2021 Aasta klubi Saare maakonnas on Võimlemisklubi PÄRL

Eesti Olümpiakomitee tunnustab 29. detsembril Spordiaasta Tähed 2021 galal parimaid spordiklubisid, kelle valivad välja maakondlikud spordiliidud, Saare maakonnas valis Saaremaa Spordiliit Aasta klubiks VÕIMLEMISKLUBI PÄRL.

Võimlemisklubi Pärl on 2015. aastal südamesoojuse ja sügava sisemise motivatsiooniga loodud klubi, mis aasta aastalt vastavalt võimalustele on kasvanud ning arenenud. Klubi liikmeskond on kuue aastaga kolmekordistunud. Klubi asutajast, treenerist Kadri Rõõmust ja 40 tüdrukust on saanud pisut enam kui 120 pärlit ja kolm treenerit. Kaheksa võimlemisrühma on kõik omanäolised ja kannavad kõlavaid nimesid. Klubi on astunud jõudsad sammud võistlusvõimlemise arendamisel Saaremaal, tänu tugeva võistlusvõimlemise taustaga treeneri Marjana Tõnissoni ning balletitantsija- ja õpetaja Aylin Quintosa Cala liitumisele klubi treenerite ridadesse.

Harrastusvõimlejatest kõige pisemad said alles 3 aastaseks ning klubi vanimad piigad on 14 aastased Roosinupud, kes Kadri Rõõmu juhendamisel alustasid treeningutega juba 10 aastat tagasi. Võimlemisklubis Pärl saab selgeks kauni rühi saladused, spagaadid ja sillad, palli- ning kurikatrikid, aga veelgi olulisemaks peavad treenerid tugeva rühmatunde loomist, väärtuskasvatust ja üksteisest hoolimist. Selle nimel näevad vaeva ka vanemad, et lapsi toetada, neid motiveerida ning vajadusel ka esinemisriiete sättimisel aidata. Suuremad lapsed on eeskujuks pisikestele ning võistlusvõimlejad harrastajatele. Klubi esimesed neli kasvandikku on pääsenud õppima Tallinna Balletikooli. 

Klubil võimlemisetendused pakuvad silmailu ning tugevate traditsioonidega suvised laagrid on laste seas väga oodatud. Lastele ja treeneritele ulatavad abikäed ja aitavad süstida uut motivatsiooni ka treenerid Stiina Sevostjanova, Mariliis Vipp ja Ellen Mardi.

Klubil on oma pisike, kuid soe ja armas kodusaal, kuid suur- suur unistus on päris oma avarast, kõrge lae ja vaipadega kaetud võimlemissaalist, kus harjutada ja areneda.

PALJU ÕNNE JA TEGUSAID AASTAID!

Saaremaa Spordiliit

SÜNDMUSED

Apr
2
P
10:00 Saare maakonna MV kiirmales (9.o... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV kiirmales (9.o... @ Kuressaare Spordikeskus
Apr 2 @ 10:00 – 13:00
JUHEND ja KALENDERPLAAN
11:00 Anname Au! Sinilillematk 2023 @ Algus Kuressaare Nooruse Kooli juurest
Anname Au! Sinilillematk 2023 @ Algus Kuressaare Nooruse Kooli juurest
Apr 2 @ 11:00 – 14:00
Info: https://saare.events/node/292102 Pühapäeval, 02. aprillil 2023 toimub Anname Au! Sinilillekampaania avaüritus Kuressaares, mille korraldab Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Akadeemiline jaoskond.  Ootame kõiki koos peredega heategevusüritusele, liikuma matkarajale, mis algab Nooruse Kooli juurest kl 11:00 ja kulgeb...
Apr
5
K
all-day ORISSAARE Tervisepäevade üritus ... @ Orissaare terviserada
ORISSAARE Tervisepäevade üritus ... @ Orissaare terviserada
Apr 5 – Apr 9 all-day
ORISSAARE Tervisepäevade üritus "Fotojaht Orissaare terviserajal" @ Orissaare terviserada
https://www.facebook.com/OrissaareSport

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald