Kuressaare spordikeskus
Contact:
Andre Käen
53 579 950

Tulles vastu  võistkondade esindajate palvetele on KAABELTAU-Saaremaa saalijalgpalli liiga 2012/13 mängugraafikus toimunud järgmised muudatused:

Lossi 7 vs FC Taritu  03.02 kl 18.30  (oli 01.02.19.40)
Torgu vs Kaarma Vc  01.02 kl 19.40  (oli 08.01.19.40)
Leisi JK vs Lossi 7  08.02 kl 19.40  (oli 08.02.20.30)
Mängud toimuvad Kuressaare Spordikeskuse väikeses saalis.

25.01 pidasid Kuressaare spordikeskuses nauditava lahingu maha Torgu vs Leisi JK. Kuigi Leisi JK läks juhtima 2:0 lõppes poolaeg viigiliselt 2:2, lõpuks tõid siiski mänguvõidu 5:3 Torgu võistkonna suuremad kogemused.

01.02. kohtumises Torgu vs Kaarma Vc otsustati hõbeda saatus, mida ihkasid kindlasti mõlemad ja mängupinget ning intriigi jagus küllaga. Poolaeg minimaalselt Torgule 3:2, kuid Kaarma Vc ei jätnud jonni ja lõpuvileks suudeti välja võidelda 5:5 viik! Sellest aga piisas Torgu meeskonnale ja selle aasta II-koht kuulub neile.

03.02. mängus kohtusid Lossi 7 vs FC Taritu 2:7 (2:6). Omale meistritiitli kindlustanud FC Taritu ei teinud sellegi poolest allahindlust ja pani jõuvahekorrad juba poolajaga paika. Lõpuks võeti järjekordne võit ja jätkatakse liigas nö puhaste paberitega.

apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
Koolivaheajal, 23.-25. aprillil ootame 7-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma Kuressaare Spordikeskusesse. Päevalaagrid kestavad 12:00-14:00. Vajalik eelregistreerimine HILJEMALT 22. aprilliks! Registreerimise link: REGISTREERI Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! PS! Osalemiseks ei pea Sa tulema kolmel...