Spordipedagoogid

   Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
   Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
   Kaali Kool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
   Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
   Saaremaa Toetava Hariduse Keskus  Liivia Aavik    liivia.aavik@sthk.edu.ee
   Kihelkonna Kool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
   Kuressaare Nooruse Kool  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel.sepp@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Inge Jalakas    inge.jalakas@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Sander Suurhans    sander.suurhans@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Tiina Käen 5845 0993  tiina.kaen@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Juhan Kolk 523 4062  juhan.kolk@nooruse.edu.ee
   Kärla Põhikool  Roland Kütt 56 99 9783  roland.kutt@kpk.edu.ee
   Leisi Kool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
   Leisi Kool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
   Leisi Kool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
   Lümanda Põhikool  Sander Viira 54 53 4304  sander.viira@fckuressaare.ee
   Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
   Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
   Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
   Pihtla Lasteaed-Algkool      lasteaed@pihtlavv.ee
   Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
   Kuressaare Hariduse Kool  Kadri Koivil 56 61 9713  kadri.koivil@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Hariduse Kool  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Hariduse Kool  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@hariduse.edu.ee
   Kuressaare Hariduse Kool  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@hariduse.edu.ee
   Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
   Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
   Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar@vanalinna.edu.ee
   Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiu.haavik@vanalinna.edu.ee
   Saaremaa Gümnaasium  Linda Kivistik    linda.kivistik@saaremaa.edu.ee
   Saaremaa Gümnaasium  Koit Simso    koit.simso@saaremaa.edu.ee

SÜNDMUSED

Jul
1
R
12:00 Saarepiiga suve CUP 2022 jalgpallis @ Leisi staadion
Saarepiiga suve CUP 2022 jalgpallis @ Leisi staadion
Jul 1 @ 12:00 – Jul 3 @ 15:00
Saarepiiga suve CUP 2022 jalgpallis @ Leisi staadion
Saaremaal, Leisi staadionil toimub üks igavene vahva turniir, kuhu on oodatud T-U14 võistkonnad ja madalamate liigade naiskonnad. Kolm päeva kestev turniir, kuhu mahuvad jalgpall, päike, suvi ja Saaremaa. Lisaks saab nalja, möllu ja jäätist. Pane...
Jul
4
E
18:00 JK Sarma seeriajooks – 1000m @ Kuressaare Staadion
JK Sarma seeriajooks – 1000m @ Kuressaare Staadion
Jul 4 @ 18:00 – 19:00
www.saaremaajooks.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald