VALI 2020. AASTA SEENIORSPORTLANE (NAINE)

VALI 2020. AASTA SEENIORSPORTLANE (NAINE)

  • Anne Valdna (kergejõustik)

    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, odavise - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kaugushüpe - 4. koht


  • Aurika Vaho (koroona)

    Eestimaa Spordiliit Jõud MV koroonas, naised - I koht
    Saare maakonna MV koroonas, segapaarismäng - I koht
    Saaremaa KV koroonas, segapaarismäng - I koht


  • Helina Pärn (kergejõustik)

    Balti veteranide MV 800m - I koht
    Balti veteranide MV 1500m - III koht
    Eesti veteranide MV 800m - I koht
    Eesti veteranide MV 1500m - III koht
    Ida-Virumaa lahtised MV 10000m maanteejooksus N35 - I koht


  • Hilja Hõbenael (kergejõustik)

    Eesti Spordiveteranide Spordimängud, 400m - II koht
    Eesti Spordiveteranide Spordimängud, 60m - II koht
    Eesti Spordiveteranide Spordimängud, kettaheide - III koht
    Eesti Spordiveteranide Spordimängud, hoota kaugushüpe - III koht


  • Juta Valge (lauatennis)

    Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauatennises, naispaarismäng - II koht
    Saare maakonna MV lauatennises, naispaarismäng - III koht


  • Kristi Põld (võrkpall)

    Kuressaare etappide suvevolle üldarvestus - II koht
    Eesti omavalitsuste suvemängud Saaremaa valla naiskonnaga - 4. koht


  • Raili Rüütel (ultrajooks)

    24h, IV Sillamäe Ultra 199,250km (Eesti rekord, MM 20-ns) - II koht
    II Heavy Metal Ultra 114,002km - II koht
    24h, XIII Endurance Ultrarun Espoo 186,223km (MM 38-s) - 8. koht
    Haanja 100 Ultra, 100km aeg 13.34,57 - 5. koht
    6h, VI Tondiraba sisemaraton 61,904km - II koht


  • Tiia Müürisepp (lauatennis, lauamängud)

    Eesti veteranide MV lauatennis, segapaarismäng - I koht
    Eesti veteranide MV lauatennis, üksikmäng - I koht
    Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauatennis, üksikmäng - II koht
    Saare maakonna MV lauamängude mitmevõistlus, üksikmäng - I koht
    Saare maakonna MV lauatennis, naispaarismäng - I koht


  • Tiiu Vaiksaar (kergejõustik)

    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, paigalt kaugus - II koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, odavise - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kettaheide - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kuulitõuge - I kohtt


  • Vaige Aav (orienteerumine)

    Saare maakonna MV orienteerumises - I koht
    Saare maakonna MV rattaorienteerumises - I koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Oct
7
R
16:00 55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
55. Saaremaa Rally @ Saaremaa
Oct 7 @ 16:00 – Oct 8 @ 19:00
 
Oct
8
L
all-day ÖÖ looduses @ Eestimaa
ÖÖ looduses @ Eestimaa
Oct 8 – Oct 9 all-day
 
12:00 Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Kepikõnni treening Valjala tervi... @ Valjala terviserada
Oct 8 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Valjala terviserajal @ Valjala terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
15:00 Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Kepikõnni treening Leisi tervise... @ Leisi terviserada
Oct 8 @ 15:00 – 16:00
Kepikõnni treening Leisi terviserajal @ Leisi terviserada
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!
Oct
9
P
12:00 Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Kepikõnni treening Karujärve ter... @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Oct 9 @ 12:00 – 13:00
Kepikõnni treening Karujärve terviserajal @ Karujärve terviserada / discgolfipark
Tule ja osale!  Kui puuduvad käimiskepid, siis saab juhendajatelt!

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald