Noormeeste kategooria

VALI 2013. AASTA NOORSPORTLANE

  • Johan Vahter (võrkpall)

    EM etapp, Eesti U18 koondis, 4. koht
    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U18 koondis, 1. koht
    EMV, Tallinna Selver, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 1. koht
    EMV U20, rannavolle, 1. koht


  • Kaarel Ernits (kergejõustik)

    Eesti A-kl MV, kõrgushüpe, 1. koht
    Balti A-kl maavõistlus, kõrgushüpe, 1. koht
    Balti A-kl talvine maavõistlus, kõrgushüpe, 3. koht
    Euroopa Noorte Olümpiafestival, kõrgushüpe 10. koht
    Balti A-kl mitmevõistluse maavõistlus 7. koht


  • Karli Allik (võrkpall)

    EM U20, rannavolle 25. koht
    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U18 koondis, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 1. koht
    EMV U20, rannavolle, 2. koht
    EMV U18, rannavolle, 3. koht


  • Karl-Patrick Lauk (jalgrattasport)

    Austria rahvusvaheline noorte velotuur - kaks etapi võitu, tuuri kokkuvõttes 4. koht, punktisärgi võit
    EMV, grupisõit, 1 koht
    EMV, kriteeriumisõit, 1. koht
    EMV, mitmepäevasõit, 1. koht, kõik särgid - punktisärk, mägedekuninga särk, liidrisärk
    EMV, eraldistart, 2. koht


  • Kenneth Sepp (autosport)

    EMV 2WD, Saaremaa ralli, 2. koht
    EMV, klubide arvestus, 3. koht
    EMV juunior 2000, Kärla rallisprint, 3. koht


  • Kert Kilumets (tennis)

    EMV U18, M üksikmäng, 3. koht
    EKV U18, M üksikmäng, 1. koht
    Eesti klubide KV, Eesti tennise fännklubi, 1. koht


  • Martin Õunap (purjetamine)

    MM, Eesti U18 koondis, Zoom8, 3. koht
    EMV U23, Zoom8, 1. koht
    EKV U20, Zoom8, 1. koht


  • Reivo Vinter (lauamängude mitmevõistlus)

    EMV U18, lauamängude mitmevõistlus, 1. koht


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Eesti kümnevõistluse MV, A-klass, 3. koht
    EMV U18, M odavise, 2. koht
    EMV U18, M teivashüpe, 3. koht
    Balti A-kl maavõistlus, odavise, 5. koht


  • Steven Kalf (jalgrattasport)

    EMV U18, kriteeriumisõit, 1. koht
    EMV U18, grupisõit, 1. koht
    Juunioride maailmakarikavõistlused, 63. koht


Täname!
Vastanute arv: 596
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Nov
30
T
19:15 Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Nov 30 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
4
L
11:00 Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Saare maakonna MV lauamängude mi... @ Laimjala mõisahoones
Dec 4 @ 11:00 – 15:00
Laupäeval, 4. detsembril kl 11 toimub Laimjala mõisahoones 2021. aasta maakonna meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses (välkmale, välkkabe, koroona, lauatennis). Kavas meeste ja naiste üksikmäng. Kaasa võtta reket, kii, vahetusjalatsid ja 3 eurot. Nõutud on ka koroonaviiruse...
Dec
7
T
19:15 Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ korvpallis (I vo... @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 7 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Dec
12
P
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV korvpallis @ Kuressaare Spordikeskus
Dec 12 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00   Orissaare Träx  vs   Hiiumaa Gümnaasium 13.45   Estlant  vs  Saaremaa Gümnaasium 15.30      Tesman  vs  Hiiumaa Gümnaasium Info:  www.orissaaresport.ee www.facebook.com    

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald