NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2017. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • Georg Paomees (jääpurjetamine)

    MM U16 I
    Eesti MV U16 I
    Eesti KV U16 I


  • Daniel Rüütel (jääpurjetamine, purjetamine)

    Ice Optimist MM U16 II
    Ice Optimist Eesti KV U16 II
    Eesti MV U18 Laser 4.7 I


  • Joosep Laus (jääpurjetamine/purjetamine)

    Euroopa MV U20 DN II
    MM U20 DN 15.
    Laser Radial Eesti MV U20 II


  • Peeter Jürisson (laskesport)

    Kalamaja Cup I
    Eesti MV VJM-4 I
    Euroopa MV KOMB U20 V
    Eesti KV U20 II


  • Hendrik Lillemets (kergejõustik)

    Rahvusvahelise Koolispordiliidu MM kõrgushüpe II
    Eesti MV U20 kõrgushüpe III
    Eesti MV kümnevõistlus U20 III


  • Siim Saat (motosport)

    Eesti KV U16 Quad hobi II
    Äksi Cup Quad Open I
    Korvikunnide Quad Open IV


  • Eerik Oolup (kergejõustik)

    Balti matš U16 300m tõkkejooks III
    Eesti MV U16 300m III
    Eesti MV U16 110m tõkkejooks III


  • Robin Alba (võrkpall/rannavolle)

    Balti matš II
    EM valikturniir II
    Ida-Euroopa MV II
    Saaremaa MV U18


  • Grat-Magnor Kuris (kergejõustik)

    Eesti KV 4x200m I
    Eesti teatejooksude MV 4x100m II
    Rukkilillemängud kaugushüpe II


  • Mairo Miil (jalgpall, FC Flora)

    Eesti MV I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald