Avaleht
     Spordikalender
     Spordiliidust
     Liikmed
     Meistrivõistlused
     Juhendid
     Protokollid
     Parimad
     Spordihing
     Galerii
     Kasulikke linke

     Palju õnne!




Saare maakonna parimad spordis

AASTA SPORTLASTE VALIMISE JUHEND (alates 2010)



2011

2011 PARIMAD PILDIS + ERIPREEMIAD!

Aasta noorsportlane (neiu) – Liisel Nelis
Tunnustatud: Debora Lehtsalu ja Eva Haavel

Aasta noorsportlane (noormees) – Mihkel Räim
Tunnustatud: Johan Vahter ja Kristo Õunap

Aasta naissportlane – Linda Treiel
Tunnustatud: Kaie Kand ja Liina Kolk

Aasta meessportlane – Ott Tänak
Tunnustatud: Marek Niit ja Keith Pupart

Aasta võistkond – Saaremaa spordikooli U20 võrkpallinoormeeste võistkond
Karel Ellermaa, Helar Jalg, Trevor Ling, Denis Losnikov, Karlis Mesila, Janno Õunpuu, Kevin Saar, Kauri Teern, Vilmar Uljas, Johan Vahter, Karli Allik, Alari Saar, treener Joosep Matt
Tunnustatud: Saaremaa spordikooli U18 poiste ja Saaremaa meeste võrkpalli koondvõistkond

Aasta treener – Joosep Matt
Tunnustatud: Riho Räim ja Indrek Rannama




2010

Aasta naissportlane
LINDA TREIEL – kergejõustik

Aasta meessportlane
OTT TÄNAK – autosport



Aasta noorsportlane
MIHKEL RÄIM – rattasport


Aasta noorsportlane
DEBORA LEHTSALU – judo


Aasta treener
TOOMAS JASMIN – võrkpall

Aasta võistkond
Saaremaa U-18 võrkpallimeeskond koosseisus Karel Ellermaa, Karlis Mesila, Helar Jalg, Kevin Saar, Denis Losnikov, Johan Vahter, Vilmar Uljas, Janno Õunpuu, Janar Tänak, Henri Rump ja Priit Aavik, treener Toomas Jasmin


Parimad saarlased Eesti liitudes 2010


2009


Aasta meessportlane MIKK PAHAPILL – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane JOHN KAJU – purjelauasport
Aasta noorsportlane LINDA TREIEL – kergejõustik
Aasta treener TOOMAS JASMIN – võrkpall
Aasta võistkond OTT TÄNAK – RAIGO MÕLDER – autoralli




Parimad saarlased Eesti liitudes 2009

2008

Aasta meessportlane TIIDREK NURME – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane RAIT SAGOR – jõutõstmine
Aasta noorsportlane LINDA TREIEL – kergejõustik
Aasta treener VIRGE TREIEL – kergejõustik
Aasta võistkond OTT TÄNAK – RAIGO MÕLDER – autoralli



Parimad saarlased Eesti liitudes 2008

2007

Aasta meessportlane MAREK NIIT – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane RAIT SAGOR – jõutõstmine
Aasta noorsportlane LINDA TREIEL – kergejõustik
Aasta treener JAAN SALU – jõutõstmine
Aasta võistkond SAARTE MÄNGUDE VÕRKPALLIMEESKOND:
Siim Ennemuist, Kristjan Haavik, Toomas Jasmin, Veiko Lember, Imre Luht, Keith Pupart, Siim Põlluäär, Hannes Sepp, Mart Tarkin, Karl Tartes, Viljar Vahter, Indrek Vallau, treener Edgar Haavik

Aasta klubi KERGEJÕUSTIKUKLUBI SAARE



Parimad saarlased Eesti liitudes 2007

2006

Aasta meessportlane MAREK NIIT – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane MAREK NIIT – kergejõustik
Aasta noorsportlane LEANA VAHTER – kergejõustik
Aasta treener JAAN SALU – jõutõstmine
Aasta võistkond TANTSUSTUUDIO SEMIIR
Aasta klubi SPORDIKLUBI JÕUMEES

2005

Aasta meessportlane MADIS KALLAS – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane KAAREL KRUUSMÄGI – purjetamine
Aasta noorsportlane LEANA VAHTER – kergejõustik
Aasta treener ARGO KRUUSMÄGI – purjetamine
Aasta võistkond KERGEJÕUSTIKUKLUBI SAARE MEESKOND:
Madis Kallas, Marek Niit, Tiidrek Nurme, Villu Sepp, Raigo Saar, Indrek Sink, Martin Sigus, Herkki Leemet, Genro Paas, Kristjan Lepik, treener Andres Laide
Aasta klubi KERGEJÕUSTIKUKLUBI SAARE



2004

Aasta meessportlane MADIS KALLAS – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane KAAREL KRUUSMÄGI – purjetamine
Aasta noorsportlane LEANA VAHTER – kergejõustik
Aasta treener ANDRES LAIDE – kergejõustik
Aasta võistkond A– kl. TÜDRUKUTE VÕRKPALLI VÕISTKOND:
Kadri Kallas, Heddi Põld, Gerda Kaubi, Krista Vahter, Liana Kipper, Helen Pildre, Andra Mesila, Piret Paiste, treener Sinaida Sillart
Aasta klubi KERGEJÕUSTIKUKLUBI SAARE



2003

Aasta meessportlane INDREK TUSTIT – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane KAAREL KRUUSMÄGI – purjetamine
Aasta noorsportlane LEANA VAHTER – kergejõustik
Aasta treener ARGO KRUUSMÄGI – purjetamine
Aasta võistkond SAARTE MÄNGUDE VÕRKPALLIMEESKOND:
Veiko Lember, Sven Issaajev, Ahto Tuuling, Elmo Metsmaa, Keith Pupart, Uve Maikov, Imre Luht, Meelis Villsaar, Andris Õunpuu, Hannes Sepp, Raimond Nau, treener Edgar Haavik

2002

Aasta meessportlane MADIS KALLAS – kergejõustik
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane KAAREL KRUUSMÄGI – purjetamine
Aasta noorsportlane BRIGITA SEPP – purjetamine
Aasta treener ANDRES LAIDE – kergejõustik
Aasta võistkond LEMBIT SOE – AHTO PIHLAS – autoralli

2001

Aasta meessportlane INDREK RANNAMAA – jalgrattasport
Aasta naissportlane TRIIN HAIDLA – võrkpall
Aasta noorsportlane MADIS JÄRVELAINE – kergejõustik
Aasta noorsportlane BRIGITA SEPP – purjetamine
Aasta treener ANNE POOPUU – võrkpall
Aasta võistkond SAAREMAA SPORDIKOOLI B–kl. NOORMEESTE VÕRKPALLI VÕISTKOND koosseisus: Keith Pupart, Sander Mägi, Viljar Vahter, Janek Mander, Hannes Sepp, Toomas Jasmin, Andres Saar, Oliver Lepp, Rain Pruul, Olari Aavik, Sander Mets, treener Anne Poopuu

2000

Aasta meessportlane JANEK SILDOJA – tõstmine
Aasta naissportlane KAIE KAND – kergejõustik
Aasta noorsportlane RISTO RIIM – purjetamine
Aasta treener ENN LAANEMÄE – korvpall
Aasta võistkond PRIIT LIBLIK – IVO LIGI – autoralli

1999

Aasta meessportlane INDREK TUSTIT – kergejõustik
Aasta naissportlane SIISIKE LAIDE – kergejõustik
Aasta noorsportlane IVARI RANNAMAA – jalgrattasport
Aasta treener ENN LAANEMÄE – korvpall
Aasta võistkond TAAVI ja STIINA SEVASTJANOV – võistlustants

1998

Aasta meessportlane VEIKO LEMBER – võrkpall
Aasta naissportlane SIISIKE LAIDE – kergejõustik
Aasta noorsportlane MARGO OOL – kergejõustik
Aasta treener ANDRES LAIDE – kergejõustik
Aasta võistkond TAAVI ja STIINA SEVASTJANOV – võistlustants

1997

Aasta meessportlane ANDRES LAUK – jalgrattasport
Aasta naissportlane VIRGE TREIEL – kergejõustik
Aasta noorsportlane KALMER KASK – kergejõustik
Aasta võistkond TAAVI ja STIINA SEVASTJANOV – võistlustants

1996

Aasta meessportlane ANDRES LAUK – jalgrattasport
Aasta naissportlane NORMA HELDE – ujumine
Aasta võistkond SAAREMAA SPORDIKOOLI B–kl. NEIDUDE VÕRKPALLI VÕISTKOND: Piret Pihelpuu, Janika Kolk, Mirjam Mägi, Triin Helde, Kristi Rüütel, Mairi Tamm, Keesi Pära, Kaie Õispuu, Erle Laak, Pille Post, treener Sinaida Sillart

1995

Aasta meessportlane ANDRES LAUK – jalgrattasport
Aasta naissportlane VIRGE TREIEL – kergejõustik

 
info@saaresport.ee
  Copyright © Saaremaa Spordiliit