Kalender
E | T | K | N | R | L | P |
---|---|---|---|---|---|---|
U18 noormeeste Eesti MV II finaalturniir
10:00
U18 noormeeste Eesti MV II finaalturniir
@ Kuressaare Spordikeskus
apr. 6 @ 10:00 – apr. 7 @ 18:00
U-18 noormeeste EMV II finaalturniir Kuressaares. Võistlevad: Saaremaa SK, Viljandi SpK/VK, Selver Tallinn III, Selver Tallinn IV, Olerex Tartu AJAKAVA: Laupäev, 06.04 11:00 SAAREMAA SK – VILJANDI SpK/VK 13:00 SELVER TALLINN III – SELVER TALLINN...
|
Naiste I-Liiga: Saaremaa vs Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK
14:00
Naiste I-Liiga: Saaremaa vs Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK
@ Kuressaare Spordikeskus
apr. 7 @ 14:00
Naiste I-Liiga pronksikohtumise 1.mäng. SAAREMAA – DORPAT/Tartu vald/Katoliku SK
|
|||||
Saare maakonna MV meeste korvpallis
10:45
Saare maakonna MV meeste korvpallis
@ Kuressaare Spordikeskus
apr. 13 @ 10:45 – 17:30
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts
|
Saare maakonna MV meeste korvpallis
10:45
Saare maakonna MV meeste korvpallis
@ Kuressaare Spordikeskus
apr. 14 @ 10:45 – 17:30
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts
Esiliiga B: FC Kuressaare U21 vs Pärnu Jalgpalliklubi
12:30
Esiliiga B: FC Kuressaare U21 vs Pärnu Jalgpalliklubi
@ Kuressaare Kunstmurustaadion
apr. 14 @ 12:30 – 15:00
FB info SIIN
|
|||||
Saare maakonna MV meeste korvpalli POOLFINAALID
18:00
Saare maakonna MV meeste korvpalli POOLFINAALID
@ Kuressaare Spordikeskus
apr. 26 @ 18:00 – 21:30
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts
|
Saare maakonna MV meeste korvpalli FINAALID
14:00
Saare maakonna MV meeste korvpalli FINAALID
@ Kuressaare Spordikeskus
apr. 27 @ 14:00 – 18:00
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts
Premium Liiga FC Kuressaare vs Tallinna FC Flora
17:00
Premium Liiga FC Kuressaare vs Tallinna FC Flora
@ Kuressaare Jalgpallistaadion
apr. 27 @ 17:00 – 19:00
|
Tihuse Ratsaorienteerumine minikaris I etapp-ERRO karikasarja II etapp
Tihuse Ratsaorienteerumine minikaris I etapp-ERRO karikasarja II etapp
@ Tihuse
apr. 28 all-day
www.eestiratsaorienteerumine.ee
|
||||
Subscribe to filtered calendar