Saare maakonna Saalihoki meister on SMUULI võistkond

Saare maakonna esimesed saalihoki meistrivõistlused Kuressaares Nooruse koolis: Põnevust täis päev saalihokit mängides!
11.mail 2024 toimusid Kuressaares Nooruse koolis Saaremaa esimesed saalihoki meistrivõistlused, kus võistlesid neli võistkonda: Merikas Saalihokiklubi, Merikas Girl Power, Smuuli ja Teised.

Võistlustulle astudes ei teadnud keegi täpselt, milliseid põnevaid ja pööraseid mänge päev toob, kuid üks oli kindel – sel päeval näidatakse, kuidas saalihoki mängimist nauditakse!
👉🏻Mängud olid põnevad ja tempokad ning pealtvaatajad ei pidanud pettuma, saades näha tõelist saalihoki elamust. Iga võistkond näitas oma parimat mängu ja võitlusvaimu ning oli selge, et täna ei jäta keegi midagi juhuse hooleks.
📈Mängusüsteem nägi ette, et iga võistkond kohtub omavahel kaks korda ning vastavalt kogutud punktidele selgitatakse välja pronksimängu ja finaalmängu vastasseisud.
🏅Kuldmedalid said kaela Rein Rand, Madis Turk, Matis Oolup, Kent Puiestee ja väravavaht Priit Tiitson, viimane valiti ka meistrivõistluste parimaks väravavahiks.

Võistkond Smuuli

🥈Hõbemedalid said kaela väravavaht Kenneth Viin, Mait Orumaa, Madis Erlenbach, Tiit Truumees, Sander Mägi, Raivo Nurja, Kauri Adman, Markus Viin ja Ruudi-Kren Rumm, viimane valiti ka meistrivõistluste parimaks mängijaks.

Võistkond 4

🥉Pronksmedalid said kaela Aron Väli, Axel Bruno Kark, Mattias Liiv, Karl Kütt, Anthon Meitern, Raiko Trei, Kaur Kivirai, Rando Hallik ja väravavaht Ergo Saar.

Võistkond Merikas SHK

🙌Neljanda koha saavutas Merikas Girl Power, kuhu kuulusid Triinu Saluste, Kadi Saluste, Anete Meitern, Alice Victoria Hoff, Iris-Kaitel Rumm, Lisandra Koor, Anne Valdna, Ülle Soom, Annike Lind ja väravavaht Helena Liive.

Võistkond Merikas Girl Power

👉🏻Kokkuvõttes olid esimesed Saare maakonna meistrivõistlused saalihokis äärmiselt edukad 🎉 ning pakkusid nii mängijatele kui ka kaasaelajatele palju põnevust ja üllatavaid hetki.
🦅Merikas Saalihokiklubi tänab kõiki osalejaid, pealtvaatajaid ning toetajaid ja järgmise korrani!👋🏻
Täname toetajaid:
HEA TAKSO, OMA Fassaad OÜ, DCS Estonia, Reval Autoesindused, Klotoit, Saartehnika Vöimalus, Saaremaa Spordiliit

Spordikalender 2024

SÜNDMUSED

juuli
27
L
11:00 Saare maakonna lahtised MV mölkk... @ Kaubi külaplats
Saare maakonna lahtised MV mölkk... @ Kaubi külaplats
juuli 27 @ 11:00
https://molkky.ee/event/saaremaa-liiga-iv-etapp-paarismang-27-07-2024/ Registreerimine kuni 25.07 kell 20:00 ni tarvopihlas@gmail.com või SK Kaarma Facebooki messenger Turniir algusega 11:00. ( ps! aeg on muudetud – varem oli 10:30! ) Loosimine 10:40  kohapeal. Osavõtutasu ikka 10 eurot mängija/ tiim 20 eurot,...
13:30 31. VÄIKESE VÄINA AVAVEEUJUMINE @ Start on Vahtna sadamast Muhumaal ja finiš Orissaare jahisadamas Saaremaal
31. VÄIKESE VÄINA AVAVEEUJUMINE @ Start on Vahtna sadamast Muhumaal ja finiš Orissaare jahisadamas Saaremaal
juuli 27 @ 13:30
JUHEND
15:00 Jalgpalliturniir Saaremaa Cup 2024 @ Kuressaare
Jalgpalliturniir Saaremaa Cup 2024 @ Kuressaare
juuli 27 @ 15:00 – juuli 31 @ 14:30
Saaremaa ja suvi kutsuvad Teid osalema noorte jalgpalliturniirile Saaremaa Cup, mis toimub 28.07-31.07.2024 Eesti suurimal saarel ja kõige läänepoolsemas linnas Kuressaares. Sel aastal toimub Saaremaa Cup neli päeva ja kümnes erinevas vanuseklassis. Üldine ajakava on leitav siit: https://www.saaremaacup.eu/saaremaa-cup-2024/ Vanuseklassid ja osavõtutasud leitavad siit: https://www.saaremaacup.eu/klassid/...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald