Spaaremaa Wellfest – Naistepäeva trennimaraton “Meestelt naistele”

When:
8. märts 2014 @ 09:00 – 16:00
2014-03-08T09:00:00+02:00
2014-03-08T16:00:00+02:00
Where:
Kuressaare spordikeskus

11.00 Kapid tühjaks tervis trimmi kevadlaat – kõik mida kevadiseks virgutuseks vajad! Head kohalikud toidu- ja ilutooted, kevadine kirbukas garderoobi värskendamiseks.

Laadal osalemispanus ettevõtetele ja organisatsioonidel 20 EUR ja registreerumine lindia.lallo@kuressaare.ee
Kirbuturul osalemispanus eraisikutel 5 EUR ja registreerumine kadri.randoja@gmail.com

Tule koos sõbranna või elukaaslasega, kolleegiga, et müüki teha vahetustega, sest vahepeal on vaja haarata heast võimalusest ka trenni! TRENNIMARATONIL MEESTELT NAISTELE toovad värskeid tuuli naistepäeva ja saareriigi trennide maastikule säravad meestreenerid Jimmy Outlaw (Puerto Rico- Šveits) ja Sven Idarand (Eesti).

Jimmy Outlaw on rahvusvaheline tantsija, koreograaf ja fitness treener, kes nimetab maailma oma koduks. Ta on töötanud Saksamaal, Ameerikas, Põhja-Aafrikas, Hispaanias ja hetkel töötab Tokoys. Välja andnud treeningivideote DVD Fit for Fun. Aastast 2011 töötab koos bodyART kooli ja selle looja Robert Steinbacheriga,
kellega koos soovitakse luua unikaalset uut kontseptsiooni Aasia turu jaoks.

Sven Idarand on hinnatud treener Tallinna spordiklubides. Sveni treeneritee algas 2007. aastal, mil ta täiesti ootamatult sattus BodyBalance’i koolitusele. „Sealt edasi on kõik kuidagi väga kiiresti ja toredaid radu pidi kulgenud,“ tõdeb ta täna ja lisab, et teda võlub selles töös kõige rohkem see, et iga päev pakub mõnusaid elamusi ja kohtumisi toredate inimestega.

12:00 – 13:00 deepWORK ™ Jimmy Outlaw 
Intensiivne funktsionaalne intervall-treening, mis liikumiselt on lihtne, kuid füüsiliselt paneb veidi proovile, see-eest annab energialaengu!
Treener iseloomustab treeningut järgmiselt: 100% rasvapõletaja, mis aitab vabastada blokeerunud energiaid. On nii füüsiline kui vaimne treening, mis aitab leida oma sisemist jõudu ja annab vägeva emotsionaalse laengu.

13:15 – 14:00 DANCEFUNC Sven Idarand 
Treeningu eesmärk on arendada treenijate kehatunnetust ruumis, tantsuoskusi ja rütmitaju. Sobib nii algajatele kui ka kogenud tantsutrennide külastajatele. Esimene kolmandik tunnist on soojendus ja tantsutehnilised harjutused, edasine trenn möödub lihtsate kombinatsioonide õppimisega, millest tunni lõpuks moodustub üks emotsionaalselt lahe lõputants.

14:15 – 15:00 Hot & Spicy! Jimmy Outlaw 
Dünaamiline tantsutreening, mis on kombineeritud erinevates jazz ja tänavatantsu elementidest.
Hakkama saavad kõik ja mis põhiline – see on lõbus!

15:00 – 16:00 YOGAFUNC Sven Idarand 
See on Eestis Jocke Salokorpi poolt loodud ja praegu Sveni ja Julia Gerassimova poolt edasi viidav Ashtanga jooga harjutustel põhinev rühmatreening, mis koondab endas hea muusika, ashtanga jooga peamised asanad ja funktsionaalse treeningu alused. Kuressaares tuleb esitlusele täiesti UUS KAVA nr 12 veel enne, kui on selle esmaesitlus Tallinnas! Sobib nii alustajatele kui edasijõudnutele, sest alati antakse keerulisemale harjutusele lisaks ka kergem variant. Mitmekülgne ja mänguline treening.

16:00 – 17:00 bodyART ® Jimmy Outlaw 
Holistiline keha ja meele treening, kus on kombineeritud erinevad jõu-, painduvus- ja vastupidavusharjutused hingamisega.
Harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest tehnikatest kui tavapärasest jõutreeningust. Treening sobib kõigile, kuna sellel ei sooritata keerulisi sammukombinatsioone. Treening aitab ennetada ja leevendada seljaprobleeme, parandada rühti ja vähendada stressi. Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis bodyART treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. Mitmed harjutused treenivad tasakaalu ja viivad seeläbi fookuse keha keskmesse. Treening sobib kõigile (nii naistele kui meestele) ja toimub paljajalu või sokkides.

Trenni on väga oodatud ka kõik julged ja riskialdid mehed, et treeneritele tuge pakkuda!

Trennipäeval riietumine ja pesemine spordikeskuse garderoobides. Võimalusel palume kaasa võtta oma võimlemismati.
Organiseeritud ka toitlustamine, et trennipäev vastu pidada.

Jäta tagasihoidlikkus ukse taha ja tule naudi muusikat, liikumist, seltskonda ja enda saavutusi!

Osaluspanus 7 EUR (sisaldab 5 trenni ja trennipäeva käepaela ettenäitamisel priipääset õhtusele naistepäevapeole klubis Privilege.
Müügil Kuressaare Turismiinfokeskusesl alates 17.02 (avatud tööpäeviti 9-17.00), 01. ja 02. märtsil Kuressaare Spordikeskuses võrkpallimängude finaalide ajal ja 1 h enne treeningpäeva algust kohapeal.

Rühmabroneeringud ja piletiostusoovid palume edastada wellfest@visitsaaremaa.ee, info telefonil 52 36 376.

Spordikalender 2024

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald