VALI 2022. AASTA TREENER

VALI 2022. AASTA TREENER

  • RAUNO GULL (Tennisetreener)

    Grete Gull täiskasvanute Eesti meister segapaarismängus, U18 Eesti meister paarismängus ja kuulub Eesti koondisesse


  • ROMAN KOZHUKHOVSKYI (Jalgpallitreener EKR6)

    FC Kuressaare meeskond Premium Liiga 5. koht


  • ANDRES LAIDE (Kergejõustikutreener EKR7)

    Ron Sebastian Puiestee ja Romet Vahter Eesti koondises


  • ANITA MÄETALU (Cheerleading)

    Saaremaa Tantsutüdrukute esindustiimi Eesti MV Cheerleading Freestyle pom Small team kategoorias 1. koht.


  • KADRI SAAT ( EKR3)

    Keron Saulus - Eesti meister Eesti Maastikuvibu Liidu juunioride sise-MV jahivibus ja Eesti U15 karikavõistluste vaistuvibus


  • MAAREK SUURSAAR (Jalgpallitreener EKR5)

    2010 grupp: Saaremaa Cup 2022 1. koht
    Eesti Noorte U13 MV A-tugevusgrupis 3. koht
    2011/2012 grupp: JK Poseidon Väikelinna Cup 2022 2. koht


  • VIRGE TREIEL (Kergejõustikutreener)

    U14 noored kergejõustiklased: Marili Paimre, Karl Martin Kremm, Andro Jürisson, Liisi Aadussoo jt. Eesti MV -lt väga head tulemused.


  • ENDEL TUSTIT (Kergejõustikutreener)

    Uku Rüütl, Kärt Reinart, Joosep Luht, jt. õpilaste väga head tulemused
    TV 10 Olümpiastarti Eesti väikeste koolide arvestuses 1. koht


  • MARJANA TÕNISSON (Ilu- ja rühmvõimlemistreener EKR4)

    Tallinna lahtised MV rühmvõimlemises (Mini vanem kateg.) 1. koht
    Tartu Kevadturniir 2022 ilu- ja rühmvõimlemises (Mini B kateg.) 1. koht
    Elva lahtised MV (miniklass) 1. koht
    Eesti MV Tublide Turniir (Mini vanemad) 1. koht
    Eesti MV Tublide Turniir, vahendiga kava 1. koht


  • VIKTOR UMB (Purjetamis- ja jääpurjetamistreener EKR3)

    Anni Kubjas jääpurjetamise MM 2. koht ja Eesti MV jääpurjetamise 1. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald