Saare maakonna 2014. aasta parimad sportlased, treenerid, võistkonnad

Saare maakonna parimate sportlaste valimise tulemused.

NETTE PEITNaissportlane:

Nette Peit – 13 punkti (klubid ja spordinõukogu 5p, internet 3p)

Linda Treiel – 12 punkti (klubid, spordinõukogu ja internet 4p)

Annika Vaher – 8 punkti (klubid 3p, internet 5p)

MAREK NIITMeessportlane:

Marek Niit – 13 punkti (klubid ja spordinõukogu 5p internet 3p)

Hindrek Pulk – 8 punkti (klubid ja spordinõukogu 4p)

Timmu Kõrge – 5 punkti (spordinõukogu 3p ja internet 2p)

GERLI GULL 2Noorsportlane:

Gerli Gull – 15 punkti (klubid, internet ja spordinõukogu 5p)

Debora Lehtsalu – 11 punkti (klubid ja spordinõukogu 4p, internet 3p)

Marie Pihlas – 10 punkti (klubid ja spordinõukogu 3p, internet 4p)

KAAREL ERNITSNoorsportlane:

Kaarel Ernits – 12 punkti (spordinõukogu 5p, klubid 4p ja internet 3p)

Karli Allik – 11 punkti (klubid 5p, internet 2p, spordinõukogu 4p)

Risto Lillemets – 7 punkti (klubid ja spordinõukogu 3p, internet 1p)

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Võistkond:

Ott Tänak – Raigo Mõlder – 15 punkti (klubid, internet ja spordinõukogu 5p)

Saaremaa SK U20 võrkpallinoormeeste võistkond – 9 punkti (klubid ja spordinõukogu 4p, internet 1p)

Kristo Õunap – Kevin Grass – 8 punkti (klubid 3p, internet 4p, spordinõukogu 1p)

ASKO ESNATreener:

Asko Esna – 14 punkti (internet ja spordinõukogu 5p, klubid 4p)

Andres Laide – 13 punkti (klubid 5p, spordinõukogu ja internet 4p)

Riho Räim – 8 punkti (klubid ja spordinõukogu 3p, internet2p )

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald