MEESSPORTLANE

VALI 2016. AASTA MEESSPORTLANE

  • John Kaju (purjetamine)

    Maailma MV Formula XII
    Euroopa MV Formula VII
    Baltic Cup II
    Eesti MV Formula I


  • Kevin Grass (purjetamine/jääpurjetamine)

    Maailma MV ORC VIII
    Maailma MV U20 DN II
    Euroopa MV ORC II
    Eesti MV I


  • Mihkel Räim (jalgratas)

    Maailma MV meeskonnasõit XII
    Eesti MV grupisõit I
    Tour de Hungary I
    Tour of Estonia III


  • Karl Patric Lauk (jalgratas)

    Trophee des Champions I
    La Machine I
    Tour de 4 jour des As en provence 1,2,3 etapivõidud


  • Mihkel Aksalu (jalgpall)

    Eesti koondise liige
    Soome MV III
    Balti turniir III


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Balti matš U20 10-võistlus ja 8-võistlus III
    Eesti MV U20 10-võistlus I
    Eesti MV 7-võistlus II


  • Indrek Kajupank (korvpall)

    Eesti koondise liige
    Euroopa MV etapp II
    Eesti MV III
    Baltic Basketball League VIII


  • Timo Tammemaa (võrkpall)

    Eesti koondise liige
    Euroopa MV etapp I ja II
    BV Saja liiga I
    Euroopa KV etapid I ja II
    Eesti MV II


  • Andi Noot (kergejõustik)

    Eesti MV M 1500m I
    Eesti MV M 800m II
    Kolme Päeva Jooks I
    Leidenis Gouden Spike 800m III


  • Raigo Kuusnõmm (kulturism, klassikaline jõutõstmine)

    Euroopa MV M kuni 75 kg VII
    Eesti MV I
    Balti maavõistlus II


  • Marek Niit (kergejõustik)

    Maailma MV M 400m 18.
    Euroopa MV 100m eeljooks 4.
    Euroopa MV 200m eeljooks 7.
    Israeli MV 100m ja 200m I


  • Keith Pupart (võrkpall)

    Eesti rahvusmeeskonna liige
    Euroliiga 2016 I
    Euroopa MV pääseja


  • Urmo Auväärt (petank)

    Euroopa MV M üksikmäng 13.
    Eesti MV trio I
    Eesti MV segatrio II
    Saku Open trio III
    Saaremaa MV tulistamises I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald