Spordipedagoogid

 Kool  Õpetaja  Telefon  E-mail
1. Aste Põhikool  Kai Vahter 53 30 8217  kai@aste.edu.ee
2. Kaali Põhikool  Rainer Helde 527 0708  saare.atv@mail.ee
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool  Indrek Rüütel 53 73 7684  indrek.ryytel@mail.ee
4. Kallemäe kool  Liivia Aavik  liivia.rifk@kallemae.edu.ee
5. Kihelkonna Põhikool  Monica Kallas  56 25 4304  monica.kallas@gmail.com
6. Kuressaare Gümnaasium  Marko Kesküla 55 64 3893  marko.keskula@oesel.edu.ee
7. Kuressaare Gümnaasium  Ülle Räim  502 6457  ylle.raim@oesel.edu.ee
8. Kuressaare Gümnaasium  Annely Oolup 525 9967  annely.oolup@oesel.edu.ee
9. Kuressaare Gümnaasium  Gabriel Sepp 525 6230  gabriel@oesel.edu.ee
10. Kuressaare Gümnaasium  Inge Jalakas  inge@oesel.edu.ee
11. Kuressaare Gümnaasium  Sander Suurhans  sander.suurhans@oesel.edu.ee
12. Kuressaare Gümnaasium  Tiina Käen 5845 0993  tiina@oesel.edu.ee
13. Kuressaare Gümnaasium  Juhan Kolk 523 4062  kolkjuhan@gmail.com
14. Kärla Põhikool  Maret Arge 45 42 030  maret.arge@hotmail.com
15. Leisi Keskkool  Cristin Lepp 56 28 5218  cristin.lepp@leisi.edu.ee
16. Leisi Keskkool  Toivo Lepp 56 69 9395  toivo@leisi.edu.ee
17. Leisi Keskkool  Arvo Lepp 56 90 2008  arvo@leisi.edu.ee
18. Lümanda Põhikool  Sander Viira  sander.viira@fckuressaare.ee
19. Muhu PK / Orissaare G  Mati Rüütel 53 40 2086  matiruutel24@gmail.com
20. Mustjala Põhikool  Reivo Vinter 553 7760  reivovinter@gmail.com
21. Orissaare Gümnaasium  Kateriin Kuusk 56 93 7577  kateriin.kuusk@gmail.com
22. Pihtla Lasteaed-Algkool  lasteaed@pihtlavv.ee
23. Salme Põhikool  Andre Anis 522 0759  andreanis@hotmail.com
24. Saaremaa Ühisgümnaasium  Aime Metsmaa 56 65 7147  aime.metsmaa@syg.edu.ee
25. Saaremaa Ühisgümnaasium  Enn Laanemäe 527 8205  enn.laanemae@syg.edu.ee
26. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ivar Tamm 53 328 090  ivar.tamm@syg.edu.ee
27. Saaremaa Ühisgümnaasium  Ly Haandi 56 48 3664  ly.haandi@syg.edu.ee
28. Tornimäe Põhikool  Margo Rüütel 56 48 7359  margo.ruutel@gmail.com
29. Valjala Põhikool  Andre Kuntsel 529 6639  andre.kuntsel@gmail.com
30. Kuressaare Vanalinna Kool  Edgar Haavik 552 8764  edgar.haavik@mail.ee
31. Kuressaare Vanalinna Kool  Tiiu Haavik 56 60 3108  tiiuhaavik@hot.ee
32. Kuressaare Ametikool  Ivar Metsküll  521 3520  ivar@ametikool.ee

SÜNDMUSED

juuli
23
R
12:00 57. Saaremaa Kapa kabeturniir @ Kuressaare
57. Saaremaa Kapa kabeturniir @ Kuressaare
juuli 23 @ 12:00 – juuli 25 @ 17:00
Võistluste JUHEND
juuli
26
E
17:30 Saaremaa KV rannavolles – IV etapp @ Kuressaare Titerand
Saaremaa KV rannavolles – IV etapp @ Kuressaare Titerand
juuli 26 @ 17:30 – 20:00
http://www.saarevolley.ee/…/taaskord-mangitakse…/ (*) Saaremaa KV-d toimuvad 5 etapina: 05. juuli 2021 – I etapp 12. juuli 2021 – II etapp 19. juuli 2021 – III etapp 26. juuli 2021 – IV etapp 02. august 2021 –...
juuli
31
L
all-day Eesti Seeniorspordi spordimängud... @ Narva Linnus ja Kreenholmi Gümnaasiumi Staadion
Eesti Seeniorspordi spordimängud... @ Narva Linnus ja Kreenholmi Gümnaasiumi Staadion
juuli 31 – aug 1 all-day
Komplekteerime võistkonnad ja sõidame ühise bussiga. Kui soovid osaleda, siis kirjuta info@saarespot.ee. Kergejõustiku ajakava Juhend

View Calendar

Viited

  • Allan Mehik/Fokera OÜ
  • SAAREMAA SPORDIUUDISED

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald