Võistkondade kategooria

VALI 2013. AASTA VÕISTKOND

  • Karl Jalakas - Rainer Laipaik (autosport)

    EMV etapp Saaremaa Ralli klass E9 1.koht
    EMV ja EKV etapp Viru Ralli klass E9 2.koht
    EKV etapp Tallinna Ralli klass E9 1.koht
    EKV etapp Kärla Ralli klass E9 1. koht
    EKV autorallis hooaja kokkuvõttes klass E9 1. koht


  • Keith Pupart - Siim Põlluäär (rannavõrkpall)

    Rahvusvahelised Saarte Mängud, 1. koht


  • Kristo Õunap - Kevin Grass (purjetamine)

    MM klass 29er, 134. koht
    EMV, klass 29er, 2. koht


  • Rasmus Uustulnd - Imre Kuusk (autosport)

    EMV etapp Rally Estonia, A6 klassi ja esiveoliste autode arvestuses 3. koht
    EMV etapp Saaremaa Rally, A6 klassi 2. koht
    Kärla ralli, esiveoliste arvestuses 1. koht
    EMV rallisprindis, hooaja kokkuvõttes 2. koht
    EMV noorteralli, hooaja kokkuvõttes 3. koht


  • Saaremaa SK U16 võrkpallineidude võistkond

    Kadri Aru, Gerli Gull, Ly Holmberg, Laura Maria Jõgi, Daigi Lest, Helina Magus, Ketlin Mäeorg, Tea Tambur, Brigita Tool, Jane Treima, peatreener Ene Kask
    EMV, 2. koht


  • Saaremaa SK U20 võrkpallineidude võistkond

    Gerli Gull, Anni Kaup, Cristin Lepp, Janet Lõbus, Stella-Liisa Lõhmus, Kerli Mägi, Liisel Nelis, Johanna Raamat, Jane Treima, Lili Võrk, peatreener Ene Kask
    EMV, 3. koht


  • Saaremaa SK U20 võrkpallinoormeeste võistkond

    Romet Algo, Karli Allik, Helar Jalg, Trevor Ling, Denis Losnikov, Martin Meerits, Janno Õunpuu, Alari Saar, Kevin Saar, Kauri Teern, Vilmar Uljas, Johan Vahter, peatreener Joosep Matt
    EMV, 1. koht


  • Saaremaa võrkpallimeeskond

    Karel Ellermaa, Siim Põlluäär, Hannes Sepp, Karl Tartes, Toomas Jasmin, Hindrek Pulk, Sander Talistu, Johan Vahter, Kaimar Lomp, Keith Pupart, Mihkel Tanila, Villu Vahter, peatreener Toomas Jasmin
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, 1. koht


  • Saaremaa võrkpallinaiskond

    Kadi Mägi, Kaia Mägi, Kaisa Õunpuu, Mari Peeters, Merili Suu, Lili Võrk, Eliisa Peit, Nette Peit, Kristi Põld, Raili Sepp, treenerid Ene Kask, Peeter Vahtra
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, 2. koht


  • Saarepiik (turniiribridž)

    Manglus Lember, Martin Maasik, Jakob Prii, Karl-Markus Pruul
    EMV U23, 2. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald