Piirkondade spordijuhid

 
Kaarma Tarvo Pihlas  56 67 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas  56 49 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 karla.spordihall@saare.ee
Laimjala Taimo Antsaar 53 47 2513 laimjala.sport@saare.ee
Leisi Arvo Lepp 56 90 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Sander Viira 54 53 4304 sander.viira@saare.ee 
Muhu Anneli Tamm 503 7407 anneli.tamm@muhu.ee 
Mustjala Monika Põld 53 41 3653 mustjala.sport@saare.ee
Orissaare Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pihtla Raili Rüütel 55 59 0282 pihtla.sport@saare.ee
Pöide Andla Rüütel 53 40 1046 orissaare.sport@gmail.com
Salme Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Torgu Urmas Kask 520 1617 salme.sport@saare.ee
Valjala Pirgit Nuut  5629 6255 valjala.sport@saare.ee
       
Saaremaa Spordiliit
  Kaie Järvelaid 516 3630 info@saaresport.ee
       
Saaremaa vald
  Aivi Auga 506 5229 aivi.auga@saaremaavald.ee
       

SÜNDMUSED

Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...
Jan
29
L
10:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Kärla Spordihallis
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Kärla Spordihallis
Jan 29 @ 10:00 – 14:00
29. jaanuaril kell 10.00 Kärla Spordihallis Juhend: Võistkonna suurus 4, neist vähemalt 1 naine. Kahe võistkonna kohtumisel mängitakse laud lauaga 4 üksikmängu, 1 meespaarimäng ja 1 sega paarismäng. Mängitakse 5 geimist parem. Matšis punktide arvestus...
Jan
31
E
19:15 Saare maakonna MV korvpallis 50+... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV korvpallis 50+... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 31 @ 19:15 – 21:15
Võistluste info www.saarekorvpall.ee
Feb
1
T
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Feb 1 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald