Küsitlused

VALI 2014. AASTA NOORSPORTLANE

  • Kevin Grass (purjetamine)

    MM U20, 4. koht
    Euroopa MV U20, 4. koht
    European Cup, 3. koht


  • Cris Karlis Lepp (võrkpall)

    Eesti KV U20 Mehed, 1. koht
    Eesti MV U18, M 2. koht
    Eesti MV U20, 2. koht
    Balti U18, 4. koht


  • Kaarel Ernits (kergejõustik)

    Eesti MV U18, M kõrgushüpe, 1. koht
    Eesti KV U18 kõrgushüpe, 1. koht
    Läti-Eesti-Leedu U18, M kõrgushüpe, 2. koht

  • Karli Allik (võrkpall)

    Eesti KV U20, M 1. koht
    Eesti MV U20, 2. koht
    Euroopa MV etapp U20, M 2. koht
    Euroopa MV etapp U20, M 3. koht


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Balti U18 M kümnevõistlus, 1. koht
    Balti U18 M teivashüpe, 2. koht
    Balti U18 M 7-võistlus, 4. koht


  • Johannes Treiel (kergejõustik)

    Eesti MV U18 M 110m tõkkejooks, 3. koht
    Eesti U18 KV 110m tõkkejooks, 1. koht
    Balti U18 M 10-võistlus, 4. koht


  • Karl Patric Lauk (jalgratas)

    Eesti MV grupisõit 5. k
    La Coupe du President de la Ville de Grudziads sprindisärgi 2. k
    Pärnu tänavasõit 3. k


  • Henry Viirmäe (jõutõstmine)

    Eesti MV U18, M 105 kg, 1. koht
    Eesti MV, M Absoluutarvestus, 3. koht


  • Jarko Seema (laskmine)

    Eesti MV U18 M 50m Püss 60 lasku lamades, 2. k
    Vilbergide KV U18, 60 lasku lamades, 2. k
    Vilbergide KV 3x20lasku, 2. k


  • Tristen-Erik Kivi (purjelaud)

    Eurocup, 9. koht
    MM U20, 6. koht
    Eesti KV, 7. koht
    Eesti KV U20, 2. koht
    Baltic Cup, 17. koht


  • Ragnar Kalde (võrkpall)

    Euroopa MV U20 etapp, M 2. koht

Täname!
Vastanute arv: 914
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Järgmised sündmused

juuni
24
L
10:30 Golf – Saare Kapp 2017 @ Saare Golf
Golf – Saare Kapp 2017 @ Saare Golf
juuni 24 @ 10:30 – 16:00
JUHEND
12:00 Jooks Suvesse @ Loode Tammik
Jooks Suvesse @ Loode Tammik
juuni 24 @ 12:00 – 13:00
INFO
juuni
25
P
10:00 Karu Ketas 2017 @ Karujärve discgolfi park
Karu Ketas 2017 @ Karujärve discgolfi park
juuni 25 @ 10:00 – 18:00
1. Võistlus toimub 25. juuni Karujärve Discgolfi Pargi 24 korviga A asetusel. 2. Mängitakse 2 ringi. 3. Ajakava: 9.00-10.00 Check-In, kohapealne registreerimine 10.00 Avasõnad 10.10 I ringi poolide teatavaks tegemine 10.30 I ringi algus 13.30...
juuli
1
L
16:00 Orissaare 11. triatlon @ Orissaare
Orissaare 11. triatlon @ Orissaare
juuli 1 @ 16:00 – juuli 2 @ 22:00
Facebooki info

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg