Saare maakonnale 2. koht Eesti Seeniorspordi võistlustelt.

 
29-30 juuli toimusid Märjamaal 56. Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu mängud. 40 sportlast Saare maakonnast andsid oma panuse ja tõid koju väikeste maakondade arvestuses 2. koha!
 
Osaleti kergejõustikus, 3×3 korvpallis, orienteerumises, petankis, ujumises, mälumängus, discgolfis

* Meeste 35+ korvpallis 2. koht
 

Reigo Lass, Mehis Pildre, Jaanus Metsla, Janek Mander

* Korvpallis läksid 35+ ja 45+ meeste võistkonnad üldarvestuses 7. kohale. 
45+ mängisid: Marko Nelis, Riivo Allik, Karmo Koivotalu
 
* Orienteerumise meeskondlik 5. koht
Heleri Kirss, Vaige Aav, Kaie Järvelaid, Anu Tanila, Liina Solotarjeva, Mart Aru, Raimond Nau, Paavo Vara
 

Paavo Vara ja Liina Solotarjeva stardis

   

Vaige Aav stardis

 
* Marc Vokk ujumises individuaalses arvestuses 1. koht
 
* Kergejôustikus meeskondlikult 9 kulda, 10 hõbedat ja 6 pronksi
 
KULLAD:
Herkki Leemet (M35) – ketas (2kg) 42.63 ja kuul (7,26kg) 12.02
Mari Laanekivi (N35) – 1500m 6.06,77 ja kaugushüpe 4.13 
Tiiu Vaiksaar (N65) – oda (500g) 23.45
Anne Valdna(N55) – oda (500g) 24.66
Kaido Eichfus (M45) – 3000m 11.23,47
Arno Kuusk (M80) – oda (400g) 31.41
Paavo Vara (M85) – 60m 11,89
 

Paavo Vara

Herkki Leemet

Kaido Eichfus 1. koht ja Mart Aru 3. koht

Mari Laanekivi

 
HÕBEDAD:
Mari Laanekivi (N35) – 100m 15,26
Tiiu Vaiksaar (N65) – ketas (1kg) 19.50 ja kuul (3kg) 8.40 
Helgi Kuusk (N75) – 400m 2.01,55 ja 60m 13,90
Innar Sepp (M55) – 3000m 10.32,22
Raimond Kannik (M60) – paigalt kaugus 2.44
Anu Tanila (N55) – kuul (3kg) 9.27
Paavo Vara (M85) – paigalt kaugus 1.48
Tõnu Vaher (M70) – 1500m 6.19,10
 

Raimond Kannik

Helgi Kuusk

 

Anne Valdna

Anu Tanila

Tiiu Vaiksaar

 
PRONKSID:
Anne Valdna(N55) – kaugushüpe 3.97 ja ketas (1kg) 20.63
Tiiu Vaiksaar (N65) – paigalt kaugus 1.63
Helgi Kuusk (N75) – paigalt kaugus 0.87
Mart Aru (M45) – 3000m 13.34,81
Anu Tanila (N55) – oda (500g) 21.32
 
* Pendelteatejooksus 7. koht
Heleri Kirss, Mari Laanekivi, Kaie Järvelaid, Anne Valdna, Vaige Aav, Reigo Lass, Mehis Pildre, Jaanus Metsla, Gabriel Alesma, Innar Sepp
 
 
* Discgolfis meeskondlik 7. koht (arvesse läks 10 parema kohapunktid)
Liina Solotarjeva, Mart Aru, Raimond Nau
 
* Petankis üldarvestuses 8. koht
 

Enno Kermik, Aare Trave, Gabriel Alesma, Margit Kolk,

 
* Mälumängus 12. koht

Tiit Pruul, Tenno Sivandi, Allar Viivik

Tulemused:

ÜLDARVESTUS

KERGEJÕUSTIK

KÕIKIDE ALADE  TULEMUSED

Suur tänu sportlastele esindamast Saare maakonda võistlustel!

Saaremaa Spordiliit

Spordikalender 2024

SÜNDMUSED

apr.
21
P
12:00 Jüripäeva duatlon @ Karujärve Tervisespordi Keskus
Jüripäeva duatlon @ Karujärve Tervisespordi Keskus
apr. 21 @ 12:00
Jüripäeva duatlon @ Karujärve Tervisespordi Keskus
INFO ja JUHEND
apr.
23
T
12:00 Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
Koolivaheajal, 23.-25. aprillil ootame 7-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma Kuressaare Spordikeskusesse. Päevalaagrid kestavad 12:00-14:00. Vajalik eelregistreerimine HILJEMALT 22. aprilliks! Registreerimise link: REGISTREERI Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! PS! Osalemiseks ei pea Sa tulema kolmel...
apr.
26
R
18:00 Saare maakonna MV meeste korvpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV meeste korvpal... @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 26 @ 18:00 – 21:30
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts
19:00 Saare maakonna MV staadionijooksus @ Kuressaare Linnastaadion
Saare maakonna MV staadionijooksus @ Kuressaare Linnastaadion
apr. 26 @ 19:00 – 20:00
www.saaremajooks.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald