Toimus Sporditurvalisuse ja vägivallaennetuse koolitus

29.08 said Kuressaare Spordikeskuses kokku Saare maakonna spordijuhid, spordipedagoogid ja treenerid. Toimus koolitus: Turvalise ja üksteise arengut toetava keskkonna tagamine spordis.

Läbivad teemad: alusteadmised vägivallaennetusest, igapäevased suhtlemis- ja käitumisreeglid, spordialaspetsiifiliste sisemiste reeglite loomine ja kehtestamine EADSE näidisreeglite põhjal, sh eesmärgiga ning juhtumite menetlemise ja lahendamise kord.

Koolituse tulemusena tõuseb spordipersonali, sh treenerite ja spordiorganisatsioonide juhtide teadlikkus vägivalla ja väärkohtlemise ennetustegevuste alal. Paraneb suutlikkus sellist tegevust oluliselt paremini märgata, suureneb oskus õigeaegselt reageerida ja vajadusel korrektselt menetleda. Teatakse, kelle poole valdkonna erinevate küsimuste korral pöörduda.

Õppekava koostajad ja koolitajad: Ilona Kivisik, EADSE sporditurvalisuse koordinaator ja spordipsühholoogia praktik Kristel Kiens.

Spordikalender 2024

SÜNDMUSED

apr.
18
N
15:00 Jalutuskäik “Kuressaares ajalool... @ Algus Kuursaali esine väljak, Kõlakoja ees
Jalutuskäik “Kuressaares ajalool... @ Algus Kuursaali esine väljak, Kõlakoja ees
apr. 18 @ 15:00 – 16:30
Kuressaare Ametikooli loodusgiidid kutsuvad jalutuskäigule Kuressaare linnas. Saame kokku Kuressaare Kuursaali esisel väljakul, Kõlakoja ees. Jalutuskäik kestab ca 1,5 tund.
17:00 Jalutuskäik “Tori-kalurikülast k... @ Algus Tolli tn. 7
Jalutuskäik “Tori-kalurikülast k... @ Algus Tolli tn. 7
apr. 18 @ 17:00 – 18:00
Kuressaare Ametikooli loodusgiidid kutsuvad jalutuskäigule Kuressaare linnas. Saame kokku Tolli tn. 7 või kes mäletab nimega Sõrve turg. Jalutuskäik kestab ca 1 tund.
apr.
20
L
13:00 Saare maakonna MV maastikujooksus @ Kuressaare Tervisepark
Saare maakonna MV maastikujooksus @ Kuressaare Tervisepark
apr. 20 @ 13:00 – 14:30
www.saaremaajooks.ee JUHEND
apr.
23
T
12:00 Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
Koolivaheajal, 23.-25. aprillil ootame 7-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma Kuressaare Spordikeskusesse. Päevalaagrid kestavad 12:00-14:00. Vajalik eelregistreerimine HILJEMALT 22. aprilliks! Registreerimise link: REGISTREERI Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! PS! Osalemiseks ei pea Sa tulema kolmel...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald