Eesti rannavõrkpalli karikasarja etapp Silveston Cup

When:
6. juuli 2013 @ 08:00 – 13:00
2013-07-06T08:00:00+03:00
2013-07-06T13:00:00+03:00
Where:
Kuressaare supelrand

saarevorkpall_logo

6. ja 7. juulil toimub Kuressaare rannas Premium7 Grand Prix Eesti karikavõistluste etapp – Silveston Cup, mis toob kokku Eesti ja lähinaabrite parimad rannavõrkpallurid nii meeste kui naiste osas.

Võistlussari koosneb kokku viiest etapist, millest kaks etappi on juba toimunud (Tartus ja Pärnus). Esimesel kahel etapil on meeste arvestuses võidu võtnud Karl Jaani ja Rain Raud ning ka naiste arvestuses on mõlemal korral olnud parim Kertti Külm ja Eliise Hollas. Mõlemad paarid on esikohta kaitsmas ka Silveston Cupil Kuressaare rannas.

Võistlustest ei jää eemale ka Saaremaa parimad võrkpallurid. Naiste arvestuses on tänaseks saarlastest registreerinud Eliisa Peit – Nette Peit, Kaia Mägi – Kadri Mägi ja Liisel Nelis, kes mängib koos Anett Hollasega. Meeste arvestuses on saarlaste esipaariks Keith Pupart ja Siim Põlluäär, kes esindavad järgmisel nädalal algavatel Saarte Mängudel Bermudal Saaremaa koondist just rannavõrkpallis. Lisaks nimetatud meestele on tänaseks registreerinud saarlastest veel Mihkel Tanila ja Hindrek Pulk – Kaimar Lomp.

Kuressaare etapile on registreerinud end ka väga palju lätlasi, seega saame näha rahvusvahelist ja kõrgetasemelist rannavõrkpalli, mis tuuakse meile koju kätte.

Võistlused algavad Kuressaare rannas laupäeval 6. juulil kell 10 ja pühapäeval 7. juulil kell 11.

Sellisel tasemel rannavõrkpalli ei ole Saaremaal ammu nähtud ja kogu üritus on pealtvaatjatele tasuta.

Korraldab MTÜ Saaremaa Võrkpall

Spordikalender 2024

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald