Spordipedagoogid

   Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
   Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
   Kaali Kool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
   Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
   Saaremaa Toetava Hariduse Keskus  Liivia Aavik    liivia.aavik@sthk.edu.ee
   Kihelkonna Kool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
   Kuressaare Nooruse Kool  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel.sepp@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Inge Jalakas    inge.jalakas@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Sander Suurhans    sander.suurhans@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Tiina Käen 5845 0993  tiina.kaen@nooruse.edu.ee
   Kuressaare Nooruse Kool  Juhan Kolk 523 4062  juhan.kolk@nooruse.edu.ee
   Kärla Põhikool  Roland Kütt 56 99 9783  roland.kutt@kpk.edu.ee
   Leisi Kool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
   Leisi Kool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
   Leisi Kool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
   Lümanda Põhikool  Sander Viira 54 53 4304  sander.viira@fckuressaare.ee
   Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
   Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
   Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
   Pihtla Lasteaed-Algkool      lasteaed@pihtlavv.ee
   Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
   Saaremaa Hariduse Kool  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@hariduse.edu.ee
   Saaremaa Hariduse Kool  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@hariduse.edu.ee
   Saaremaa Hariduse Kool  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@hariduse.edu.ee
   Saaremaa Hariduse Kool  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@hariduse.edu.ee
   Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
   Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
   Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar@vanalinna.edu.ee
   Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiu.haavik@vanalinna.edu.ee
   Saaremaa Gümnaasium  Linda Kivistik    linda.kivistik@saaremaa.edu.ee
   Saaremaa Gümnaasium  Koit Simso    koit.simso@saaremaa.edu.ee

SÜNDMUSED

Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...
Jan
29
L
10:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Kärla Spordihallis
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Kärla Spordihallis
Jan 29 @ 10:00 – 14:00
29. jaanuaril kell 10.00 Kärla Spordihallis Juhend: Võistkonna suurus 4, neist vähemalt 1 naine. Kahe võistkonna kohtumisel mängitakse laud lauaga 4 üksikmängu, 1 meespaarimäng ja 1 sega paarismäng. Mängitakse 5 geimist parem. Matšis punktide arvestus...
Jan
31
E
19:15 Saare maakonna MV korvpallis 50+... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV korvpallis 50+... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 31 @ 19:15 – 21:15
Võistluste info www.saarekorvpall.ee
Feb
1
T
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Feb 1 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald