KOOLISPORT juhendid
Koolisport kalender 2023-2024
2024
- Saare maakonna koolinoorte MV ujumises, 5.-9. klass (Leisi Kool)
- Saare maakonna koolinoorte MV kergejõustikus + ajakava (Kuressaare Spordikeskus)
- Saare maakonna koolinoorte MV saalijalgpallis 4.-6. klass (Salme PK)
- M.Jõgi nimeline võrkpalliturniir maakoolide, TABEL (Lümanda Maja saal)
- Saare maakonna koolinoorte MV 3×3 korvpallis (Kuressaare Spordikeskus)
- Saare maakonna koolinoorte MV saalijalgpallis 7.-9.klass, ajakava (Salme PK)
- Saare maakonna võrkpalli MV ja EKSL Kooliliiga 4.- 6. klass (Kuressaare Spordikeskus)
- Saare maakonna võrkpalli MV ja EKSL Kooliliiga 7.- 9.klass (Kuressaare Spordikeskus)
- Saare maakonna MV sisejalgpallis 1.-3.klass, ajakava (Salme PK)
- Saare maakonna koolinoorte MV võrkpall 10-12.kl (Kuressaare Spordikeskus)
- Saare maakonna koolinoorte MV kabes (Täiskasvanute Gümnaasium)
2023
- Saare maakonna koolinoorte sisekergej. MV U14, U16, U18, U20
- Saare mk koolinoorte DUMLE rahvastepalli turniir 1.-3.klass
- Saare mk koolinoorte DUMLE rahvastepalli turniir 4.-5. klass, võistlusmäärused
- Koolide valikorienteerumine 2023
- Jalgpall meistriliiga ja rahvaliiga, 7.-9. klass, ajakava
- Teatekross Kärla terviserajal
- Heino Lahe mälestusturniir
- Saare mk koolinoorte kergejõustiku MV U12 vanuseklass
- Saare mk koolinoorte kergejõustiku MV U16 ja U14, ajakava
- Saare mk koolinoorte kergejõustiku MV U18, U20 ja täiskasvanud, ajakava
- Saare mk koolinoorte MV ujumises 1, – 4. klass
- Saare mk koolinoorte MV maastikujooksus
- Saare mk koolinoorte ujumises MV 5.-9. klass
- Saare mk sisekergejõustiku MV D-kl (U12)
- Saare mk koolinoorte saalijalgpall 7.-9. klass
- Sportland 3×3 korvpallisari 11. hooaeg
- Saare mk koolinoorte võrkpalli MV ja EKSL Kooliliiga 4.-6. klass
- Saare mk koolinoorte võrkpalli MV ja EKSL Kooliliiga 7.-9.klass
- Saare mk koolinoorte saalijalgpalli MV 1.- 9. klass
- Saare mk koolinoorte MV kabeesivõistlus
- Saare mk koolinoorte MV võrkpallis 10.- 12. klass
- Saare mk koolinoorte MV sisejalgpallis 1.- 3. klass ja ajakava
- TV10 2023 voldik, TV 10 Saaremaa II etapp
Koolisport kalender 2022-2023
2022
- Saare mk koolinoorte MV 2022 sisekergejõustikus
- Saare mk DUMLE rahvastepalli turniir 1.-3.klass
- Saare mk koolinoorte rahvastepalli MV 4.- 5. klass
- Teatekross Kärla terviserajal
- XXIII sügisjooks 2022
- Heino Lahe mälestusturniir
- Saare mk koolinoorte MV valikorienteerumises Valjalas
- Saare mk koolinoorte Ratsutamise MV
- Saare mk ujumise MV 1.- 4. klass
- Saare mk D-kl kergejõustiku MV Tornimäe staadionil
- Saare mk B-kl. tütarlaste ja noormeeste jalgpalli MV Lümandas
- Saare mk koolinoorte ujumise MV 5.- 9. klass
- Saare mk koolinoorte rahvastepalli MV 4.- 5. klass
- Saare mk D-kl. (U12) sisekergejõustiku MV
- Saare mk koolinoorte võrkpalli MV ja EKSL Kooliliiga 7.- 9.klass
- Saare mk koolinoorte võrkpalli MV ja EKSL Kooliliiga 4.- 6.klass
- Saare mk koolinoorte saalijalgpalli MV 6.- 9.klassi poisid
- Saare mk koolinoorte kabeesivõistlus
- Saare mk koolinoorte võrkpalli MV 10. – 12.klass
- Saare mk koolinoorte jalgpalli MV 1.- 3.klass
2021
- Saaremaa koolinoorte MV sisekergejõustikus 2021
- 1.-3.kl rahvastepall 2021
- Jalgpall meistriliiga 6-9 klass, ajakava
- Saare maakonna koolide vaheline teatekross Kärla terviserajal
- Saaremaa MV valikorienteerumises
2020
- Saaremaa MV sisekergejõustikus
- Jalgpall 6.-9.kl P (RL, ML), T (ML)
- SÜG-i XXI sügisjooks 2020
- Saare maakonna koolide vaheline teatekross Kärla terviserajal
- Saare maakonna Koolinoorte MV discgolfis 2020
- EKSL jalgpall 6 -9 kl alagrupp tüdrukud, 6.-9. kl.alagrupp poisid, 10.-12. kl.alagrupp noormehed
- SLK/Tuule Cup 2 – 5 klassi poisid
- Saare maakonna MV kergejõustikus D-klass (2009-2010 sünd.)
- XIX M. Jõgi nimeline võrkpalliturniir
- Saare maakonna MV kabes
- Saare maakonna MV korvpallis 7 – 9 klass (Orissaares)
- Saare maakonna MV võrkpallis EKSL Kooliliiga 7 -9 klass, ajakava
- SLK/Tuule Cup jalgpall 5.- 7. klass poisid, ajakava
- Saare maakonna MV võrkpall 4. – 6. klass
- Saare maakonna MV laskmine 6. – 9. klass
- Saare maakonna MV sisejalgpall 1. – 3. klass
2019
- Koolidevaheline Tipa Tapa jalgpalliturniir 1 – 5 klass
- Saare maakonna MV Sisekergejõustikus U14 – U20
- Saare maakonna rahvastepall 4 – 5 klass, 1 – 3 klass, Dumle finaal 4 – 5 klass
- Tuule Cup 3-6 klassi tüdrukud, 6 – 9.kl tüdrukud
- Kärla koolidevaheline teatekross
- Jalgpall 6-9 kl
- Saare maakonna MV discgolfis
- SÜG-i XX sügisjooks 2019
- Saare maakonna D-klassi kergejõustik (Tornimäe staadionil)
- Saare maakonna MV kergejõustikus U16 ja U14 , ajakava
- Saare maakonna MV valikorienteerumises
- Saare maakonna MV 5 – 9 kl mitmevõistlus
- Saare maakonna MV B – klass jalgpall
- Saare maakonna MV maastikujooks, stardijärjekord
- Saare maakonna MV ujumises 5 – 9 klassid
- Saaremaa Osavam JAZZ korvpallur 2019
- Saare maakonna MV sisekergejõustikus D-klassis
- Saare maakonna koolidevaheline 1-3 klassi rahvastepallis
- Saare maakonna MV murdmaasuusatamises, stardijärjekord
- Saaremaa koolivõimlemine ja tants
- Saare maakonna MV võrkpallis 4 -6 klassid
- Saare maakonna MV võrkpallis 7 -9 klassid
- Saare maakonna MV võrkpallis 10 -12 klassid
- KEHALISE KASVATUSE AINESEKTSIOONI TÖÖPLAAN 2019/2020 õ/a
2018
- SÜG- i XIX sügisjooks
- Dumle rahvastepall 4 -5 kl osalejad
- Saare maakonna 4. – 5. kl rahvastepall
- Saare maakonna koolidevaheline teatekross
- Euroopa Koolispordi Päev/Saaremaa MV discgolfis
- Saaremaa koolinoorte kergejõustik D-klassis
- Saaremaa juunioride ja täiskasvanute MV kergejõustikus, ajakava
- Saaremaa MV koolinoorte 1-4 klassi ujumises
- Saaremaa MV koolinoorte suundorienteerumises
- Saaremaa MV koolide vahelises jalgpallis
- Saare maakonna koolide võimlemisfestival
- Saaremaa koolinoorte maastikujooksus
- Saaremaa MV koolinoorte murdmaasuusatamises, kava
- KEHALISE KASVATUSE AINESEKTSIOONI TÖÖPLAAN 2018/2019 õ/a