SEENIORSPORTLANE (MEES)

VALI 2018. AASTA SEENIORSPORTLANE (MEES)

  • Tambet Allik (kergejõustik)

    Eesti Spordiveteranide MV M60 klassis 5000m, 1500m ja 800m I
    Eesti Spordiveteranide MV M60 klassis 200m ja 400m II
    51. Eesimaa Spordiveteranide suvemängud M60 klassis 800m I


  • Margus Kuusk (kergejõustik)

    Eesti Spordiveteranide MV M45 kaugushüpe III
    Eesti Spordiveteranide MV M45 odavise III
    51. Eesimaa Spordiveteranide suvemängud M45 100m I


  • Hendrek Kelder (tennis)

    SEB Tennis II liiga Masters paarismängus
    SEB Tennis II liiga Masters üksikmängus I


  • Ando Lõhmus (kergejõustik)

    51. Eestimaa Spordiveteranide suvemängud M55 kuulitõuge I
    51. Eestimaa Spordiveteranide suvemängud M55 odavise I


  • Tarmo Mändla (kergejõustik)

    Eesti Spordiveteranide MV 800m II
    Eesti Spordiveteranide MV 1500m II
    51. Eesimaa Spordiveteranide suvemängud 3000m II


  • Arnold Nõmm (kergejõustik)

    Eestimaa Spordiveteranide suvemängud MV 800m I
    Baltic Open MV 200m, 1500m, 5000m I
    Eesti Spordiveteranide MV 1500m, 5000m I


  • Anre Nõmme (parapurjetamine)

    MM parapurjetamises 25. koht
    Põhjamaade MV 4. koht


  • Janek Saar (lauatennis)

    Saaremaa MV üksikmängus I
    Saaremaa MV meespaarismängus II


  • Jüri Suluste (rattasport)

    Eesti MV eraldistardis SEN4 II ja mitmepäevasõidus SEN4 II
    Eesti MV Talikrossis SEN4 II
    Eesti MV Maastikuratta maraton SEN4 III ja grupisõidus SEN4 III


  • Gunnar Vaho (koroona)

    Eesti seeniorite MV II
    Saaremaa MV paarismängus II
    Saaremaa MV üksikpaarismängus III


  • Kalev Õisnurm (kergejõustik)

    Baltic Open kergejõustiku MV 800m ja 1500m I
    Eesti MV maraton 17. koht, M45 3. koht
    Hiiumaa poolmaraton I


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Spordikalender 2024

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald