Saare mk meister purjelauasõidus on Tristen Erik Kivi

FUN sarja esimene etapp toimus 3. – 4. juunil Nasval Saaremaal. Vaatamata jahedale suveilmale oli Saaremaale kohale tulnud ligi 40 osalejat.

Nagu tavaks saanud, toimus Saare FUNi raames ka Saare maakonna MV purjelauasõidus. Seekord krooniti Saaremaa meistriks Tristen Erik Kivi, teiseks tuli Neeme Truumees ning kolmandaks Meigo Jääger.

Saare maakonna purjelauasõidu MV parimad – Tristen Erik Kivi, Neeme Truumees ja Meigo Jääger.

Esimene võistluspäev algas vaiksema ja keerutava tuulega, kuid päeva jooksul tuli päike välja, suund sai paika ja puhus mõnus slallituul. Päeva lõpuks said nii foili- kui purjelauaklassi sõitjad kokku koguni 8 sõitu!

Teine päev algas taas pilviselt ja vaikse maatuulega. Õnneks tegi ilm taas koostööd ja sõitude ajaks tuli tuult juurde ning ka päike välja. Nii foilid kui purjelauad said 4 sõitu.

Seega tuli üle ootuste äge võistlus, mis läks  igati korda, kuna sai kahe päevaga tehtud praktiliselt maksimum programm!

Purjelaudadest oli kiireim Toomas Pertel, Cerly Auliku ja Peep Tomingase ees. Foilidel võidutses Romek Roolaht, teine oli Renar Roolaht ning kolmas Tristen Erik Kivi.

Tulemused SIIT.

Võistlust aitasid läbi viia:

Peakohtunik Martin Berkmann, finišikohtunik Ingeldrin Aug, kohtunike abi ja fotograaf Külle Andreas, tulemused Kristel Oitmaa ning Saaremaa Surfiklubi vabatahtlikud.

Eesti Purjelaua Liit

SÜNDMUSED

Sep
23
L
all-day SPORDINÄDAL @ Saare maakond
SPORDINÄDAL @ Saare maakond
Sep 23 – Sep 30 all-day
www.spordinädal.ee
Sep
30
L
12:00 Leisi piirkonna perespordipäev @ Leisi staadion
Leisi piirkonna perespordipäev @ Leisi staadion
Sep 30 @ 12:00 – 15:00
2023 on liikumisaasta ja 23.-30.09 kohe eriti tähtis nädal – EUROOPA SPORDINÄDAL, mille raames on ka Leisi piirkond ühe vahva üritusega spordiürtuste kaardil: https://spordinadal.ee/et/sundmuste-kalender?event_id=4058 Septembrikuu viimane päev pane endale nüüd ilusti kalendrisse kirja, sest just siis toimub...
12:00 Pickleball proovipäev @ Kuressaare Spordikeskus
Pickleball proovipäev @ Kuressaare Spordikeskus
Sep 30 @ 12:00 – 13:00
UUEL HOOAJAL UUE HOOGA!  Võta sõbrad kaasa ja tule proovima! Üritus on kõigile tasuta. Kui soovid täpsemat infot, kirjuta meile. Näeme juba 30. septembril! #pickleball #liikumisaasta2023#spordinädal
Oct
1
P
10:00 “Matk Laidunina majakani” @ Kahtla laid
“Matk Laidunina majakani” @ Kahtla laid
Oct 1 @ 10:00
"Matk Laidunina majakani" @ Kahtla laid
Saaremaa Spordiliit koostöös matkaklubiga Tõll ja Piret kutsub kõiki seiklushimulisi ilusale Kahtla laiu matkapäevale 1. oktoobril 2023.   Rada on umbes 8 km pikk ja läbitav matkasaapaga. Tee viib läbi kadakase karjamaa ja mööda mereäärt....

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald