Avaleht
     Spordikalender
     Spordiliidust
     Liikmed
     Meistrivõistlused
     Juhendid
     Protokollid
     Parimad
     Spordihing
     Galerii
     Kasulikke linke

     Palju õnne!




Saare maakonna meistrivõistlused võrkpallis

Saare maakonna 2010.a. meeste võrkpallimeistrivõistlused:

Võistkonnad:
Javicar, Aspaasia/Almerent, SK Muhu/Kehte, Spordikool, Kuressaare Gümnaasium, Vanalinna kooli spordiklubi I, Kaarma, Valjala.

Selle nädala mängudturniiritabelplay-offid

juhendjuhendi lisa

Tulemused:
I koht: Javicar
II koht: Saaremaa Spordikool
III koht: Aspasia/Almerent

VK JAVICAR - SAARE MAAKONNA VÕRKPALLIMEISTER 2010

Teisi pilte vaata Galeriist!

Nädala mängude tulemused:

23.-24. aprill
Kaarma vs SK Muhu/Kehte 3:2

poolfinaalid:
Javicar vs Vanalinna Kooli SK 3:0
Aspasia/Almerent vs Spordikool 0:3
Vanalinna Kooli SK vs Javicar 1:3
Spordikool vs Aspasia/Almerent 3:0

1. aprill
Vanalinna Kooli sk vs SK Muhu/Kehte 3:2 (21:25,25:19;21:25,25:19;15:8)

15.-21. märts
1. Spordikool vs Muhu 3:2 (25:21,23:25,20:25,28:26,15:12)
2. Vanalinna Kooli sk vs Kuressaare Gümnaasium 3:2 (19:25,21:25,25:23,25:18,15:11)

08. - 14. märts
1. SK Muhu/Kehte vs Javicar 0:3 (22:25;18:25:18:25)
2. Aspasia/Almerent vs Spordikool 1:3 (31:29;23:25;24:26;15:25)
3. Javicar vs KG 3:1 (19:25;25:18;32:30;25:23)
4. Kaarma vs Muhu 3:0 (25:22;25:23;28:26)
5. Aspasia/Almerent vs Vanalinna KSK 3:0 (25:19;25:17;25:22)
6. Javicar vs Aspasia/Almerent 1:3 (23:25;25:19;12:25;18:25)
7. KG vs Spordikool 1:3

15. - 21. veebruar
1. Kaarma vs Vanalinna KSK 3:2 (25-22,22-25,25-12,23-25,16-14)
2. Kuressaare Gümnaasium vs SK Muhu/Kehte 3:2
3. Kuressaare Gümnaasium vs Kaarma 3:0 (25-13,25-14,25-23)

13. - 14. veebruar
1. Spordikool vs Kaarma 3:0 (25-5,25-12,25-15)
2. Javicar vs Spordikool 0:3 (23-25,26-28,18-25)
3. Kuressaare Gümnaasium vs Aspasia/Almerent 3:0 (25-15,25-17,25-21)
4. Vanalinna KSK I vs Javicar 0:3 (10-25,22-25,13-25)
5. Aspasia/Almerent vs Kaarma 3:2 (22-25,25-27,25-14,25-23,16-14)
6. Vanalinna KSK vs Spordikool 0:3 (19-25,19-25,14-25)
7. Javicar vs Kaarma 3:1 (25-13,23-25,25-20,26-24)
8. Muhu/Kehte vs Aspasia/Almerent 3:2 (18-25,25-14,25-16,20-25,15-8)


Võistlusi korraldab Saaremaa Võrkpalli Liit, eesotsas Edgar Haavikuga.
 
info@saaresport.ee
  Copyright © Saaremaa Spordiliit