Parimad sportlased

AASTA SPORTLASTE VALIMISE JUHEND (kehtib alates 2018)

Saare maakonna parimad spordis

2018 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD

Aasta noorsportlane – Marilis Remmel
Tunnustatud: Kätriin Põld ja Karola Soe

Aasta noorsportlane – Karl Ader
Tunnustatud: Karl Berens ja Robin Alba

Aasta naissportlane – Kristina Kuusk
Tunnustatud: Liisi Vaht ja Kadi Mägi

Aasta meessportlane – Ott Tänak
Tunnustatud: Timo Tammemaa ja Mihkel Räim

Aasta seeniorsportlane (naine) – Raili Rüütel
Tunnustatud: Janne Järvalt ja Helina Pärn

Aasta seeniorsportlane (mees) – Kalev Õisnurm
Tunnusatatud: Jüri Suluste ja Anre Nõmme

Aasta võistkond – Saaremaa Võrkpalliklubi meeskond
Tunnustatud: Katarina Jee meekond ja Kuressaare võrkpalli naised

Aasta treener: Urmas Tali
Tunnustatud: Viktor Umb ja Asko Esna

2017 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD
Aasta noorsportlane – Marilis Remmel
Tunnustatud: Kätriin Põld ja Luise Vevers

Aasta noorsportlane – Georg Paomees
Tunnustatud: Hendrik Lillemets ja Robin Alba

Aasta naissportlane – Kristina Kuusk
Tunnustatud: Nette Peit ja Liisi Vaht

Aasta meessportlane – Ott Tänak
Tunnustatud: Timo Tammemaa ja Mihkel Räim

Aasta seeniorsportlane (naine) – Kristi Põld
Tunnustatud: Annika Vaher ja Tiia Müürisepp

Aasta seeniorsportlane (mees) – Tarmo Mändla
Tunnusatatud: Reimo Nook ja Jüri Suluste

Aasta võistkond – Saaremaa võrkpalli naiskond
Tunnustatud: Ott Kolk-Juhan Kolk ja Saaremaa jalgratta meeskond

Aasta treener: Andres Laide
Tunnustatud: Riho Räim ja Mati Kolk

2016 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD

Aasta noorsportlane – Marilis Remmel
Tunnustatud: Debora Lehtsalu ja Kätriin Põld

Aasta noorsportlane – Daniel Rüütel
Tunnustatud: Johannes Treiel ja Peeter Jürisson

Aasta naissportlane – Kristina Kuusk
Tunnustatud: Eliisa Peit ja Marilis Remmel

Aasta meessportlane – Mihkel Räim
Tunnustatud: Kevin Grass ja Keith Pupart

Aasta seeniorsportlane (naine) – Norma Helde
Tunnustatud: Annika Vaher ja Raili Rüütel

Aasta seeniorsportlane (mees) – Olev Kiirend
Tunnustatud: Tarmo Mändla ja Tambet Allik

Aasta võistkond – Ott Tänak – Raigo Mõlder
Tunnustatud: Ott Kolk – Juhan Kolk ja Mercurius

Aasta treener – Andres Laide
Tunnustatud: Virge Treiel ja Riho Räim

2015 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD

Aasta noorsportlane – Marie Pihlas
Tunnustatud: Gerli Gull ja Marilis Remmel

Aasta noorsportlane – Tristen Erik Kivi
Tunnustatud: Romet Room ja Kaarel Ernits

Aasta naissportlane – Nette Peit
Tunnustatud: Marie Pihlas ja Eliisa Peit

Aasta meessportlane – Keith Pupart
Tunnustatud: Mihkel Räim ja Andi Noot

Aasta seeniorsportlane (naine) – Annika Vaher
Tunnustatud: Anu Vares ja Tiia Müürisepp

Aasta seeniorsportlane (mees) – Olev Kiirend
Tunnustatud: Tambet Allik ja Tarmo Mändla

Aasta võistkond – Ott Tänak – Raigo Mõlder
Tunnustatud: Saaremaa korvpalli meeskond ja Karli Allik – Ragnar Kalde

Aasta treener – Viktor Umb
Tunnustatud: Riho Räim ja Asko Esna

2014 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD

Aasta noorsportlane – Gerli Gull
Tunnustatud: Debora Lehtsalu ja Marie Pihlas

Aasta noorsportlane – Kaarel Ernits
Tunnustatud: Karli Allik ja Risto Lillemets

Aasta naissportlane – Nette Peit
Tunnustatud: Linda Treiel ja Annika Vaher

Aasta meessportlane – Marek Niit
Tunnustatud: Hindrek Pulk ja Timmu Kõrge

Aasta võistkond – Ott Tänak – Raigo Mõlder
Tunnustatud: Saaremaa SK U20 võrkpallinoormeeste võistkond ja Kristo Õunap – Kevin Grass

Aasta treener – Asko Esna
Tunnustatud: Andres Laide ja Riho Räim

Aasta seeniorsportlased – Tiia Müürisepp ja Hendrik Karlson

Spordihing – Jaan Truu
Spordiperekond – Mart-Sander, Kerttu, Kersti, Mart, Maimo ja Vello Aru
Spordisõber – Lembit Soe
Klubijuht – Toomas Sepp, Sar-Tech Motorsport

2013 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD

Aasta noorsportlane – Marie Pihlas
Tunnustatud: Kaisa Kuusksalu ja Debora Lehtsalu

Aasta noorsportlane – Martin Õunap
Tunnustatud: Karl-Patrick Lauk ja Johan Vahter

Aasta naissportlane – Linda Treiel
Tunnustatud: Miina Kallas ja Eliisa Peit

Aasta meessportlane – Keith Pupart
Tunnustatud: Ott Tänak ja Priit Aavik

Aasta võistkond – Saaremaa spordikooli U20 noormeeste võrkpallivõistkond
Tunnustatud: autorallipaarid Karl Jalakas – Rainer Laipaik ja Rasmus Uustulnd – Imre Kuusk

Aasta treener – Jaano Kempo
Tunnustatud: Riho Räim ja Toomas Jasmin

Aasta seeniorsportlased – Kaire Nurja ja Reimo Nook

Spordihing – judotreener Olev Väin
Spordiperekond – Triinu, Kati, Mihkel, Ülle ja Riho Räim
Spordisõber – Alver Kivi
Klubijuht – Martti Pukk, FC Kuressaare


2012 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD!

Aasta noorsportlane – Liisel Nelis
Tunnustatud: Debora Lehtsalu ja Liis Lepik

Aasta noorsportlane – Kristo Õunap
Tunnustatud: Karl-Patrick Lauk ja Priit Aavik

Aasta naissportlane – Linda Treiel
Tunnustatud: Eliisa Peit ja Annika Vaher

Aasta meessportlane – Ott Tänak
Tunnustatud: Marek Niit ja Keith Pupart

Aasta võistkond – Saaremaa spordikooli U20 noormeeste võrkpallivõistkond
Tunnustatud: Saaremaa spordikooli U18 neidude võrkpallivõistkond ja autorallipaar Rasmus Uustulnd – Imre Kuusk

Aasta treener – Ene Kask
Tunnustatud: Riho Räim ja Kristiina Klaos

Aasta seeniorsportlased – Annika Vaher ja Olev Kiirend

Spordihing – ujumistreener Norma Helde
Spordiperekond – Miina, Jaagup, Liise, Monica ja Aivar Kallas
Spordisõber – Vjatšeslav Leedo
Klubijuht – Margus Hiet, Saaremaa Merispordi Selts


2011 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD!

Aasta noorsportlane (neiu) – Liisel Nelis
Tunnustatud: Debora Lehtsalu ja Eva Haavel

Aasta noorsportlane (noormees) – Mihkel Räim
Tunnustatud: Johan Vahter ja Kristo Õunap

Aasta naissportlane – Linda Treiel
Tunnustatud: Kaie Kand ja Liina Kolk

Aasta meessportlane – Ott Tänak
Tunnustatud: Marek Niit ja Keith Pupart

Aasta võistkond – Saaremaa spordikooli U20 võrkpallinoormeeste võistkond
Tunnustatud: Saaremaa spordikooli U18 poiste ja Saaremaa meeste võrkpalli koondvõistkond

Aasta treener – Joosep Matt
Tunnustatud: Riho Räim ja Indrek Rannama


AASTA SPORTLASED KUNI 2011 

Järgmised sündmused

apr
27
L
10:30 Angla Tuuliku Jooks 2019 @ Angla Pärandkultuurikeskus & Tuulikumägi
Angla Tuuliku Jooks 2019 @ Angla Pärandkultuurikeskus & Tuulikumägi
apr 27 @ 10:30 – 14:00
Aprillikuu viimasel laupäeval toimub traditsiooniline Angla Tuuliku Jooks. Kõikidele lastele on osavõtt tasuta, täiskasvanutele 5€. Distantsid: 500m, 1400m, 4,5km, 10,1km. Ajakava: 10.30 Osavõtjate registreerimine 11.30 Laste jooksude stardid – 500 m ja 1,4 km 12.00...
14:00 Eesti MV III-liiga Lääne tsoon: ... @ Kuressaare kunstmuru staadion
Eesti MV III-liiga Lääne tsoon: ... @ Kuressaare kunstmuru staadion
apr 27 @ 14:00 – 16:00
11.05.14.00 Saaremaa JK aameraaS vs. JK Kernu Kadakas 26.05.13.00 Saaremaa JK aameraaS vs. Pärnu Jalgpalliklubi II
16:00 Eesti MV U-12 VII jalgpallis: Sa... @ Kuressaare kunstmuru staadion
Eesti MV U-12 VII jalgpallis: Sa... @ Kuressaare kunstmuru staadion
apr 27 @ 16:00 – 18:00
04.05.12.00 Saaremaa JK aameraaS vs. FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 18.05.12.00 Saaremaa JK aameraaS vs. FC Kuressaare
19:00 Öselbirch esitleb: FC Kuressaare... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
Öselbirch esitleb: FC Kuressaare... @ Kuressaare Kunstmuruväljak
apr 27 @ 19:00 – 21:00
Premium liiga 8.voor toob esimest korda sel hooajal Saaremaale valitseva meistri Nõmme Kalju. Pall pannakse mängu 27. aprillil kell 19.00 ja sellest madinast ei tasu ilma jääda! Kuigi kuuldavasti sai Liliu eelmises voorus punni pealt,...
mai
2
N
13:00 Kevadmatk 2019 @ Häädemeeste
Kevadmatk 2019 @ Häädemeeste
mai 2 @ 13:00 – mai 5 @ 18:00
JALGSI JA RATTAL, KORRAKS KA ÜLE PIIRI 2. -5. mai 2019.a. Matkaüritus toimub Häädemeeste, Ainaži ja Nigula kandis. Ööbimiseks mereäärne puhkemaja sauna ja 2 korda päevas korraliku söögiga nii nagu tavaliselt. Avatud on ka maja...
mai
4
L
10:00 38. Kuressaare Linnajooks @ Kuressaare Tervisepargi ja Kuressaare Gümnaasiumi vahelisel alal
38. Kuressaare Linnajooks @ Kuressaare Tervisepargi ja Kuressaare Gümnaasiumi vahelisel alal
mai 4 @ 10:00 – 15:00
Linnajooksuga jätkatakse väljakujunenud traditsioone, tähistatakse Kuressaare linna sünnipäeva ja propageeritakse tervislikku liikumist. Linnajooks kuulub Kuressaare linna tervisespordi sarja Liikudes tervemaks. Linnajooks kuulub ka Selver Eeesti Linnajooksude sarja. REGISTREERIMINE 15. märts – 2. mai 2019 eelregistreerimine...

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg