VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • Eerik Oolup (kergejõustik)

    Balti U20 võistkondlikud MV 400m tõkkejooks 57,81 - 5. koht
    Eesti U20 talvised MV 60m tõkkejooks 8,32 - III koht
    Eesti U20KV 400m tõkkejooks 57,16 - II koht
    Eesti U20 MV 400m tõkkejooks 55,98 - II koht
    Eesti U20 MV 110m tõkkejooks 15,14 - III koht
    Eesti U20 koondise liige


  • Gerdo Pool (võrkpall, rannavolle)

    Eesti KV U18 Swedbank rannavolle sari, üldarvestus - I koht
    Eesti U18 MV rannavolles - III koht
    Eesti U20 MV rannavolles - 4. koht
    EVF karikavõistlus U18 võrkpallis - II koht
    EVF karikavõistlus U19 võrkpallis - 4. koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Georg Paomees (jääpurjetamine)

    Maailma MV jääpurjetamises Ice-Optimist klassis - 7. koht
    Euroopa MV jääpurjetamises Ice-Optimist klassis - 8. koht
    Saare mk MV purjetamises Laser Radial - III koht


  • Kaarel Kolter (jõutõstmine)

    Eesti MV Jõutõstmises - I koht


  • Kaspar Lest (võrkpall)

    EVF karikavõistlus U18 võrkpallis Saaremaa SK võistkonnas - II koht
    EVF karikavõistlus U20 võrkpallis Saaremaa SK võistkonnas - 4. koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Peeter Jürisson (laskesport Olympic Skeet)

    Nasta GP, Soome - I koht
    Malaga GP, Hispaania - 5. koht
    Eesti juunioride MV - I koht
    Eesti noorte MV - I koht
    Balti karikas II etapp - I koht


  • Rico Robert Alliksoon (purjetamine)

    Eesti MV Optimist klassis - III koht
    Pirita 38. Kuldseekli regatt üldarvestuses (jooks 1. koht + purjetamine 3. koht) - II koht
    Harku valla MV - I koht
    Kalevi Jahtklubi MV (eestlaste arvestuses) - I koht
    Saare mk MV Optimist klassis - I koht


  • Romet Vahter (kergejõustik)

    Balti U20 võistkondlikud MV 110m tõkkejooks 14,63 - III koht
    Balti U20 võistkondlikud MV kaugushüpe 6.63 - 4. koht
    Eesti U20 MV 110m tõkkejooks 14,92 - II koht
    Eesti U20 MV kaugushüpe 6.82 - III koht
    Eesti U20 MV 400m tõkkejooks 56,04 - III koht
    Eesti U20 koondise liige


  • Ron Sebastian Puiestee (kergejõustik)

    Eesti U14 talvised mitmevõistluse MV 7 - võistlus 5248 p. - I koht
    Eesti U14 talvised MV 60m jooks 8,11 - I koht
    Eesti U14 mitmevõistluse MV 7336 p. (Eesti U14 tipptulemus) - I koht
    Eesti U14 MV 200m tõkkejooks 27,72 - I koht
    Eesti U14 MV kaugushüpe 5.84 (Eesti U14 tipptulemus) - I koht


  • Ron Torn (tennis)

    Tennis Europe Zemgale Open U14 paarismäng - I koht
    Eesti noorte MV U14 üksikmäng - III koht
    Eesti noorte MV U14 paarismäng - III koht
    Tennis Europe Viljandi Open U14 paarismäng - I koht
    GP Tallinna MV U14 üksikmäng - I koht
    Eesti U14 noortekoondise kandidaat


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Oct
7
R
16:00 55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
Oct 7 @ 16:00 – Oct 8 @ 19:00
 
Oct
8
L
all-day ÖÖ looduses @ Eestimaa
ÖÖ looduses @ Eestimaa
Oct 8 – Oct 9 all-day
 
12:00 Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Oct 8 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Valjala terviserajal @ Valjala terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
15:00 Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Oct 8 @ 15:00 – 16:00
Kepikõnni treening Leisi terviserajal @ Leisi terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
Oct
9
P
12:00 Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Oct 9 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Karujärve terviserajal @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald