Veteranid

2021. aasta Saarlastele 54. Spordimängudelt II koht!

31.07 – 01.08.21 toimusid Narvas Eesti Spordiveteranide Liidu 54. Spordimängud. Saare maakonda esindas 23 sportlast. Enamus neist tuli koju medaliga või medalitega.
I KOHT – Tänavakorvpalli meeskond: Marko Nelis, Endo Väli, Kalmer Lätt ja Enn Laanemäe
II KOHT – Orienteerumine meeskondlik: Anu Tanila, Maarika Saks (N55 klassis – I koht) ja Kaie Järvelaid (N45 klassis – I koht)
III KOHT – Petanki meeskond: Margit Kaldre, Enno Kermik, Tõnu Munk ja Genadi Andrejev

KERGEJÕUSTIKUS:
Arno Kuusk M80 – odavise – I koht
Tiiu Vaiksaar N65 – odaviskes, kettaheites, hootakauguses ja kuulitõukes – I koht.
Anne Valdna N50 – kaugushüpe – I koht, odavise – I koht.
Helen Raaper N40 – 1500m jooks – III koht, kaugushüpe III koht.
Tarmo Mändla M55 – 3000m jooks – I koht.
Helje Kolla N55 – kuulitõuge – II koht, kettaheide – III koht.
Marc Vokk M40 – ujumine 50m vabalt – II koht, kuulitõuge – III koht.
Arnold Nõmm M70 – 800m jooks – II koht.
Raimond Kannik M60 – hootakaugus – III koht.

Palju õnne medalistidele ja suur tänu kõigile osalejatele! Tänu teile kõigile saavutas Saare maakond Rapla järel, tubli II koha.
Saaremaa Spordiliit
Medalisaak Narvas

Saarlased tõid koju Seeniorspordi 53. Spordimängudelt 2020.a. III koha!

8. – 9. augustil 2020 peeti Võrus Eesti Seeniorspordi ja Veteranide Liidu 53. Spordimängud. Avamisel tervitasid osalejaid Võru aselinnapea Sixten Sild, EOK Täitevkomitee liige, Riigikogu asespiiker Helir-Valdor Seeder ja Liidu president Sven Kolga. Sportlastele esines ja pakkus silmarõõmu Võru iluvõimlemise treener Eliise Abel. Võistlusi ei seganud ka kuum suveilm.
I grupis võitis koondarvestuses Pärnumaa SVK, Tartu SVK ja Viljandi SVK ees. II grupis olid kolm paremat Võru SVK, Järvamaa SL ja Saaremaa SL
Saarlaseid osales 37. Esindatud olid kõik spordialad: kergejõustik, petank, discgolf, mälumäng, korvpall 55+ mehed ja võrkpall 50+ mehed.

Parimad saavutused:
1. KOHT – korvpalli 50+ meeskond; Marko Nelis, Margus Kuusk, Enn Laanemäe
3. KOHT – discgolfi meeskond; Liina Solotarjeva (naiste arvestuses 1.koht), Andres Ramst, Eero Grahv, Urmas Jäe.
Kergejõustikus:
Tiiu Vaiksaar – 1. koht kuulitõuge, 1. KOHT kettaheide, 1. KOHT odavise ja 2. KOHT hootakaugus (N65)
Hilja Hõbenael – 2. KOHT 100m jooks, 2. KOHT 400m jooks, 3. KOHT kettaheide ja 3. KOHT hootakaugus (N65)
Anne Valdna – 1. KOHT odavise (N50)
Tiia Luhaäär – 3. KOHT hootakaugus (N60)
Taimi Kangur  3. KOHT 1500m jooks ja 3. KOHT 100m jooks (N45)
Marc Vokk – 1. KOHT kuulitõuge ja 3. KOHT 100m jooks (M40)
Tarmo Mändla – 1. KOHT 3000m jooks (M55)
Raimond Kannik – 2. KOHT hootakaugus 8M60)
Arnold Nõmm – 1. KOHT 800m jooks (M70)
Paavo Vara – 2. KOHT 800m jooks ja 3. KOHT odavise (M80)
Kalev Õisnurm – 2. KOHT 3000m jooks (M50)

Palju õnne kõigile osalejatele!

Tulemused: SIIN

Pildid: SIIN

Korvpalli Baltic Cup 2018 Saaremaal

Nädalavahetusel toimus Saaremaal korvpalli Baltic Cup 2018. Lisaks Balti maadele osalesid ka soomlased. 10 vanuseklassis osales 28 võistkonda. Leedulased võitsid 5 vanuseklassis, eestlased kolmes ja lätlased kahes.

Eesti võiskondadest võitsid oma turniiri N50+ MBL ja N55+ Tark ei torma. Meestest tuli turniiri võitjaks M40+ Scanweld.