Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
 Aste Põhikool  Kai Vahter  53 30 8217  kai@aste.edu.ee
 Kaali Kool  Rainer Helde  527 0708  saare.atv@mail.ee
 Kihelkonna Kool  Märten Opp  517 2154  oppmarten@gmail.com
 Kuressaare Hariduse Kool  Kadri Koivil  56 61 9713  kadri.koivil@hariduse.edu.ee
 Kuressaare Hariduse Kool  Enn Laanemäe  527 8205  enn.laanemae@hariduse.edu.ee
 Kuressaare Hariduse Kool  Ly Haandi  56 48 3664  ly.haandi@hariduse.edu.ee
 Kuressaare Hariduse Kool  Ülar Truu  53 44 0629  ylar.truu@hariduse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Gabriel Sepp  525 6230  gabriel.sepp@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Inge Jalakas  516 3401  inge.jalakas@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Sander Suurhans  sander.suurhans@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Tiina Käen  5845 0993  tiina.kaen@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Siim Usin  5836 2392  siim.usin@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Marko Kesküla  55 64 3893  marko.keskula@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Nooruse Kool  Annely Oolup  525 9967  annely.oolup@nooruse.edu.ee
 Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik  56 60 3108  haaviktiiu@gmail.com
 Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik  552 8764  edgar.haavik@mail.ee
 Kärla Põhikool  Roland Kütt  56 99 9783  roland.kutt@kpk.edu.ee
 Laimjala Kool
 Leisi Kool  Cristin Lepp  56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
 Leisi Kool  Mark Kristjan Pitk  59 05 0974  mkpitk@gmail.com
 Leisi Kool  Aivi Auga  506 5229  aivi.auga@gmail.com
 Luce Kool  John Kaju  53 47 4313  john@saaremaasurf.ee
 Lümanda Põhikool  Sander Viira  54 53 4304  sander.viira@fckuressaare.ee
 Muhu PK  Mati Rüütel  53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
 Mustjala Põhikool  Jan Vazinski  56 69 2777  jan@mustjala.edu.ee
 Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk  56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
 Pöide Kool  Margo Rüütel  56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
 Pihtla Lasteaed-Algkool  Indrek Rüütel  53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
 Saaremaa Toetava Hariduse Keskus  Liivia Aavik  liivia.aavik@sthk.edu.ee
 Saaremaa Gümnaasium  Linda Kivistik  53 32 1255  linda.kivistik@saaremaa.edu.ee
 Saaremaa Gümnaasium  Koit Simso  56 89 7081  koit.simso@saaremaa.edu.ee
 Salme Põhikool  Andre Anis  522 0759  andreanis@hotmail.com
 Valjala Põhikool  Andre Kuntsel  529 6639  andrekuntsel@gmail.com

Spordikalender 2024

SÜNDMUSED

apr.
20
L
13:00 Saare maakonna MV maastikujooksus @ Kuressaare Tervisepark
Saare maakonna MV maastikujooksus @ Kuressaare Tervisepark
apr. 20 @ 13:00 – 14:30
www.saaremaajooks.ee JUHEND
apr.
21
P
12:00 Jüripäeva duatlon @ Karujärve Tervisespordi Keskus
Jüripäeva duatlon @ Karujärve Tervisespordi Keskus
apr. 21 @ 12:00
Jüripäeva duatlon @ Karujärve Tervisespordi Keskus
INFO ja JUHEND
apr.
23
T
12:00 Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
Koolivaheajal, 23.-25. aprillil ootame 7-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma Kuressaare Spordikeskusesse. Päevalaagrid kestavad 12:00-14:00. Vajalik eelregistreerimine HILJEMALT 22. aprilliks! Registreerimise link: REGISTREERI Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! PS! Osalemiseks ei pea Sa tulema kolmel...
apr.
26
R
18:00 Saare maakonna MV meeste korvpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV meeste korvpal... @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 26 @ 18:00 – 21:30
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald