Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans  sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 5845 0993  tiina@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Juhan Kolk 523 4062  kolkjuhan@gmail.com
14. Kärla Põhikool  Roland Kütt 56 99 9783  roland.kutt@kpk.edu.ee
15. Leisi Keskkool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
18. Lümanda Põhikool  Sander Viira 54 53 4304  sander.viira@fckuressaare.ee
19. Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee
32. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll  521 3520  ivar@ametikool.ee

SÜNDMUSED

okt
19
T
19:15 Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 40+ korvpallis, SO3K... @ Kuressaare Spordikeskus
okt 19 @ 19:15 – 22:00
Info www.saarekorvpall.ee
okt
21
N
19:00 Piirkondade 29. spordimängud – M... @ Tornimäe rahvamajas
Piirkondade 29. spordimängud – M... @ Tornimäe rahvamajas
okt 21 @ 19:00 – 21:00
29. PIIRKONDADE MÄNGUD MÄLUMÄNG JUHEND Võistluse eesmärk: – populariseerida mälumängu Saaremaa maakonna (Saaremaa ja Muhu valla) elanike hulgas – tõsta huvi mälumängu vastu – selgitada välja Saaremaa valla piirkondade parimad mälumängus. Aeg ja koht: Võistlused...
okt
23
L
10:00 Põlislooduse jalgsimatk Türjul @ Türju
Põlislooduse jalgsimatk Türjul @ Türju
okt 23 @ 10:00 – 14:00
23. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist põlislooduse päeva, mille puhul korraldatakse mitmeid eriilmelisi matku üle Eesti. Matkaklubi Tõll ja Piret kutsub sellel päeval aga Türju külla Kura kurgu hoiualale. Teeme ca 7km pikkuse ringi peatudes looduskaunites kohtades:...
10:00 Saare maakonna lahtised MV ketas... @ Pöide discgolfipark
Saare maakonna lahtised MV ketas... @ Pöide discgolfipark
okt 23 @ 10:00 – 13:00
Saaremaa meistrivõistluste 2021 võistlusjuhend Korraldaja – MTÜ PÖIDE SPORDISELTS Rada Pöide terviserajal http://www.discsport.e e/rajad/159-poeide-disc-golfi-park Formaat Mängitakse 2 ringi, grupid lähevad korraga rajale. Esimeses voorus moodustuvad grupid juhuslikkuse alusel, teises voorus tulemuste ja divisjonide alusel. Ajakava (orienteeruv) 23.oktoober,...

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ
  • SAAREMAA SPORDIUUDISED

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald