MEESSPORTLANE

VALI 2016. AASTA MEESSPORTLANE

  • John Kaju (purjetamine)

    Maailma MV Formula XII
    Euroopa MV Formula VII
    Baltic Cup II
    Eesti MV Formula I


  • Kevin Grass (purjetamine/jääpurjetamine)

    Maailma MV ORC VIII
    Maailma MV U20 DN II
    Euroopa MV ORC II
    Eesti MV I


  • Mihkel Räim (jalgratas)

    Maailma MV meeskonnasõit XII
    Eesti MV grupisõit I
    Tour de Hungary I
    Tour of Estonia III


  • Karl Patric Lauk (jalgratas)

    Trophee des Champions I
    La Machine I
    Tour de 4 jour des As en provence 1,2,3 etapivõidud


  • Mihkel Aksalu (jalgpall)

    Eesti koondise liige
    Soome MV III
    Balti turniir III


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Balti matš U20 10-võistlus ja 8-võistlus III
    Eesti MV U20 10-võistlus I
    Eesti MV 7-võistlus II


  • Indrek Kajupank (korvpall)

    Eesti koondise liige
    Euroopa MV etapp II
    Eesti MV III
    Baltic Basketball League VIII


  • Timo Tammemaa (võrkpall)

    Eesti koondise liige
    Euroopa MV etapp I ja II
    BV Saja liiga I
    Euroopa KV etapid I ja II
    Eesti MV II


  • Andi Noot (kergejõustik)

    Eesti MV M 1500m I
    Eesti MV M 800m II
    Kolme Päeva Jooks I
    Leidenis Gouden Spike 800m III


  • Raigo Kuusnõmm (kulturism, klassikaline jõutõstmine)

    Euroopa MV M kuni 75 kg VII
    Eesti MV I
    Balti maavõistlus II


  • Marek Niit (kergejõustik)

    Maailma MV M 400m 18.
    Euroopa MV 100m eeljooks 4.
    Euroopa MV 200m eeljooks 7.
    Israeli MV 100m ja 200m I


  • Keith Pupart (võrkpall)

    Eesti rahvusmeeskonna liige
    Euroliiga 2016 I
    Euroopa MV pääseja


  • Urmo Auväärt (petank)

    Euroopa MV M üksikmäng 13.
    Eesti MV trio I
    Eesti MV segatrio II
    Saku Open trio III
    Saaremaa MV tulistamises I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald