NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2018. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • Gendra Allikmaa (kergejõustik)

    Balti MV U18 kuulitõuge 4. koht
    Eesti MV U18 kuulitõuge II
    Eesti MV U18 kettaheide III


  • Lisett Alt (kergejõustik)

    Maraton Eesti 100 21,1km (neiud) I
    Mispo Talvemaraton 14km I
    Võidupüha maraton 21,1km (tüdrukud) I


  • Grete Gull (tennis, Eesti noortekoondise liige U12)

    Aastalõpu Masters tenniseturniir kuni 12 aastased II
    Eesti noorte KV paarismängus I
    Eesti noorte MV paarismängus II


  • Kätriin Põld (võrkpall, Eesti noortekoondise liige)

    Eesti naiste I liiga II
    Balti Matš II
    Euroopa MV kvalifikatsiooniturniir III


  • Õnnely Rahu (kergejõustik)

    Eesti MV U14 1000m I
    Saare mk meister murdmaajooksus I
    Ultima Thule 10km üldarvestus N I


  • Marilis Remmel (kergejõustik, Eesti noortekoondise liige)

    Balti MV U18 7-võistlus III, maailmas U18 12. koht
    Euroopa MV U18 odaviskes 5. koht, maailma U18 13. koht
    Balti sise MV 60m tõkkejooks III


  • Lota Sagor (judo)

    Eesti MV judos I


  • Karola Soe (golf)

    Finnish Junior Touri I
    Eesti MV II ja Eesti parim noorsportlane golfis 2018
    Saaremaa Open 2018 naised klassis I


  • Kristina Teern (jalgpall, Eesti noortekoondise liige U15)

    Eesti noorte MV U15 III
    Rahvusvaheline turniir "Summer Cup" III
    Rahvusvaheline turniir "Saaremaa Cup" I


  • Luise Vevers (ratsutamine, Eesti juunioride koondise liige)

    Põhjamaade MV juuniorid 8. koht
    Eesti MV kolmevõistluses I
    Spot Eventing (POL), avatud klass III


  • Victoria Vihman (jalgpall, Eesti noortekoondise liige U15)

    Eesti noorte MV U15 III
    Rahvusvaheline turniir "Summer Cap" III
    Rahvusvaheline turniir "Saaremaa Cup" I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald