NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2015. AASTA NOORSPORTLANE

  • Marie Pihlas (purjetamine)

    Maailma MV U18, Zoom8 2. koht
    Eesti MV U20, Zoom8, 1. koht


  • Gerli Gull (rannavolle)

    Euroopa MV U18, 9. koht
    Eesti MV U18, 1. koht
    Eesti MV U20, 3. koht
    Eesti KV U18, 1. koht


  • Jane Treima (võrkpall)

    Euroopa Mv etapp U18, 3. koht
    Saare maakonna MV, 2. koht


  • Marilis Remmel (kergejõustik)

    Balti matš U16, 100m tõkkejooks 2. k
    Balti matš U16, 300m tõkkejooks 3. k
    Eesti MV U16, 100m ja 7-võistlus 1. k


  • Debora Lehtsalu (judo)

    Eesti MV U20, N kuni 63kg, 1. koht
    Eesti MV U18, N kuni 63kg, 1. koht
    Euroopa kadettide KV etapp, 33. koht


  • Airike Kapp (kergejõustik)

    Eestimaa Suvemängud, odavise, 1. koht
    Eestimaa Suvemängud, kettaheide, 3. koht
    Saaremaa MV, odavise, 1. koht


  • Carmen Electra Pirn (kergejõustik)

    Eesti MV U16,kõrgushüpe, 3. koht
    Saaremaa MV, N 800m, 1. koht
    Eestimaa Suvemängud, 800m, 5. koht


  • Maria Ahman (judo)

    Eesti MV U16, N kuni 48kg, 1. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Spordikalender 2024

SÜNDMUSED

juuni
16
P
12:00 Pöide metsajooks @ Pöide terviserada
Pöide metsajooks @ Pöide terviserada
juuni 16 @ 12:00
Nüüd on nii, et Pöide metsajooks toimub planeeritud maikuu asemel kogunisti juunis.Pane kuupäev omale kirja.Seniks vahvat jooksulusti kõigile! Ja juhend on lühike:Kell 12 jagame stardinumbridkell 12.30 ühisstartVõistlusklassid: M, N, MS (sündinud 1984 ja varem), NS...
juuni
21
R
19:00 JK Sarma Seeriajooks 1500m @ Kuressaare Linnastaadion
JK Sarma Seeriajooks 1500m @ Kuressaare Linnastaadion
juuni 21 @ 19:00 – 20:00
www.saaremaajooks.ee
juuni
23
P
15:00 Risti-Rästi läbi Ruhnu saare @ Ruhnu
Risti-Rästi läbi Ruhnu saare @ Ruhnu
juuni 23 @ 15:00 – juuni 25 @ 19:00
FB info SIIN

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald