Saare maakonna 2015. aasta sportlased, treenerid, võistkonnad

Saare maakonna parimate sportlaste valimise tulemused.

NETTE PEIT

Naissportlane

Nette Peit – 7 punkti (klubid 3p, internet 1p ja spordinõukogu 3p)
Marie Pihlas – 6 punkti (klubid 2p, internet 3p ja spordinõukogu 1p)
Eliisa Peit – 2 punkti (spordinõukogu 2p)

Keith-Pupart2

Meessportlane

Keith Pupart – 7 punkti (klubid 3p, internet 1p ja spordinõukogu 3p)
Mihkel Räim – 3 punkti (klubid 1p ja spordinõukogu 2p)
Andi Noot – 3 punkti (klubid 2p ja spordinõukogu 1p)

marie pihlas

Noorsportlane

Marie Pihlas – 8 punkti (klubid 3p, internet 2p ja spordinõukogu 3p)
Gerli Gull – 7 punkti (klubid 2p, internet 3p ja spordinõukogu 2p)
Marilis Remmel – 3 punkti (klubid, internet ja spordinõukogu 1p)

tristen erik kivi

Noorsportlane

Tristen Erik Kivi – 9 punkti (klubid, internet ja spordinõukogu 3p)
Romet Room – 4 punkti (klubid ja internet 1p, spordinõukogu 2p)
Kaarel Ernits – 3 punkti (klubid 2p ja spordinõukogu 1p)

annika-vaher-8-683x1024

Seeniorsportlane

Annika Vaher – 9 punkti (klubid, internet ja spordinõukogu 3p)
Anu Vares – 5 punkti (klubid 2p, Internet 1p ja spordinõukogu 2p)
Tiia Müürisepp – 2 punkti (klubid ja spordinõukogu 1p)

olev kiirend 3

Seeniorsportlane

Olev Kiirend – 8 punkti (klubid 3p, internet 2p, spordinõukogu 3p)
Tambet Allik – 5 punkti (klubid 2p, internet 1p, spordinõukogu 2p)
Tarmo Mändla – 11 punkti (klubid 1p, internet 3p ja spordinõukogu 1p)

viktor umb

Treener

Viktor Umb – 8 punkti (klubid 3p, internet 2p ja spordinõukogu 3p)
Riho Räim – 4 punkti (klubid ja spordinõukogu 2p)
Asko Esna – 3 punkti (internet 3p)

tänak ja mõlder

Võistkond

Ott Tänak – Raigo Mõlder – 7 punkti (klubid 3p, internet 1p ja spordinõukogu 3p)
Saaremaa korvpalli meeskond – 3 punkti (klubid 1p ja spordinõukogu 2p)
Karli Allik – Ragnar Kalde – 3 punkti (klubid 2p ja spordinõukogu 1p)

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald