, odavise - I kohtt