Meessportlase kategooria

VALI 2013. AASTA MEESSPORTLANE

  • Denis Losnikov (võrkpall)

    Juunioride MM kvalifikatsioon, Eesti U20 koondis, 1. koht
    MM U20, Eesti U20 koondis, 17. koht
    Euroopa meeste klubide karikavõistlused. Challenge karikas, 17. koht
    Euroopa meeste klubide karikavõistlused. CEV CUP, 21. koht
    EMV, Tallinna Selver, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 1. koht


  • Endrik Puntso (jalgrattasport)

    EMV, U23 eraldistardis
    MM, U23 eraldistardis 53. koht (parim eestlane Itaalia MM-il)
    Eesti Jalgratturite Liidu U23 reitingus 2. koht
    Tour de Helsinki, 3. koht


  • Indrek Kajupank (korvpall)

    EMV, BC Kalev/Cramo, 1. koht
    Baltic Basketball League, BC Kalev/Cramo, 3. koht


  • Keith Pupart (võrkpall)

    Euroopa MV, 2.ring, Eesti koondis, 3. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, rannavõrkpall, 1. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, Saaremaa koondis, 1. koht


  • Marek Niit (kergejõustik)

    EMV, 200m jooks, 1. koht
    EMV, 400m jooks, 1. koht
    Euroopa võistkondlikud MV I liiga 200m, 11 . koht, 400m, 10. koht, 4x400m, 9. koht
    Balti maavõistlus, 200m jooks ja 4x400m jooks, 1. koht
    Balti maavõistlus, 100m jooks ja 4x100m jooks, 2. koht


  • Mihkel Räim (jalgrattasport)

    Balti Keti Velotuuri 5. etapp, UCI 2.2 kategooria
    EMV U23 grupisõit, 1. koht
    UCI 1.1 kategooria, Jurmala GP 8. koht
    UCI 1.1 kategooria, Riia-Jurmala GP 17. koht
    UCI 2.1 kategooria Tour OF Estonia 3.-ndal etapil 11.koht


  • Ott Tänak (autosport)

    EMV, 4 WD. Tallinna ralli, 1. koht
    EMV, 4 WD. Viru ralli, 1. koht
    EMV, 4WD, Võru rallisprint, 1. koht
    EMV, 4WD, Kurzeme ralli, 1. koht
    EMV, 4WD, Saaremaa ralli, 1. koht


  • Priit Aavik (ujumine)

    Rahvusvahelised Saarte Mängud, 50m rinnuli, 2. koht
    Rahvusvahelised Saarte mängud, 100m kompleksi, 3. koht
    Eesti MV, 4x100m vabalt, 4c50m komb, 4x50m vabalt, 4x200m vabalt, 1. koht
    Eesti rekordiomanik 4x50m kombineeritud teateujumises
    Eesti karikavõitja ujumises 2013


  • Raigo Kuusnõmm (kulturism, jõutõstmine)

    EM, Eesti kulturismi koondis, kuni 75kg, 3. koht
    EMV, kulturismi absoluutarvestuses, 2. koht
    EKV, kulturismis, 1. koht
    EKV, kulturismi absoluutarvestuses, 2. koht
    EMV jõutõstmises, kuni 93 kg, 1. koht
    EMV jõutõstmises, absoluutarvestuses ja meeskondlikus arvestuses, 1. koht


  • Siim Ennemuist (võrkpall)

    MM, kvalifikatsiooniturniiri 1. ring, Eesti koondis, 1. koht
    Euroopa MV, 2. ring, Eesti koondis, 3. koht
    Suveuniversaad, Eesti koondis, 10. koht
    Schenker Liiga, TTÜ, 1. koht
    EKV, TTÜ, 1. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald