NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2018. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • Karl Ader (jääpurjetamine)

    Maailmameister Ice Optimist klassis I
    Euroopa MV Ice Optimist klassis 5. koht
    Eesti MV jääpurjetamises I


  • Robin Alba (võrkpall, Eesti noortekoondise liige)

    Balti Matš II
    Euroopa MV kvalifikatsiooniturniir III
    EEVZA (Ida-Euroopa) U17 MV II


  • Egert Andrejev (võrkpall, Eesti noortekoondise liige U18)

    Eesti MV U18 4. koht
    EVF karikavõistlus U18 4. koht
    Power Cup (Soome) 5. koht


  • Karl Berens (kergejõustik, Eesti noortekoondise liige U14)

    XIII rahvusvaheline kergejõustikuvõistlus Lowiczis kaugushüpe I
    Eesti MV U14 kaugushüpe I
    Eesti talvine MV U14 60m I


  • Kaspar Lest (võrkpall, Eesti noortekoondise liige U18)

    Power Cup (Soome) 5. koht
    Eesti MV U18 4. koht
    EVF karikavõistlus U18 4. koht

  • Mairo Miil (jalgpall, Eesti noortekoondise liige U19)

    Jalgpalli Premium Liigas
    Eesti U19 koondises

  • Gerdo Pool (võrkpall/rannavõrkpall, Eesti rannavõrkpalli noortekoondise liige U16)

    Power Cup (Soome) 5. koht
    Eesti MV rannavolles U16 III
    Eesti MV U18 4. koht

  • Daniel Rüütel (purjetamine)

    Eesti MV Laser 4.7 klassis I
    Kalevi jahtklubi MV II

  • Rasmus Saar (jalgpall, Eesti noortekoondise liige U19)

    Jalgpalli Premium Liigas
    Eesti U19 koondises

  • Robin Vahter (rattasport)

    Valgehobusmäe poolmaraton M16 I
    Marimetsa Kapp Hiiumaa VII rattamaraton 22km III
    Paf Vormsi VII rattamaraton 25,5km M16 4. koht

  • Romet Vahter (kergejõustik)

    Eesti MV U18 kaugushüppes 5. koht
    Eesti MV 7-võistlus U18 7. koht
    Eesti talvised - KV U20 kõrgushüpe 5. koht, 4x100m jooks 5.koht

  • Peeter Jürisson (jahilaskmine)

    Euroopa MV 4. koht
    Baltic Cup 2018 juuniorite klass II
    Eesti noorte MV I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald