Saare maakonna 2013. aasta sportlased, treenerid, võistkonnad

Saare maakonna parimate sportlaste valimise tulemused.

linda

 

Naissportlane

Linda Treiel – 13 punkti (klubid ja spordinõukogu 5p, internet 3p)
Miina Kallas – 11 punkti (klubid ja spordinõukogu 3p, internet 5p)
Eliisa Peit – 10 punkti (klubid ja spordinõukogu 4p, internet 2p)

 keith

Meessportlane

Keith Pupart – 8 punkti (klubid 5p, spordinõukogu 3p, internet 0p)

Ott Tänak – 7 punkti (internet 5p, spordinõukogu 2p, klubid 0p)

Priit Aavik – 7 punkti (klubid 2p, internet 4p, spordinõukogu 1p)

mariepihlas

 

 

 Noorsportlane

Marie Pihlas – 14 punkti (klubid ja spordinõukogu 5p, internet 4p)
Kaisa Kuusksalu – 11 punkti (klubid ja spordinõukogu 3p, internet 5p)
Debora Lehtsalu – 10 punkti (klubid ja spordinõukogu 4p, internet 2p)

martinounap

 

 

Noorsportlane

Martin Õunap – 13 punkti (klubid ja internet 4p, spordinõukogu 5p)
Karl-Patrick Lauk – 12 punkti (klubid 5p, internet 3p, spordinõukogu 4p)
Johan Vahter – 11 punkti (klubid ja spordinõukogu 3p, internet 5p)

jaanokempo

 

Treener

Jaano Kempo – 14 punkti (internet ja spordinõukogu 5p, klubid 4p)
Riho Räim – 9 punkti (klubid 5p, spordinõukogu 4p, internet 0p)
Toomas Jasmin – 9 punkti (klubid, internet ja spordinõukogu 3p)

 

u20

 

 

Võistkond

Saaremaa SK U20 võrkpallinoormeeste võistkond – 12 punkti (klubid ja spordinõukogu 5p, internet 2p)

Karl Jalakas ja Rainer Laipaik – 10 punkti (klubid ja internet 4p, spordinõukogu 2p)

Rasmus Uustulnd ja Imre Kuusk – 9 punkti (klubid 3p, internet 5p, spordinõukogu 1p)

 

Saare maakonna 2013. aasta seeniorsportlased on KAIRE NURJA ja REIMO NOOK

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald