Saare maakonna Spordiõps 2023 on ANDRE KUNTSEL

Foto Gert Lutter

2018 aastal tunnustas Saaremaa Spordiliit esmakordselt Saare maakonna Aasta SpordiÕPSi, mis on tunnustuseks pikaajalise tänuväärse töö eest Saare maakonna koolinoorte õpetamisel- kasvatamisel, nendele sportimise rõõmu toomisel. Varasemalt on tiitli pälvinud Urve Vakker, Toivo Lepp, Endel Tustit, Enn Laanemäe ja Margo Rüütel.

28. dets. 2023 Saare maakonna Spordiaasta lõpetamisel tunnustati eripreemiaga 2023 aasta Spordiõpsi, kelleks on Andre Kuntsel.

Andre töötab kehalise kasvatuse õpetajana Valjala Põhikoolis ja treenerina Orissaare Spordikoolis. Ta on õpetaja kes innustab õpilasi proovima erinevaid tegevusi ja leidma endale sobivad spordialad. Tal on märkimisväärne panus õpilaste aktiivsuse, tervise ja spordioskuste edendamisse. Ta ei ole oma õpilastele mitte ainult toetaja, vaid ka inspiratsiooniallikas ja eeskuju tervisliku eluviisi ning positiivse suhtumise osas.

Õpetaja Andre on tasakaalukas, õpilastega suheldes otsekohene, kuid alati sõbralik. Ta leiab lihtsalt ühise keele nii algklasside mürsiku kui ka teismelise väänikuga. Ta on koolis armastatud õpetaja ja kolleeg.
Tema eestvedamisel on kool aktiivne osaleja erinevatel Saaremaa koolispordi võistlustel. Orissaare Spordikoolis on Andre tegev korvpallitreenerina ning tema käe alt on sirgunud mitmeid Eesti noortekoondise liikmeid näiteks Rasmus Olop ja Tormi Niits.
Palju õnne Spordiõps 2023 Andre Kuntsel!

Spordikalender 2024

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald