VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • Grete Gull (tennis)

    Tennis Europ Narva Cup paarismäng - I koht
    ITF kuni 18a Tallinn Open paarismäng - I koht
    Eesti noorte MV sega- ja paarismäng - I koht
    Eesti noorte MV üksikmäng - II koht
    Tennis Europ Narva Cup üksikmäng - II koht
    Eesti U14 ja U16 Noortekoondise liige


  • Helina Tarkmeel (jalgpall)

    Eesti MV U17 FC Kuressaarega - III koht
    Balti matšil Eesti naiskonnaga - II koht
    Viimsi Cup U17 jalgpalliturniir - I koht
    Saare maakonna MV - I koht
    Saare mk MV minijalgpall - I koht
    Eesti U17 noortekoondise liige


  • Karola Soe (golf)

    Eesti MV löögimängus, naised - I koht
    Estonian Junior Open U18 - I koht
    Estonian Amateur Open, naised - III koht
    Saaremaa Open 2020, naised - I koht
    Eesti Golfi Liit aasta naissportlane 2020
    Eesti golfikoondise liige


  • Karoli Mägi (võrkpall)

    Eesti KV U20 - 4. koht
    Eesti MV U20 - 5. koht


  • Kristina Teern (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Floraga - I koht
    FC Flora parim noortemängija 2020
    Balti matšil Eesti naiskonnaga - II koht
    Eesti MV U17 FC Kuressaarega - III koht
    Viimsi Cup U17 jalgpalliturniir - I koht
    Eesti U17 noortekoondise liige


  • Kätriin Põld (võrkpall)

    Eesti naiste meistriliiga veebruari kuu parim
    Eesti rahvusnaiskonna liige
    Eesti noortekoondise liige


  • Liis - Marii Kangur (laskmine)

    Eesti noorte MV tulirelvad 3 X 20 lasku standard - 5. koht
    Eesti MV tulirelvad, 3 x 40 lasku standard (neiud) - 8. koht
    Saare mk MV õhkrelvad 60 lasku õhupüss - I koht


  • Lisett Alt (kergejõustik)

    Ida-Virumaa lahtised MV 10000m maanteejooksus - I koht
    Saare maakonna MV maanteejooksus - II koht
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks, noortejooks - I koht
    Kuressaare Linnajooks, noortejooks 10km - I koht
    JK Sarma serjajooksud - I koht


  • Marili Paimre (kergejõustik)

    TV 10 Olümpiastarti II etapp kaugushüpe 4.55 - 3. koht
    Eesti U14 talvised MV kaugushüpe 4.51- 4. koht
    Eesti U14 MV kaugushüpe 4.65 - 4. koht


  • Victoria Vihman (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Floraga - I koht
    Eesti MV U17 FC Kuressaarega - III koht
    Balti matšil Eesti naiskonnaga - II koht
    Viimsi Cup U17 jalgpalliturniir - I koht
    Saare maakonna MV naised - I koht
    Eesti U17 noortekoondise liige


Täname!
Vastanute arv: 1 124
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Nov
30
T
19:15 Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Nov 30 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
4
L
11:00 Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Dec 4 @ 11:00 – 15:00
Laupäeval, 4. detsembril kl 11 toimub Laimjala mõisahoones 2021. aasta maakonna meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses (välkmale, välkkabe, koroona, lauatennis). Kavas meeste ja naiste üksikmäng. Kaasa võtta reket, kii, vahetusjalatsid ja 3 eurot. Nõutud on ka koroonaviiruse...
Dec
7
T
19:15 Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 7 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald